Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  galletto - potřebuji někoho kdo mi upraví mapy
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

galletto - potřebuji někoho kdo mi upraví mapy

Autor Zpráva
servisaudrzba
Zaslal: po březen 13, 2017 18:29 pm Citovat
Založen: 13.3.2017 Příspěvky: 1
Zkráceně mám menší servis a s rostoucí poptávkou po chiptuning jsem se rozhodl že se to naučím,po týdnu hledání jsem udělal to nejlepší ------a vysr.... jsem se na to:-D to se za tejden nenaučím a nemám tolik času abych 2roky něco zkoušel . Tak jsem to poptal jako službu a koupil po doporučení galletto a už hned problém -první bylo vadné -to znamenalo asi 30hodin zkoušení telefonování hledání na netu atd.... nakonec jsem to borcovi vrátil a on mi ho vyměnil -nyní v pořádku. Prvně domluva byla taková - stáhnu mapu potom mu ji pošlu on ji upraví a nahraju zpět do auta -zase problém u transita tddi 63kw jsem ji stáhnul poslal za 2 dny psal že chce prntscr. tak znova pak už to bylo snad ok. Ale kurv..... ted jsem ji nahrával tu upravenou zpět do auta a nakonec to hodí chybu Sad auto nestartuje a ted tam hrnu to první neupravenou a modlím se---- - moje otázka je tu někdo kdo by mě mohl upravovat mapy co mu pošlu ? a nějak mě trochu zasvětil víc do ovládání galletta ? nechci nic zadarmo !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
emig89
Zaslal: út březen 14, 2017 18:44 pm Citovat
Založen: 10.10.2010 Příspěvky: 40 Bydliště: EU
Digi-Deletent,ten Ti poradí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gambac
Zaslal: út březen 14, 2017 20:09 pm Citovat
Založen: 5.12.2007 Příspěvky: 294
Bej tebou tak bych se na to vysral,teda pokud si nechceš zbytečně dělat problémy.S čínským Galletem toho víc zkurvíš než uděláš a tunerů je tady pokokot.Nech to dělat lidem kteří vědí co a jak a hlavně mají kvalitní vybavení.Pokud se chceš hnípat v elektronice tak se zaměř na opravy jednotek po tunerech a práce budeš mít nad hlavu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
mironet8
Zaslal: ne březen 26, 2017 17:13 pm Citovat
Založen: 9.12.2016 Příspěvky: 39
Napiš mi zprávu, co přesně potřebuješ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: po březen 27, 2017 11:28 am Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
vyser sa na to.... cinskym galetom bez patričnych vedomosti si max zarobis na problemy a poseres meno. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: po březen 27, 2017 14:41 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
midnight_man napsal:
vyser sa na to.... cinskym galetom bez patričnych vedomosti si max zarobis na problemy a poseres meno. Wink


tady už se o jméno nehraje , zdejší divadlo má jiný level ...
když brnkneš o téma spotřeba po "tunynku" v realitě versus pal. počítač , tak je ticho po pěšině ....
Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 13:26 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.