Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  Octavia 2.0 103 kW BKD
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další

Octavia 2.0 103 kW BKD

Autor Zpráva
martinn567
Zaslal: ne únor 05, 2017 22:17 pm Citovat
Založen: 5.2.2017 Příspěvky: 3
Zdravím Vás tu. Měl bych otázku na znalé lidi zde na fóru. Chci si hrát s tímto motorem viz téma z mojí octavie. V první fázi jsem vyhledával mapy ve winols. Po desítkách, jestli ne více hodin se mi snad povedly všechny důležité najít. Jelikož jsem musel cca polovinu map a limitérů vybírat ručně nejsem si 100% jistý jestli to mám správně. Jak data mapy, os, tak i faktory pro data a osy.
Předem říkám že nechci žádnou radu. Je mi jasné po tom co jsem už absolvoval, že je to opravdu stovky hodin učení a zkoušení a nikdo to nechce jen tak někomu vyprávět.
Chtěl bych jen poprosit pokud by si někdo našel chvilku zda by mohl jen mrknout a jen mi říct máš všechny mapy vybrané správně, nebo ne nemáš je vybrané správně, toť vše.
Pokud by se někdo našel hodně by mi to pomohlo. Nechci teď vymýšlet nějakou editaci dat, když si nejsem jistý 100% správností vybraných dat.

Soubor je uložen na tomto odkaze


Naposledy upravil martinn567 dne ne únor 19, 2017 17:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tpower
Zaslal: ne únor 05, 2017 22:56 pm Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
To on se urcite najde Smile

Mimochodem - WinOLS mas legalne? Prosim cislo licence - klidne do sz ... Wink

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martinn567
Zaslal: po únor 06, 2017 22:54 pm Citovat
Založen: 5.2.2017 Příspěvky: 3
No když to tu tak pročítám začínám o tom pochybovat. I když zase nechci tahat z nikoho informace. Jen bych chtěl potvrdit, že mám vše vybrané správně.

Nebudu tu nic nalhávat. Nemám a ani to neplánuji. Na to abych si mohl hrát s jedním autem je to dost kontraproduktivní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: po únor 06, 2017 23:28 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Myslím že být tebou,tak si prostuduju i mechaničinu,jinak si opravdu "budeš hrát s tímto motorem" dalších x hodin Wink

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martinn567
Zaslal: út únor 07, 2017 0:20 am Citovat
Založen: 5.2.2017 Příspěvky: 3
S mechanikou a celkově řízením motoru problém nemám. Jsem řekl bych technický typ a vše si dělám sám, jelikož mě to baví. A o motorech jako takových jsem měl i dost na škole, kde jsem dělával katedru konstrukce motorových vozidel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: út únor 07, 2017 8:52 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
a brali jste na katedře pojem software a autorská práva ?

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macan371538
Zaslal: čt únor 16, 2017 14:02 pm Citovat
Založen: 16.4.2015 Příspěvky: 24
DIGI-DELETED a.k.a BRAIN-DELETED a spolek jeho honibrků a dementů opět zasahuje... Rolling Eyes Nikdo nic neporadí a jen šťouráte jestli má Origo WINOLS a jiný nepodstatný věci. Ste tak vylízaný a nerozumíte otázce - prosbě???? On se vás neptal na WIN OLS nebo na to co si myslíte že má za vzdělání a zkušenosti... Shocked Pokud máte problém s porozuměním textu tak se vraťte na základní školu.. Jinak pro autora vlákna: Hoď ten soubor sem: http://www.ecuedit.com/ --> Na zahraničních fórech nejsou takový mentálové co si honí ego nad nevědomostí ostatních..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tpower
Zaslal: čt únor 16, 2017 18:42 pm Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
Origo WinOLS je dost podstatna vec! Truhlar nebo i jen kutil taky prece neukradne vrtacku v obchode protoze si chce navrtat jen par der sam pro sebe doma ... !

Ja si rozhodne ego nehonim, pouze chci vedet zda-li ma legalne program, pokud s tim mas problem, tak alt + f4 a jdi treba ven do parku.

Kdyz jsi tak chytrej tak mu porad! Jinak jsi i podle sebe stejnej mental jako my!

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: pá únor 17, 2017 7:12 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
macan371538 napsal:
DIGI-DELETED a.k.a BRAIN-DELETED a spolek jeho honibrků a dementů opět zasahuje... Rolling Eyes Nikdo nic neporadí a jen šťouráte jestli má Origo WINOLS a jiný nepodstatný věci. Ste tak vylízaný a nerozumíte otázce - prosbě???? On se vás neptal na WIN OLS nebo na to co si myslíte že má za vzdělání a zkušenosti... Shocked Pokud máte problém s porozuměním textu tak se vraťte na základní školu.. Jinak pro autora vlákna: Hoď ten soubor sem: http://www.ecuedit.com/ --> Na zahraničních fórech nejsou takový mentálové co si honí ego nad nevědomostí ostatních..




Autor Zpráva
macan371538
Zaslal: so květen 16, 2015 18:05 pm Citovat
Založen: 16.4.2015
Příspěvky: 22
Vyčetl jsem z Fabie 1.9tdi ATD,nevim kdo upravoval,kamarád s tímto softem už koupil......
http://ulozto.cz/xSLxSzJM/pavel-zmrvenej-soft-puvodni-bin


jdi radši krást softy z aut a až se někdy zmůžeš na to ,abys zaplatil tvůrcům WINOLSU za jejich práci , tak pak máš právo mluvit ....
zatím jseš jen další z řady parazitů , co se snaží jak jen můžou s kradeným sw bez podpory něco vyšulit ty mentále ...

založ si pracovní skupinu : KRADU A ŽEBRÁM , budeš mít spousty fanoušků , páč parazitů s cracklým sw je tu většina a všichni to mají jako hobby ... Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macan371538
Zaslal: pá únor 17, 2017 12:28 pm Citovat
Založen: 16.4.2015 Příspěvky: 24
DIGI-DELETED napsal:
macan371538 napsal:
DIGI-DELETED a.k.a BRAIN-DELETED a spolek jeho honibrků a dementů opět zasahuje... Rolling Eyes Nikdo nic neporadí a jen šťouráte jestli má Origo WINOLS a jiný nepodstatný věci. Ste tak vylízaný a nerozumíte otázce - prosbě???? On se vás neptal na WIN OLS nebo na to co si myslíte že má za vzdělání a zkušenosti... Shocked Pokud máte problém s porozuměním textu tak se vraťte na základní školu.. Jinak pro autora vlákna: Hoď ten soubor sem: http://www.ecuedit.com/ --> Na zahraničních fórech nejsou takový mentálové co si honí ego nad nevědomostí ostatních..




Autor Zpráva
macan371538
Zaslal: so květen 16, 2015 18:05 pm Citovat
Založen: 16.4.2015
Příspěvky: 22
Vyčetl jsem z Fabie 1.9tdi ATD,nevim kdo upravoval,kamarád s tímto softem už koupil......
http://ulozto.cz/xSLxSzJM/pavel-zmrvenej-soft-puvodni-bin


jdi radši krást softy z aut a až se někdy zmůžeš na to ,abys zaplatil tvůrcům WINOLSU za jejich práci , tak pak máš právo mluvit ....
zatím jseš jen další z řady parazitů , co se snaží jak jen můžou s kradeným sw bez podpory něco vyšulit ty mentále ...

založ si pracovní skupinu : KRADU A ŽEBRÁM , budeš mít spousty fanoušků , páč parazitů s cracklým sw je tu většina a všichni to mají jako hobby ... Laughing Laughing


Až na to, že ten soft já nedělal ty chytráku (přečti si pořádně vlákno jestli to dovedeš). Laughing Ty si založ skupinu: JSEM DEMENT S IQ TĚSNĚ NAD HRANICÍ DEBILITY... Radši si přečti definici "Fórum", pak možná zjistíš od čeho fórum je. To co se děje tady na Checksumu nemá s fórem nic společnýho. Já sem vlezu jednou za měsíc, za dva a jsem akorát nasranej, protože kam se podívám tak tam vyjebanec jménem BRAIN-DELETED a spol něco komentují ale neporadí, ale možná že za to nemůžeš, možná tě jen moc šikanovali ve škole a jen si tady léčíš svoje mindráky, že pitomečku? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: pá únor 17, 2017 14:51 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
Copak došly argumenty tak jsme sklouzli k urážení a k psychoanalýzám ? jak říkáš : těsně nad hranicí debility ... Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: pá únor 17, 2017 15:25 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2769
macan371538 napsal:
DIGI-DELETED napsal:
macan371538 napsal:
DIGI-DELETED a.k.a BRAIN-DELETED a spolek jeho honibrků a dementů opět zasahuje... Rolling Eyes Nikdo nic neporadí a jen šťouráte jestli má Origo WINOLS a jiný nepodstatný věci. Ste tak vylízaný a nerozumíte otázce - prosbě???? On se vás neptal na WIN OLS nebo na to co si myslíte že má za vzdělání a zkušenosti... Shocked Pokud máte problém s porozuměním textu tak se vraťte na základní školu.. Jinak pro autora vlákna: Hoď ten soubor sem: http://www.ecuedit.com/ --> Na zahraničních fórech nejsou takový mentálové co si honí ego nad nevědomostí ostatních..




Autor Zpráva
macan371538
Zaslal: so květen 16, 2015 18:05 pm Citovat
Založen: 16.4.2015
Příspěvky: 22
Vyčetl jsem z Fabie 1.9tdi ATD,nevim kdo upravoval,kamarád s tímto softem už koupil......
http://ulozto.cz/xSLxSzJM/pavel-zmrvenej-soft-puvodni-bin


jdi radši krást softy z aut a až se někdy zmůžeš na to ,abys zaplatil tvůrcům WINOLSU za jejich práci , tak pak máš právo mluvit ....
zatím jseš jen další z řady parazitů , co se snaží jak jen můžou s kradeným sw bez podpory něco vyšulit ty mentále ...

založ si pracovní skupinu : KRADU A ŽEBRÁM , budeš mít spousty fanoušků , páč parazitů s cracklým sw je tu většina a všichni to mají jako hobby ... Laughing Laughing


Až na to, že ten soft já nedělal ty chytráku (přečti si pořádně vlákno jestli to dovedeš). Laughing Ty si založ skupinu: JSEM DEMENT S IQ TĚSNĚ NAD HRANICÍ DEBILITY... Radši si přečti definici "Fórum", pak možná zjistíš od čeho fórum je. To co se děje tady na Checksumu nemá s fórem nic společnýho. Já sem vlezu jednou za měsíc, za dva a jsem akorát nasranej, protože kam se podívám tak tam vyjebanec jménem BRAIN-DELETED a spol něco komentují ale neporadí, ale možná že za to nemůžeš, možná tě jen moc šikanovali ve škole a jen si tady léčíš svoje mindráky, že pitomečku? Laughing








A co jsi cekal?
Ze ti kazdej vyteli zde na foru info co potrebujes?
Zapomen.
Tady hledat info co potrebujes je naivni.
Bez na DK or MHH a studuj info, nakonec najdes co potrebujes.
Ale chce to casu hodne a studovani.
Jako ve skole.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
macan371538
Zaslal: pá únor 17, 2017 16:07 pm Citovat
Založen: 16.4.2015 Příspěvky: 24
DIGI-DELETED napsal:
Copak došly argumenty tak jsme sklouzli k urážení a k psychoanalýzám ? jak říkáš : těsně nad hranicí debility ... Laughing


Promiň, teď mi to došlo Shocked ... srovnávat s tebou debila je pro něj urážka... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
K
Zaslal: pá únor 17, 2017 16:42 pm Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
macana asi nemá cenu komentovat, a co se týká MHH tam jsou podobní trotlové jako zde.
Ale tím, že jsou kompletně o nějaký levlík dál, tak vzniká pocit, že jsou nezištní atd.
Ti co tam opravdu tahají špičku, vám stejně neporadí, a většinou tam ani moc nefungují.
Pokud zde s někým kamarádím, tak poradím, ale ne anonymně kdekomu a max za peníze.
Proč bych měl někomu radit s něčím, co mě stálo spoustu peněz a času, třeba o pět let dříve.
Příklad, potřebuji PIN. Dnes je představa taková, ani se nemusím snažit, jen napíši zda někdo neví.
Když jsem se to učil sám, nevěděl nikdo. Za 7-8 tis. jsem koupil jednotku kde byl PIN uveden, koupil jsem Beeprog za 35tis, a pár hodin jsem koumal a hledal, až jsem našel pozici. Pokud by jste byli v mé situaci,
měli by jste chuť ignorantům a nevychovancům kteří se zde vyskytují poradit?
Určitě ne především proto, že nemají dostatek pokory a ani se vám nikdy neodvděčí.
V tom by se malinko poznal i t-power. Ale i ten na rozdíl od některých zde investuje.
Za další, nic sem radši do SZ nedávejte, používejte maily. Protiože nejvíce zde sosají správci fóra.
Mohl jsem to napsat i jinam, ale sem to zrovna zapadá.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
exotus
Zaslal: pá únor 17, 2017 18:35 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
A že se vždycky serou nejvíc ti zastánci "fora" "webu kde se snadno najde info" (parazitující skorovšeználci) bez kousku taktu...

Že takhle neblbli před 15ti lety kdy net byl polopráznej,e-shop žádnej a autodíly a katalogy byly pouze na registraci (ne instalatéra nebo kuchaře viz kelly) jo jasně to ještě tahaly kačera na špagátu a chcali do tepláků a srali mamky doma s pastelkama a koukali na teleblbís v telce...

To K: sz no,email je v bezpečnosti na úrovni korespondenčního lístku (pokud ještě macan ví co to vlastně je nebo bylo) telefon je na tom podobně ale zatím je to asi nejlepší z toho co máme na komunikaci,nebo hold pak kryptovat Very Happy

Se nedivím tomu BRAIN-DELETED že na to sere,asi stačilo a myslím v našem věku už sice nemáme důchod ale odmakáno dost a je čas změnit téma...

Třeba taky dostanu odvahu a pujdu vysírat do jiného segmentu podnikání Embarassed Wink
Sorry jako,to deď frčí...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 12:05 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.