Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  audi 8p
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

audi 8p

Autor Zpráva
exotus
Zaslal: čt červenec 20, 2017 22:20 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
fejmus napsal:
Proc by se melo vytvaret vic sazi? Spis naopak ne...? Cím vetsi cas recirkulovanych spalin, tim mensi teplota a tim padem min NOx, ale naopak vic sazi.. Opravte me, pokud se pletu...

Ty znáš všechny rutiny co se dpf týká,znovuspalováním spalin se menší saze,nám nejde o nox ale o saze,špatné spalování,špatné vstřiky a další hovna,ale v zásadě,funkční motor nemá problém,a většina servisů se spoléhá na dignostiku,teda viceméně na paměť chyb a vůbec nemají představu co jsou měřené hodnoty,prostě problém,už v servisu i značkovém,viz dětí 18+ jako mechanik,oprava autotronik,vyučen s maturitou,já ji nemám,jsem lempl,nechci a nebudu tady pracně vysvětlovat jak to má byt je to i jistým know how ale je to problém a kdo ho neumí najít do branže nepatří...
Dpf a návrat do funkčního stavu je lepší kšeft nežli dpf off Very Happy

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
fejmus
Zaslal: pá červenec 21, 2017 12:53 pm Citovat
Založen: 1.5.2014 Příspěvky: 20
Tak to snad vi kazdej, ze skola ti da zaklady a jinak to je o samostudiu... A pokud to bylo na me, tak uz je to par let, co mi bylo 18 Smile. Motor mam poskladanej uplne komplet od sroubku znovu, sani vycisteny, egr funkcni, dpf vycisteny (zadna vapka ani podobny nesmysly...i kdyz si jeho funkci nejsem uplne jeste jistej, musim neco najet a zkouknout parametry pri vypalovani...). Tak prave kdyz to mam takhle pekne cisty, tak jsem premyslel o jeho deaktivaci, a proto se tady ptam na moznosti... a pripadne nasledky a problemy...

Lze vypnout nebo aspon dostatecne omezit EGR tak, aby se dalo v pohode jezdit bez chyb, omezeni vykonu a rychlejsiho zanaseni DPF?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: ne srpen 06, 2017 9:55 am Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
az je v aute DPF...EGR nechytat...moj nazor. Niektore jednotky si otvaraju ciastocne EGR aby dosiahli vyssiu teplotu na DPF...tak ako HDi obchádza intercooler napr..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 19:32 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.