Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  Dunění fabia 1.4tdi 51kw
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Dunění fabia 1.4tdi 51kw

Autor Zpráva
exotus
Zaslal: st srpen 31, 2016 20:04 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Na DP je pruměrně 13 postu na reg uživatele tady jen 2,z jedné čtvrtiny všech postu zde jsou konstruktivní věci a nápovědy takže DP je taková pokecová klubovna a samo sebou čím víc blbostí se nakecá tím vzrůstá i teoretická možnost se trefit,stejně jako v lotince Wink nemyslím si že to je něco kvalitě přizpěvovatelů,když se posty dublujou z DP sem a naopak...
Spoustu lidí odsud je i na DP ani o tom nevíš Wink

A KN tak,Je to klasickej bavlněnej hadr v nové obchodní strategii (oprášeno z historie)
Mastnoty,olej použitý na ošetření a větší propustnost vzduchu vč mikročástic a vlhkosti kapénky vody,ideální kombinace pro měřič hmotnosti vzduchu (funkci si nastuduj solo) i turbíny,vzniklá kombinace vytvoří super brusnou směs která poletuje vzduchem a krásně likviduje lopatky sací části turbíny,změř si hodnoty váhy vzduchu na stejné cestě stejným režimem jízdy každých 5 tis a pozoruj co se děje,každých 5tis KN čistit nebudeš (nerentabilní a časově náročné) u VW jako je passat superb audi kde vzduch do filtru se saje z masky v předu je po 15tis km tak zacpanej že už se začíná propadat a vcucává se do vnitř tělesa filtru (tyto auta absolutně nevhodná pro KN či jiný přímý filtr) tady prostě ten vtip s pinpogovým míčkem baští jen trouba tam taky končí celá ta výhoda KN Wink
U atmosfer ho klidně i doporučím auto nepatrně ožije i spotřeba lehce klesne ale upozorním na větší péči než u papíráku...
No a novinky jako litr 1,2 1,4 tsi tam ani nemá smysl laborovat na sací části čímkoliv ale to nikdy nepochopíš,to už je vyšší dívčí pro ty machry tady co každýho urážej a mají pravdu Wink

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
K
Zaslal: st srpen 31, 2016 21:55 pm Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
Vždyt snad každý člen DP fora má kat off ...........
a to je jako dobře??
O inteligenci některých uživatelů na jakémkoliv foru by se dalo též polemizovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dreizig5
Zaslal: st srpen 31, 2016 22:05 pm Citovat
Založen: 11.9.2012 Příspěvky: 461
white:ty jsi vážně vůbec nepochopil ským máš zde na foru tu čest? Idea





já to nejsem Exclamation


a stačí číst...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
White
Zaslal: čt září 01, 2016 15:01 pm Citovat
Založen: 29.8.2016 Příspěvky: 10 Bydliště: Deathmarovice
K napsal:
Vždyt snad každý člen DP fora má kat off ...........
a to je jako dobře??
O inteligenci některých uživatelů na jakémkoliv foru by se dalo též polemizovat.


Very Happy Tak s tou poslední vetou naprosto souhlasím.
A že mají kat off? čemu to jako vadí? Oh zapomněl sem ekologie, to jak už sem psal nekolikrát výše mne ekologie rozhodne nezajímá, až nebudou uhelné elektrárny, a půlka fabrik v ostravě možná mně to bude zajímat do te doby mně to opravdu nezajímá. A když ste takový super nadaní a chytří tak by jste mněli vedět že katalyzátor zbytečne zpomaluje vyfukové plyny tudíž vytváří o něco vetší turboefekt.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
White
Zaslal: čt září 01, 2016 15:07 pm Citovat
Založen: 29.8.2016 Příspěvky: 10 Bydliště: Deathmarovice
dreizig5 napsal:
white:ty jsi vážně vůbec nepochopil ským máš zde na foru tu čest? Idea





já to nejsem Exclamation


a stačí číst...


Pochopil jsem velice dobře s kým mam tu čest, nicmeně problem je jak už sem psal vyřešen. A jeste jednou děkuji těm kteří pomohli misto kritizováni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: čt září 01, 2016 22:25 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
White napsal:
K napsal:
Vždyt snad každý člen DP fora má kat off ...........
a to je jako dobře??
O inteligenci některých uživatelů na jakémkoliv foru by se dalo též polemizovat.


Very Happy Tak s tou poslední vetou naprosto souhlasím.
A že mají kat off? čemu to jako vadí? Oh zapomněl sem ekologie, to jak už sem psal nekolikrát výše mne ekologie rozhodne nezajímá, až nebudou uhelné elektrárny, a půlka fabrik v ostravě možná mně to bude zajímat do te doby mně to opravdu nezajímá. A když ste takový super nadaní a chytří tak by jste mněli vedět že katalyzátor zbytečne zpomaluje vyfukové plyny tudíž vytváří o něco vetší turboefekt.

Havířský synek tady někoho chce poučovat Shocked

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
anydraj
Zaslal: pá září 02, 2016 5:22 am Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
Nemate co na praci ?
Dotaz znel jasne, bud mu nekdo pomuze,
nebo se na nej vysr.....
Jak maly kluci na piskovisti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
exotus
Zaslal: pá září 02, 2016 21:03 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Chápu tě Anydraj ale udivuje mě rychlost a spolehlivost oprav těhle závad,malinko to poďoubnem porejem a jejda hned vyřešeno opraveno ale jsme za dementy co machrujou (bez jakékoliv zpětné reakce),mi tu stojí auta klidně 3týdny a fakt mě trápí a vysilujou a o dotaz nepožádám a samo s řešením chyby se veřejně dělit nebudu (nejsme foristi ale machři Embarassed )ale tohle byl stupidní dotaz ještě stupidnější řešení tzn jen útěk od tématu nebo fatal chyba kterou mladý havíř (asi nebude dřevorubec ze šumavy když několikrát zmínil továrny na ostravsku) zapoměl,nebo nepožádal bližného svého poláka o radu a pak si to fakt neodpustím,jen poďoubnout tak to pochop Wink

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá březen 29, 2024 9:14 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.