Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diskuze mimo mísu  »  Kolik účtuje autorizovaný servis?
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Kolik účtuje autorizovaný servis?

Autor Zpráva
mar001
Zaslal: so červenec 23, 2016 22:22 pm Citovat
Založen: 11.11.2015 Příspěvky: 4
Ahoj,
chtěl bych znát Vaše zkušenosti s ceníkem u autorizovaných servisů. Osobně mám svůj odhad ceny, ale někdy mě dokáží (ne)příjemně překvapit. Setkávám se i s "podpultovým" prodejem immooff nebo sw zvýšením výkonu...

Např. i taková blbost jako klíč, kde jsem čekal jasné pravidla. Servis Seat pro vůz rv. 2011 chtěl za vystřelovák cca. 4tis. a neprodají tento náhradní díl bez toho, aby klíč sami nakódovali.
U Škody na porovnatelný model prodali vybroušený orig. vystřelovák za cca. 2tis. Cenu kódování immo+dálky neznám, tu jsem dal vlastní.

Budu rád za vaše postřehy napříč značkami a za ceny co se dají (na rozdíl od hledání záhad), jednoduše "normovat". Tj. kódování doplňkových funkcí, aktualizace SW jednotek, aktualizace map navi, nebo i ceny hodiny elektro práce pro různé modely a rok výroby.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: ne červenec 24, 2016 10:28 am Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
Vw audi maju vacsinou rovnaku cenu na diely, seat ma zas ine ceny a skoda tiez. A praca u nas stoji najviac u audi, tam mame 120€ bez dph na hodinu napr ( nemecko)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: ne červenec 24, 2016 19:23 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Co tady skončil bolševik a lehla Mototechna nemůžeš čekat nic jiného, je volnost trhu a jen doporučené prodejní ceny které se budou lišit...
Co se týká Immo a klíčů je to inteligentní díl a pokud jsou trochu rozumní tak ho objednají na základě dokladů vozidla a dalšího dokladů totožnosti, protože pak by rozdávali klíče kde jaké fretce po ulici, oni nesou zodpovědnost jako dealeři, to že to chtějí i s kódováním je o5 z rozumu, je to kšeft a jistota že to patří k tomu autu a ne k slepenému bráškovi...
Nevidím v tom nikde problém...
To jsi z ČOJky a nebo děláš průzkum trhu pro nějakou zasranou agenturu?

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
K
Zaslal: ne červenec 24, 2016 20:34 pm Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
Spíš další matějka co bude dělat klíče a sonduje trh. :D
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eazy20
Zaslal: ne červenec 24, 2016 23:02 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
no s klucami to uz nie je iba tak v autorizaku, pri nakodovani imobilizeru sa zadava aj stat aj meno zakaznika, pre vacsiu ochranu,bez toho to ani nepusti nakodovat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mar001
Zaslal: st červenec 27, 2016 16:46 pm Citovat
Založen: 11.11.2015 Příspěvky: 4
exotus: Nejsem agentura ani zadna podobna banda, v dratech se hrabu od puberty, ale musim jit s dobou a delat co si lid zada a kdyz se autorizaku boji, rad to udelam ja... To co pises, aby nedavali klice na rozdavani dava smysl, jen jsem bral VW jako celek a kdyz v jedne znacce klice nedavaji a z druhe si nekdo donese vybrouseny klic bez kodovani, to mi nedavalo smysl... Proc to tam nenechal i kodovat nevim, vysoka cena?

Kodovani klice zvladam i bez autorizaku, o to mi nejde. Ale material si nikdo nenosi(l).

Nevim kdo je "matejka", ale mit prehled o trhu se vyplaci, zvlast kdyz si kazdy mudrlant dneska vsechno 100x obvolava a ja si drzel cenu bez ohledu na vsechny kolem.

eazy20: Tak drzet 120€/h by bylo hezke u vseho, nejen u immo apod. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 13:33 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.