Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diagnostika - obecně  »  Volkswagen Phaeton V10 TDI - Svetlomety a VAG-COM
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Volkswagen Phaeton V10 TDI - Svetlomety a VAG-COM

Autor Zpráva
XxXcompany
Zaslal: pá červenec 01, 2016 22:18 pm Citovat
Založen: 1.7.2016 Příspěvky: 1
Zdravím všetkých, chcel by som poprosiť o radu ako nastaviť, aby sa mi pri odomknutí auta nezapínali automaticky svetlá, aby fungoval prepínač svetiel vo vnútri.

Ako sa auto chová: Pri odomknutí rozsvieti všetky svetlá, Pri polohe "0" svietia stretávacie a aj zadné, pri polohe "D" rovnako s rozdielom, že svieti aj palubovka, v polohe parkovacích taktiež svietia stretávacie, v polohe stretávacie je to v poriadku a svietia tiež stretávacie.

Ako chcem, aby sa auto chovalo:
Pri polohe "0" chcem, aby nesvietilo nič ani pri odomknutí auta ani pri naštartovaní, proste zhasnuté svetlá
Pri polohe "D" by som chcel aby svietilo povinné denné svietenie, zadné tuším nie sú povinné, tak nech nesvietia
Pri polohe parkovacích aby slabo svietili svetlá
Pri polohe stretávacich aby svietilo vsetko tak ako teraz.

! Režim "Auto" na prepínači neexistuje od výroby !
Rok výroby 2005.

Dalej by som chcel vypnúť automatické zamknutie auta a to úplne aj pri rozbiehaní, aj keď ho nechám odomknuté nech ostane, pretože ono sa.zamkne a ak v ňom sedíme začne účinkovať alarm. Dalej sa mi stalo, ze som nechal kľúč v zapalovani a zavrel auto a zamklo sa, musel som ist pre náhradné kľúče.

Je možnosť na VW Phaeton zmeniť jazyk kompletne na anglický? Lebo Mnoho vecí píše po nemecky.

Dá sa Phaeton cez diagnostiku znížiť? Na režime Normál by som chcel mať auto nižšie a na režime zdvihnuteho podvozlu vyssie.

Vopred ďakujem za rady a odpovede, dúfam, že som príspevok pridal do správnej sekcie.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: so červenec 16, 2016 6:53 am Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
Phaeton jsem videl jednou, zkus rok vyroby.
Ale co pises, tak by mohlo jit prekodovanim jednotek,
akorat to nastaveni vysky si myslim neudelas.
Jazyk urcite jde prepnout na ENG, to maj vsechny v koncernu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 17:51 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.