Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diagnostika - obecně  »  DELPHI DS150
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

DELPHI DS150

Autor Zpráva
Tomaschip
Zaslal: út červen 28, 2016 20:28 pm Citovat
Založen: 29.5.2016 Příspěvky: 43
aké sú vaše skúsenosti z touto diag??????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út červen 28, 2016 22:53 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Zařizuješ china servis či co? Nebo si našel link na aliexpres...
Tu peugeot tu ols tu delphi,kup si multiznačku bosch KTS a máš vystaráno Wink
Nic nikdy s ničím jedním nešlo nejde a nepujde... Od každého trochu pomúže,jen mít v hlavě,
na "motor do dílny" můžeš mít plnou skřín diag ale pokud si tele co jen maže dtc a tiskne protokol tak si kup bt eobd za 6 dolcu čorni apku do smartphonu a ušetři si trápení...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomaschip
Zaslal: st červen 29, 2016 13:35 pm Citovat
Založen: 29.5.2016 Příspěvky: 43
nezariaďujem nič,len chcem vediet názor na tu diag.nic viac.a ja nerobím auta tym stylom ze vymazem chyba a je to
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jodr
Zaslal: st červen 29, 2016 19:30 pm Citovat
Založen: 23.1.2011 Příspěvky: 607
Tak to kup, vyzkoušej a poděl se s námi nevědomými...

_________________
Kouř po zapnutí ukáže cestu....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GeorgeB
Zaslal: čt červen 30, 2016 16:09 pm Citovat
Založen: 9.12.2010 Příspěvky: 40 Bydliště: Pardubice
Originál Delphinu mi půjčovali chlapi ze stanice měření emisí. Používali jí jen pro emise. Mě ve své době pomáhala například kódovat vstřiky u commonrail Delphi.

Umí toho vcelku hodně. Jen pár aut se mi s tím nepodařilo napojit.Umí i poměrně hodně systémů i naměřené parametry i u komfortních a dalších systémů. Vyčtení chybových kódů je v drtivé většině s popisem. Parametry jdou zobrazit buď v tabulce nebo v grafu. Trochu nepraktický je výběr jednotlivých zobrazovaných parametrů a generování protokolů má taky trochu nelogiku při tisku více nasnímaných dat (rámců). Jinak použití grafů je dobrá věc, ale je zobrazena jen ejdna obrazovka grafu-uteklé data se již nedají zobrazit. Uložit to jde pak pomocí ikony fotoaparátu a následně vytisknout do protokolu-tam je výběr co vložit a co ne z nasnímaných dat. Občas nastane problém s komunikací - buď že se ztratilo spojení s řídící jednotkou neho interní chyba. Odpojení od napájení a znovu navázání komunikace vždy pomůže.
Další funkce jsou test akčních členů - zde je to taky zastopeno vcelku slušně. A na konec i konfigurační a servisní úkony. Přizpůsobení atd tam je taky.
Doporučuji si najít někde printscreeny z programu a mrknout na to.
Jo a ještě docela dobrá věc je offline zobrazení funkcí k jednotlivým autu-modelu-systémům. Neboli se dá zjistit ještě před připojením auta co za funkce budou k dispozici.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jirkawrc
Zaslal: st říjen 05, 2016 18:16 pm Citovat
Založen: 17.2.2016 Příspěvky: 9
kopii delphi mám z číny , tak nějak funguje koupil jsem ji proto když je třeba načíst nějaký auto spíše na pamět závad i když jsem zvyklej na jinou diagnostiku která funguje lépe ale je omezená značkou auta a kupovat ofiko multi diag je hrouda. za ty peníze stačí
jinak mál supervag placené auktualizacema Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: čt říjen 06, 2016 5:53 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
je to úplně nejlepší diagnostika co se týká live dat .. hrbatý graf se spožděním půl hodiny Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: čt říjen 06, 2016 10:46 am Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Tohle téma asi není o plnohodnotný diag ale levný mazačce chyb a servisu Very Happy
Tady stím asi nikdo nedělal "auto" protože to pak je jen neznámí chybový kod a podobný vtipy,nemůžu opomenout nabídku ecu u každého modelu,prostě vidím jednotku fyzicky namontovanou ale v diag ji nemůžu najít Wink je vcelku jedno v jaký barvě to je jestli červená modrá nebo wow,poslední zmíněnou jsem malinko nakop obchodáka,mistr školící to má nastudovaný jen z příbalového letáku,až to bude za cenu aktualizace pak to bude super...
Prostě nic uni neexistuje!!!
I věhlasný Svobodův vagcom s podporou dokáže zbořit kodování bordnetz na face OII tak že se dáva do hromady origem aby z toho nebyla diskoteka,i supervag mi před lety rozhodil gateway jen debilním kodováním tažnýho...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vitansen
Zaslal: po říjen 10, 2016 21:50 pm Citovat
Založen: 17.7.2016 Příspěvky: 4
To exotus.
Ne každej jako ty má vlastní tiskárnu na prachy.(budu slušnej takže si o prdeli a tobě budu jen potichu myslet)
Pro ty co nevědí KTS je skutečně asi mezi uni diag top ale to platí i o financích.
Kreklá dephi je otázka mezi 1500,- až 3000,- přbl. kdo jak hledá.
KTS je minimáně deseti až stonásobek dle licence aktualizací dop. softu jeko ESi atd.
Vrať se na zem lidi nekradou jako ty tak na to prostě nemaj tak je nefakuj nevšímej si jich.

U někoho kdo má ve sloganu

NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...

bych nečekal tuto reakci ale že bude někde na pastvě povídat si s dobytkem.



A pro Tebe Tomáši
Žádná kreklá diagnostika neni nic zázračnýho na vyčtení a nějakej ten interval údržby a drobnosti jako parametry to stačí ale nic moc od toho nečekej.
Rozhodně do začátku to bohatě stačí.
A co se týká čína vagu a vasu zatim sem s tim dokázal úplně vše co sem potřeboval a bylo toho dost.

Hawk.

Nesnášim arogantní nanbubřelce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: po říjen 10, 2016 22:03 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Sám sis odpověděl bavíme se na pastvě s dobytkem...
Delphi není mezi 1500 až 3000 podle hledání,je to std 38 bez dph plus aktualizace za rok nasledný,to že nevidíš dál než na bazar vetešníků je tvoje chyba,to že ti to stačí je jen odrazem práce kterou děláš,mě si neurazil jako ani já tebe Wink
Netisknu peníze pouze se živím manuelní prací,nenese to tolik jako rentier či majitel x nemovitostí,jsem ve finále šmudla z pod auta ale nějaké drobné jsem za svuj život vyhodil a podle toho reaguju...

Až ti dojde inspirace tak zase někomu slib klíče,to umíš Wink
PS:mysli si co chceš až mě dáš vydělat nebo zaplatíš složenky tak pak mě pošly klidně dál než do prdele....
Tomáš je jen fetka co parazituje na tom co našel na netu a tady je další forum kde se zaregistroval...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DIGI-DELETED
Zaslal: út říjen 11, 2016 5:35 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
hele strejdo ty se tím chceš živit a ono ti to nějak nejde co ? píšeš že máš čínského vaga, vase , klíče chceš dělat sousedům a tak podobně ... ted sháníš už třetí čínskou diagnostiku a píšeš že nemáš peníze..

to je všechno hezké ale tak nějak se to vzájemně popírá a tady nejsi na foru kde si sušenky musí na 5 ti stránkách vysvětlovat jak se mění žárovka v brzdovém světle...

napiš rovnou že opravuješ auta a nechceš nic investovat do vybavení a to jen proto , aby ti víc zbylo...
je to přece logické , všichni to děláme pro zisk ... Wink

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: so říjen 15, 2016 8:45 am Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
cinu ani zadarmo...ani ten original nie je bohvieco..nie to este klon. Chcete mat poriadnu diag? Kupte si aspon cinsky klon originalu na prislusnu znacku! s origo softom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 22:50 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.