Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  manual winOLS
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další

manual winOLS

Autor Zpráva
Tomaschip
Zaslal: po květen 30, 2016 14:03 pm Citovat
Založen: 29.5.2016 Příspěvky: 43
kupim manual winOLS v CZ jazyku
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: po květen 30, 2016 14:56 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
Nic v zlom, ale pripadas mi chvilami ako keby si prave z ceresne spadol Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomaschip
Zaslal: po květen 30, 2016 18:15 pm Citovat
Založen: 29.5.2016 Příspěvky: 43
Okej tak si ho prelozim.alebo sa naucim anglický.preco ti tak pripadam co pozadujem vela
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: po květen 30, 2016 19:23 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
ten manual je po americky Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomaschip
Zaslal: po květen 30, 2016 19:25 pm Citovat
Založen: 29.5.2016 Příspěvky: 43
Aháaaaaaaaá Smile tak to nemam takt slovnik ????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roland702
Zaslal: út květen 31, 2016 6:22 am Citovat
Založen: 21.9.2007 Příspěvky: 636
Zitra se naucima anglicky, pozitri nemecky a pak prez dopoledne jak chipovat. Na patek mam uz objednane auto. Vzdyt to je forum ne, si mame pomahat. Rad bych kdyby mi nekdo poslal okopcenej svuj HDD abych se mrknul co mam jak delat. Laughing Laughing Laughing Laughing jo a jsem Ajtak,... Laughing Mr. Green Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út květen 31, 2016 22:45 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Tady to má bambula at si něco nastuduje Wink
https://ulozto.cz/xefGmPQS/manual-winols-cz-v-1-51-pdf
Už jen kdo to přeloží z CZ do slovenčiny tam vidím zádrhel Embarassed

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hansdob
Zaslal: so květen 20, 2017 22:30 pm Citovat
Založen: 13.9.2009 Příspěvky: 128
ještě že kolega umí španělsky :D :D
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmiloss
Zaslal: so únor 03, 2018 18:12 pm Citovat
Založen: 8.11.2017 Příspěvky: 20
nic v zlom hosi ale je Vas kopec nafukanych a nic viac. pomoc tu skor ponukne niekto kto sa uci ako Vy "machri sveta"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: ne únor 04, 2018 9:05 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
Tak mi teda vysvětli , proč žebráš rady zrovna tady ? posíláš sz , nejspíš čekáš , že ti zadara někdo udělá korektní čip a egroff ? Takto tento byznys nefunguje , abychom rozdávali rady a softy začátečníkům, kteří pak přispějou k dalšímu snížení cen ... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmiloss
Zaslal: po únor 05, 2018 16:36 pm Citovat
Založen: 8.11.2017 Příspěvky: 20
DIGI-DELETED napsal:
Tak mi teda vysvětli , proč žebráš rady zrovna tady ? posíláš sz , nejspíš čekáš , že ti zadara někdo udělá korektní čip a egroff ? Takto tento byznys nefunguje , abychom rozdávali rady a softy začátečníkům, kteří pak přispějou k dalšímu snížení cen ... Rolling Eyes Rolling Eyes



ja som ti ponukol aj financnu odmenu, Ty si mi napisal co kupit a posluchol som. kedze bezne upravujem eeprom v telkach a autoradiach (kedze robis servis audio video techniky) je mi blbe niekomu dat 200 za to ze mi upravy soft.

keby povedal rozumnejsiu cenu nepoviem nic,l
nakoniec som sa spojil s jednym belgicanom a ten mi dal pristup k jeho databaze. soft som naflashoval, auto egr odpojenne bez zavad a po pridani az tak kope ako taha. takze islo len o toto. zivit sa styym nebudem mam dost svojej roboty. aj ked ta databaza je fakt dobra je tam vsetko na vsetko:-) ale mna zaujimal moj opel tot vse.

je mi jasne ze Vas to zivi, ze nemate cinske klony a pod. ale ked ponuknem ja niekomu pomoc dokonca som dotycnemu posielal v TN a PE x ludi a odomna chce taku cenu ako od kazdeho, tak potom sme skoncili.

to je cele. preto ma stve ked sa tu niekto nieco opyta kazdy hned love. kua
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: po únor 05, 2018 17:51 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
bohuzial je dnes taka s*urvená doba.....a čím horšie bude, tým "horší" budú aj ľudia....

Kedze v tejto profesii sa za posledných 10 rokov našlo veľa špekulantov, ktorí podrazili ceny a robia robotu na 20%....tí čo to fakt vedia sú alergický na rozdávanie akýchkoľvek rád...


softy od kadekoho len tak nie sú bohviečo....Je fakt, že ak sa tejto problematike nevenuješ tak by si to nemal sám riešiť, respektíve riešiť po vypátraní niektorých info, porade a pod...

70% free veci na nete čo sa tohoto tyka stoji za ......

ak chces robit soft tak si musis nastudovat čo robis. Alebo zaplatit overený soft od niekoho...

Tiež si nerobím všetky softy sám a zaplatím overeným zdrojom za "file service".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmiloss
Zaslal: po únor 05, 2018 18:37 pm Citovat
Založen: 8.11.2017 Příspěvky: 20
midnight_man napsal:
bohuzial je dnes taka s*urvená doba.....a čím horšie bude, tým "horší" budú aj ľudia....

Kedze v tejto profesii sa za posledných 10 rokov našlo veľa špekulantov, ktorí podrazili ceny a robia robotu na 20%....tí čo to fakt vedia sú alergický na rozdávanie akýchkoľvek rád...


softy od kadekoho len tak nie sú bohviečo....Je fakt, že ak sa tejto problematike nevenuješ tak by si to nemal sám riešiť, respektíve riešiť po vypátraní niektorých info, porade a pod...

70% free veci na nete čo sa tohoto tyka stoji za ......

ak chces robit soft tak si musis nastudovat čo robis. Alebo zaplatit overený soft od niekoho...

Tiež si nerobím všetky softy sám a zaplatím overeným zdrojom za "file service".



ja som nemal problem niekomu zaplatit dokonca "DIGI " mi poradil aky kabel na to staci z ciny, ratal som s tym ze on mi posle soft ja mu poslem korunky. ale nikto tu na nic nereaguje. uznavam ze su ludia co sa tomu venuju nepovedia nic zadarmo. ale myslel som si ze fora su od toho minimalne raz pomoct.

nakoniec som si zaplatil registaciu na ang stranke a tam sa nasli ludia co pomohli a dali mi pristup na ich databazu overenych veci.
neskusal som nic okrem svojho auta a to vyzera ze je ok. egr mam odpojene auto chybu nehlasi a ked tomu slapnem este troja chce kutat...

to co som chcel mam.

p.s. keby to bolo nove auto tak dam 200 e za upravu ale 13 rocne auto 200 euro... kua to je moc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: po únor 05, 2018 20:21 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
mmiloss napsal:


p.s. keby to bolo nove auto tak dam 200 e za upravu ale 13 rocne auto 200 euro... kua to je moc


200€ je kua moc za 13rocne auto? To je uplna pohoda... ze keby to bolo nove auto????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: po únor 05, 2018 21:53 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
no mas tam upravu..to vacinou tak byva, len bacha no....nie je problem naliat naftu a tlak...
problem je aby to slo aj o 50.000km
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 23:43 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.