Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diagnostika - obecně  »  výměna zámku řízení passat 3C
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

výměna zámku řízení passat 3C

Autor Zpráva
go.vojta
Zaslal: po duben 04, 2016 11:50 am Citovat
Založen: 27.1.2008 Příspěvky: 15 Bydliště: třebíč
Zdravím

Mám dotaz na odborníky přes passat 3C. Konktrétně passat 1.9 tdi, 77kw, 2006. Měnil jsem zámek sloupku řízení. Po výměně klasicky černé budíky a nešlo zapnout zapalování. V tomto stavu by mělo být možné se spojit z jednotkou immo a přispůsobit nový zámek. Ale toto se nedaří. I po odpojení baterie na deset min. a déle se to nedaří. Po připojení starého zámku a zapnutí zapalovaní to jednotku najde, ale neidentifikuje, takže nelze vyčíst pamět závad ani nic jiného. Pravděpodobně se nějak jednotka immo. zablokovala. Neví někdo zkušený jak ji navézt do stavu kdy by šlo komunikovat a přispůsobit nový zámek. PIN mám vyčtený.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
kari
Zaslal: po duben 04, 2016 18:26 pm Citovat
Založen: 14.10.2010 Příspěvky: 1201 Bydliště: na okraji Dřínovské jámy
nový zámek dostaneš odemčený a auto se ti normálně zapne. Nesmíš ale vypnout, dokud není přizpůsobeno.

zastrč klíč, šlápni brzdu, rozsvit zhasni světla a musíš se spojit ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FandaTDI
Zaslal: pá duben 08, 2016 8:57 am Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
kari: Světla? (...a třikrát oběhnout auto? Razz Wink )
go.vojta: Vypnout můžeš (taky jsem se bál, že zamknutím novýho zámku jsem skončil...), ale jak jsem ti psal na DP - pro jistotu ten zámek nevracej zpátky dokud ho nepřizpůsobíš, jinak by to vypnutí mohl bejt problém, jak píše kari ... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 12:05 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.