Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Airbagy  »  Vyrušení střeleného airbagu honda accord 7g
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Vyrušení střeleného airbagu honda accord 7g

Autor Zpráva
AKvtec
Zaslal: st leden 06, 2016 1:15 am Citovat
Založen: 6.1.2016 Příspěvky: 4
Zdravím mistry v oboru. Mám na vás prosbu. Mám Hondu accord r.v. 2006 (7g) 2.0 v-tec. Prosim vás, mám vyletěné 2 airbagy. V sedačce spolujezdce a stropní u spolujezdce. Nové kupovat nehodlám, sedačka je už i zašitá. Je zde nějaký machr, (určitě ano) který by mi mohl zařídit, aby mi nesvítila chyba na palubovce? Svítí kontrolka a ještě ke všemu mi to hlásí i palubní počítač. Z Stk by mě prý vyrazili. Je tu nějaký profík Zlínsko nebo okolí? Mnohorát děkuji za odpovědi a pomoc.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kari
Zaslal: st leden 06, 2016 8:14 am Citovat
Založen: 14.10.2010 Příspěvky: 1201 Bydliště: na okraji Dřínovské jámy
koho vozíš na té sedačce?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
AKvtec
Zaslal: čt leden 07, 2016 21:17 pm Citovat
Založen: 6.1.2016 Příspěvky: 4
kari napsal:
koho vozíš na té sedačce?


Z 95% jezdím sám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PatoTT
Zaslal: po únor 08, 2016 15:22 pm Citovat
Založen: 3.10.2012 Příspěvky: 59
AKvtec napsal:
kari napsal:
koho vozíš na té sedačce?


Z 95% jezdím sám

Ostatnich 5% tchýne Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AKvtec
Zaslal: po únor 08, 2016 15:26 pm Citovat
Založen: 6.1.2016 Příspěvky: 4
PatoTT napsal:
AKvtec napsal:
kari napsal:
koho vozíš na té sedačce?


Z 95% jezdím sám

Ostatnich 5% tchýne Laughing

to bych to neřešil Very Happy ale vážně. žádná rada či pomoc?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaTDI
Zaslal: pá květen 13, 2016 11:57 am Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
Když nechceš dávat pytle tak odpory, ale rozumně... (tj. bacha na teplo v příp.bouračky nebo tchýni po havárce místo vystřelení bagů můžeš třeba ještě "zatopit" ... Laughing ) A stejně tam nejspíš navíc ještě budou crashdata...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: pá květen 13, 2016 20:03 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Fando už to nechlastej nebo neber co bereš a nebo ber víc Rolling Eyes

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FandaTDI
Zaslal: pá květen 13, 2016 20:23 pm Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
O co ti jde? (že ten impuls ten odpor tolik neprohřeje, aby tchýni ještě zatopil? Laughing ) Nebo tu je nějakej monopol na OT? Laughing Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: pá květen 13, 2016 21:13 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Už si měřil "ten impuls" při aktivaci airbagu,jakou napětovou či proudovou hodnotu a jakým časem probíhá?
Nemyslím,ale troufám si tvrdit že airbag je schopna odpálit i statická elektřina,nevím jak dalece jsi znalej problematiky systému airbag,ale mám za sebou už několik školení čistě airbag a pyrotechnika včetně praktických testů při likvidaci tak si netroufám říct přesně co se stane ale prohřátá svorkovnice nemusí znamenat protékající proud ale teplo vyprodukované pyro roznětkou,bohužel jsem neměl tu čest se na to dívat zblízka a proto to píšu Very Happy

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FandaTDI
Zaslal: pá květen 13, 2016 22:08 pm Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
Já si řikal, že ti půjde o tohle Laughing Jasně, byla to nadsázka, ten impuls jsem neměřil (stačit by měly i zlomky sekundy, takže je zjevný, že ani ten nejmenší/výkonově odpor to dostatečně nerozpálí...), ale nejen o těch roznětkách(který můžou bejt citlivý i doslova na pár voltů, když je dostatečnej proud/impuls a citlivá roznětka, natož statickej impuls, tam logicky toho proudu stačí míň Wink ) taky něco vim... Wink
A o airbagách taky ... taky už mi prdl do ksichtu a když jsem viděl to video, jak to týpka vyhodí z pneumatiky, začal jsem zvažovat, jestli bych neměl přehodnotit skladování (přiznam se, že mj.vývody jsem jen zaizoloval, ne pro sichr proklemoval...) nebo je raději taky odpálit ... Laughing Laughing Laughing


edit: a když se ptáš na to měření - víš, jak je ten impuls řízenej? (tj. jestli má naprázdno stejnej průběh aspoň z hlediska času? ) Sice nemá smysl ho prodlužovat v řádu sekund, ale zmiňuju se proto, že odpálená roznětka se přeruší...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ratas
Zaslal: út květen 17, 2016 21:07 pm Citovat
Založen: 10.3.2007 Příspěvky: 172
No poláci běžně měří bagy ohmmetrem a zatím jsem to střelit neviděl. Zase baterka z telefonu když se trošku pije na dílně bag v sedačce i s kolegou vyvrátila spolehlivě Smile Ale lepší zážitek jsem měl s pásem z B5.5, tam není elektrická pyropatrona, ale normálně mechanická, je to jak malá nastřelovací nábojka. A brácha se tak koukal, proč jen ten pás tak blbě namotává, najednou rána jak prase, kolem letí hromada kovových drobností, troška dýmu a zákazník se začal křižovat Smile . Jinak spálené konektory budou dle mého teplotou spalin po výbuchu, rozhodně ne proudem. Na patroně běžně shoří ten nikl, nebo cadmuim, nebo co je to za povrchovku, to by asi ten proud nedal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AKvtec
Zaslal: ne červen 12, 2016 21:02 pm Citovat
Založen: 6.1.2016 Příspěvky: 4
Tak nakonec jsem se tedy rozhodl pro reaktivaci systému. Pytle už jsou na svých místech a vše je jak má být. Problém ale nastává s SRS jednotkou. Nemůžu sehnat druhou a nevim ani o reaktivaci. A stk se kvapem blíží. Nebyla by pomoc aspoň v tomhle směru? Reaktivace nebo druhá v okolí zlína? Klidně okolí 100 km. Je to rok 2006 po face 2.0 v-tec. Kdyžtak mám i její fotky. Ale vim že ctdi tam nepasuje.(říkal pan Zemčík z honda servisu Drslavice.)Jo a mám 6x airbag a textilní sedačky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 17:15 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.