Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  soft octavia ii 77kw bxe hybrid ...
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 3    Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

soft octavia ii 77kw bxe hybrid ...

Autor Zpráva
janpelikanbk23
Zaslal: so listopad 21, 2015 18:32 pm Citovat
Založen: 4.12.2014 Příspěvky: 20
ahoj byl sem minuly týden u známého na chipu a tak mě zajíma zda je ten soft ok nebo prasárna

jedná se o octavia ii bxe 77kw je tam daný hybrid turbo do 230 ps komplet nerez vedení vzduchu s coolerem C čidlo tlaku výfuk pruchozi s 2 tlumici aby to moc neřvalo prívod vzduchu do turba komplet nerez trubka od pruměru 90 po 54 plynule zuzeny s pěnovým filtrem jedny co to omezuje sou zatím orig bxe vstřiky dik za reakce na soft


http://ulozto.cz/xP85LLNM/oct
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: so listopad 21, 2015 19:05 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
soft akurat na pobavenie Very Happy napis meno upravcu,ja typujem,ze ty si upravca
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janpelikanbk23
Zaslal: so listopad 21, 2015 19:31 pm Citovat
Založen: 4.12.2014 Příspěvky: 20
no typovat muzes ale typujes blbe myslim ze meno mas fuk neni to clovek co by chodil po forkach ale dela tu auta po okoli co je na nem tak spatne ? auto jede fakt slusne
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: so listopad 21, 2015 19:43 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
no ved napis,ak si spokojny tak mu urobis reklamu nie?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janpelikanbk23
Zaslal: so listopad 21, 2015 19:50 pm Citovat
Založen: 4.12.2014 Příspěvky: 20
jo zatim sem celkem spokojenej ale proste me zajima jesi to je hodne prasarna nebo to celkem de za ty prachy stalo me to 3500 tis a ne 20000 jak od profika a taky esi se to da z toho auta dostat este vic kdyz si nekde priplatim
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: so listopad 21, 2015 19:57 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
toto je prasarna,ladic nevie ani ako funguje lambda mapa..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janpelikanbk23
Zaslal: so listopad 21, 2015 20:03 pm Citovat
Založen: 4.12.2014 Příspěvky: 20
lambda mapa ? dyt tdi nema zadnou lambdu jen egr a ten sem chtel vypnout Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: so listopad 21, 2015 20:08 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
janpelikanbk23 napsal:
lambda mapa ? dyt tdi nema zadnou lambdu jen egr a ten sem chtel vypnout Razz


bxe nema lambdu ale mapy tam su
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janpelikanbk23
Zaslal: so listopad 21, 2015 20:29 pm Citovat
Založen: 4.12.2014 Příspěvky: 20
ajo ok to zname co ze to jede kvuli tomu hur nebo tak neco ? me spis zajima co davky na vstrikach tlak turba kdyz je tam c cidlo jesi je to dobre prispusobeny atd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: so listopad 21, 2015 20:44 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
ty musis vediet ci si to dobre upravil alebo nie
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janpelikanbk23
Zaslal: so listopad 21, 2015 21:01 pm Citovat
Založen: 4.12.2014 Příspěvky: 20
Very Happy ty me bavis borce neveris a neveris nekdo se o neco zajima a takovy lidi jako ses ty umi akorat pi.... no nic treba se tu nekdo najde kdo se vyjadri k veci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: so listopad 21, 2015 21:12 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
ved vsetci nejak zacinali, tak kludne vyloz karty na stol, nechipujes a soft si si vytiahol asi v kkl kablom Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janpelikanbk23
Zaslal: so listopad 21, 2015 21:28 pm Citovat
Založen: 4.12.2014 Příspěvky: 20
ted si na to kapl nechipuju a soft sem si vytahl sam pac sem si koupil galeto tot vse mam svoje auto jako hobi a chci znej dostat maximum ale ne vazne sem ten soft nedelal tak k veci da se to upravit tak aby sem z toho auta dostal vic ? a ne nechci to zadarmo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pbor
Zaslal: so listopad 21, 2015 22:18 pm Citovat
Založen: 8.12.2011 Příspěvky: 14
Mno, viděl bych to aj trošku jinak, ale myslím pokud jsi spokojený tak OK, ale pozor pokud jsem to nedělal já nebo někdo tady z fora tak to nikdy nebude OK, už jen podle keců co tady čtu. Hoši sorry.... , asi jsem si to tady posral.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: ne listopad 22, 2015 8:09 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
pbor napsal:
Mno, viděl bych to aj trošku jinak, ale myslím pokud jsi spokojený tak OK, ale pozor pokud jsem to nedělal já nebo někdo tady z fora tak to nikdy nebude OK, už jen podle keců co tady čtu. Hoši sorry.... , asi jsem si to tady posral.

neposral Smile
ohledně toho fora , bylo založeno v roce asi 2007, lidmi pro které byla diagnostika a chiptuning prací a koníčkem zároven , víceméně srdeční záležitost a nebyl pro ně problém nainvestovat statisíce do vybavení a informací ..
o pár let později se však situace zásadně změnila , protože díky různým šmelinářům a překupníčkům typu MTAPLUS se sem začaly pokoutně dovážet klony diagnostik a flasherů a ty se ve velkém dostaly na veřejnost.

No a dospělo to do toho stádia , že si kdekdo koupil flasher,(k tomu povětšinou dostal dvd s prasácky upraveným softwarem) převážně za vidinou snadného a rychlého zisku a to zahýbalo s trhem a cenami
Protože do tuningu jako takového opravdu vidí jen pár lidí a zbytek je jenom omáčka a kecy (vidí jen to co jim ukážou drivery v ukradeném softwaru), tak se začaly množit příspěvky typu moje auto , kamarádovo auto , pomozte mi prosím zkontrolovat chip, auto jako "HOBI"

Stačí se podívat na Facebook , kolik fundovaných chiptunerů nabízí superprofesionální nachipování a ve finále se za tím skrývá pitomec co si koupil kablík za litr a soft někde stáhnul z warezu ...

Mně je osobně člověk který si "někde" nechá "nachipovat" auto , pak si koupí kabel a soft vystavuje po forech podezřelý a to co píše neberu jako relevantní informaci , pravda většinou jen letěla kolem vysokou rychlostí ..

Chápu že dnešní generace pionýrů s "chytrým " mobilem má jiný přístup k hodnotě informací , protože co nestáhne zadarmo asi ani neexistuje , nicméně mi přijde podivná ta drzost s jakou otravují první výše jmenovanou skupinu a chtějí po ní aby se taky podělila ...
Wink Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 3    Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 16:23 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.