Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  Seat 1.9SDi
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Seat 1.9SDi

Autor Zpráva
l3030
Zaslal: po říjen 27, 2008 15:17 pm Citovat
Založen: 27.10.2008 Příspěvky: 2 Bydliště: Miroslav
Zdarec!
Prosim Vás, jaký máte kdo zkušenosti s chipováním tohodle lenocha? (1.9SDi 47kW 125Nm).
Chtěl bych ho trošku oživit, ale zatim se rozkoukávám. Komu to dát do péče atd.. napište mi k tomu nějaký rozumy. Potřeboval bych firmu nebo někoho komu se budu moct dívat pod ruky a bude na mě působit nějak věrohodně, abych z toho měl aspoň trochu dobrej pocit. Najezdim za 30tis ročně a nechci aby mi odešel motor po nějaké upravě typu delší střik nebo dáme tam racingbox. díky moc za názory nebo doporučení.
Michal Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukas001
Zaslal: út říjen 28, 2008 11:21 am Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
l3030 napsal:
Zdarec!
Prosim Vás, jaký máte kdo zkušenosti s chipováním tohodle lenocha? (1.9SDi 47kW 125Nm).
Chtěl bych ho trošku oživit, ale zatim se rozkoukávám. Komu to dát do péče atd.. napište mi k tomu nějaký rozumy. Potřeboval bych firmu nebo někoho komu se budu moct dívat pod ruky a bude na mě působit nějak věrohodně, abych z toho měl aspoň trochu dobrej pocit. Najezdim za 30tis ročně a nechci aby mi odešel motor po nějaké upravě typu delší střik nebo dáme tam racingbox. díky moc za názory nebo doporučení.
Michal Cool


Kup si jiný auto s jiným motorem, tady s tím to jsou vyhozený peníze. Z lenocha sprintera neuděláš CHCE TO TURBOmotor
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
l3030
Zaslal: út říjen 28, 2008 18:25 pm Citovat
Založen: 27.10.2008 Příspěvky: 2 Bydliště: Miroslav
Čekal jsem od někoho podobný názor. Ale ne všichni vydělávají spousty peněz na každoroční měnění aut. A má tenhle krám jednu výhodu, ušetříš za pokuty. Takže tohle vynecháme a prosím další soudruhy o další příspěvky Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brouk
Zaslal: út říjen 28, 2008 20:24 pm Citovat
Založen: 1.4.2007 Příspěvky: 1730 Bydliště: Vysočina- Telč
jde to dobre upravit a podstatne lepe se to rozjizdi cca do 15% + a motor to v pohode vydrzi zadny strach . podivej dole co snese SDI motor ale s turbem Smile jasne hodne veci vymeneno ale motor orig !

_________________
upravy software , "pro stale zakazniky" full HW-SW podpora vcetne nejvetsi databaze orig souboru . upravy chip, Fap, klapky, egr, zavady , start stop, CAR-TRUCK-TRACTOR
https://www.facebook.com/pages/Moravia-tuning-chiptuning/152779668154082
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
ondratdi
Zaslal: út říjen 28, 2008 22:12 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 82 Bydliště: Praha
Brouk napsal:
jde to dobre upravit a podstatne lepe se to rozjizdi cca do 15% + a motor to v pohode vydrzi zadny strach . podivej dole co snese SDI motor ale s turbem Smile jasne hodne veci vymeneno ale motor orig !
Jede to Broukovi fakt výborně Very Happy Ty rozjezdy jsou pak hodně znát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lukas001
Zaslal: st říjen 29, 2008 8:30 am Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
l3030 napsal:
Čekal jsem od někoho podobný názor. Ale ne všichni vydělávají spousty peněz na každoroční měnění aut. A má tenhle krám jednu výhodu, ušetříš za pokuty. Takže tohle vynecháme a prosím další soudruhy o další příspěvky Wink


Tak když chceš šetřit za pokuty tak ani nic nezvedej kapitalisto, nikdo po tobě nechce abys měnil auto, a když si koupíš jednou (pořádný) auto tak ho nemusíš po roce měnit.
Na to si měl myslet když si ten krám kupoval.
Jo a já jsem na rozdíl asi od tebe žádnej soudruh nikdy nebyl Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
jojco
Zaslal: st říjen 29, 2008 10:34 am Citovat
Založen: 29.4.2007 Příspěvky: 138 Bydliště: Slovensko
Lukas001 napsal:
l3030 napsal:
Čekal jsem od někoho podobný názor. Ale ne všichni vydělávají spousty peněz na každoroční měnění aut. A má tenhle krám jednu výhodu, ušetříš za pokuty. Takže tohle vynecháme a prosím další soudruhy o další příspěvky Wink


Tak když chceš šetřit za pokuty tak ani nic nezvedej kapitalisto, nikdo po tobě nechce abys měnil auto, a když si koupíš jednou (pořádný) auto tak ho nemusíš po roce měnit.
Na to si měl myslet když si ten krám kupoval.
Jo a já jsem na rozdíl asi od tebe žádnej soudruh nikdy nebyl Laughing


co tu stekate po sebe! ...SDI neni sice raketa ale tiez to je auto ako kazde ine, a najme u takychto slabych motorov ma zmysel robit sw upravu, ako bolo vyssie pisane , podobrej uprave ten motor zosilnie a zpruznie. je to uplne ine zvezenie, samozrejme ze tam neni taky narast vykonu ako u tdi ale zmena je to velmi prijmna.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lukas001
Zaslal: st říjen 29, 2008 12:47 pm Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
co tu stekate po sebe! ...SDI neni sice raketa ale tiez to je auto ako kazde ine, a najme u takychto slabych motorov ma zmysel robit sw upravu, ako bolo vyssie pisane , podobrej uprave ten motor zosilnie a zpruznie. je to uplne ine zvezenie, samozrejme ze tam neni taky narast vykonu ako u tdi ale zmena je to velmi prijmna.[/quote]

Jojco, příjemná změna není 6kw, to je spíš o placebo efektu, já jsem řekl jen svúj názor že to nemá cenu a pán se zlobí, stejně jednou dospěje k názoru že to vymění za turbo, nebo ho k tomu přidá ale bude ho to stát hodně peněz Rolling Eyes neřekl jsem že je sdi špatnej motor, ale na čip to stojí za prd howg domluvil jsem Laughing Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
m5668443578
Zaslal: st říjen 29, 2008 14:43 pm Citovat
Založen: 3.3.2008 Příspěvky: 342 Bydliště: Frýdek-Místek, Pardubice, Brandýs nad Labem
Určitě doporučuju, motor je pružnější, lépe akceleruje, ikdyž je to jen pár koníku navrch.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je po duben 29, 2024 5:10 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.