Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  Tempomat Hilux
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Tempomat Hilux

Autor Zpráva
Zdeněk M
Zaslal: so březen 14, 2015 22:30 pm Citovat
Založen: 14.3.2015 Příspěvky: 1
Zdravím pánové, mám dotaz k montaži tempomatu do tohoto vozu. Jde o vůz Hilux 2,5l motor 2Kd-Ftw 2014. Potřeboval bych vědět jak je to s montaži tempomatu do tohoto vozu. Ze skusenosti s koncernu, kde se doda jen pácka a kabelaž a tempomat se aktivuje v řj motoru, jsem žil v domění že to bude stejne nebo podobne i na tomto autě. Dle vyjadření servisu, prý dodávají jakousi sadu s extra řj tempomatu. Osobně bych tam chtěl mít original. podle schematu, má jednotka motoru osazeny dva piny, a to vyvod do budiku pro kontrolku tempomatu a vstup z páčky( ovládání). Ktere funguje na kostru. Aspon takto je to ve schematu pro 3,0l . Otazkou je zda to po připojení zacne fungovat nebo ne. Jestli není jiný soft apod. Na jiných modelech Toyota , to po připojení páčky zaclo fungovat samo. Podle servisu mi v jednom tvrdili že dodelat de, ale že nebude svítit kontrolka a jeste neco že nepude. V druhým že bude tempomat plně funkcní.
Tak bych potřeboval vědět jak je to doopravdy, staci koupit origo pácku a dopojit dva draty, nebo je to složitějsí. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 21:59 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.