Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  testy vstřiků ala CZ
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

testy vstřiků ala CZ

Autor Zpráva
DIGI-DELETED
Zaslal: so prosinec 06, 2014 8:53 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
zakládám toto téma z toho důvodu , že jsem se již opakovaně setkal se situací , kdy byly vstřiky tzv "otestovány" a výsledek tak nějak neodpovídá realitě..
zajímalo by mně kdo s tím má jaké zkušenosti.

1. moje a kolegovo zkušenosti z firmou Autobenex nyní Stahlgruber. firma má prostřednistvím své sítě prodejců náhradních dílů tzv svoz a rozvoz vstřiků a čerpadel do centrály , kde je otestují a případně opraví.

místní lojzové (garageservice) jejich služeb bohatě využívají a problém vidím v tom , že cokoliv se této firmě předá k vyzkoušení tak je z 98% špatné,

jednou jsem tam záměrně poslal k testu vstřiky z naprosto funkčního auta a resumé ?

pane to nemohlo vůbec ani jet , přitom auto jezdí parádně.

stejná situace byla s čerpadlem vp30 z forda , omylem poslali k testu zdravé čerpadlo které bylo v krabici vedle rozbitého a taky se jim snažili vnutit "repas " za 30000 ,-

co dodat ? chápu že je třeba vydělávat peníze v co největší míře , ale za cenu naprostého lhaní ???

to je asi jako situace kdy má ve vsi jen jeden člověk mikroskop a ostaní ne , to jim pak může říkat co chce a oni s ním mohou tak maximálně souhlasit protože ho nemají a tím pádem nic nevidí..

jaké máte zkušenosti vy ?

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dhfool
Zaslal: so prosinec 06, 2014 11:23 am Citovat
Založen: 17.8.2013 Příspěvky: 25
Welcome to the Czech Republic... aneb když nebudeš ojebávat, budeš ojebán. Very Happy

Mám stejnou zkušenost s bosch diesel centrama v okolí. Cokoli tam dáš, tak je buď po smrti, nebo těsně před. Jedině si pořídit vlastní stolici. Teď jsem viděl nějakou malou ekonomickou v Autoexpertu za cca 700.000kč Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin
Zaslal: so prosinec 06, 2014 14:47 pm Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
jezdim k podhradskýmu na mělnik a max spokojenost mužu bejt u toho když vstřik nebo čerpadlo rozebere opraví a testuje na počkání mě otestuje vstřiky popřípadě rozebere a na mikroskopu k tomu určeném mě ukáže co je na vnitřní mechanice špatně

hele ten znáte přistává letadlo v a letuška říká přistanem v praze hodinky si posunte o 2 hodiny dopředu kalendář o 20 let do zádu a připravte si pytlíky na blití Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 23:35 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.