Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  volvo v50 nejede
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 4    Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

volvo v50 nejede

Autor Zpráva
DIGI-DELETED
Zaslal: út listopad 04, 2014 10:29 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
dostalo se mi sem volvo v50 rok 2006 bez dpf, 20td ecu sid 803, s tím že auto chcíplo za jízdy a od te doby nejde natočit , jen občas to slíbí..
v ecu 0 závad , tlak na railu je podle mně dostatečný na start , rozvody údajně zkontrolované , co se týká vstřikování , tak jsem přehazoval ze stejného auta vstřiky i čerpadlo a bez úspěchu,
přitom čerpadlo v jiném autě jede a vstřiky jsou otestovane na stolici.
divne je že auto chíplo když bylo na palubce na ukazateli půl nádrže a v realitě byla nádrž prázdná . došla nejspíš nafta
auto jsme zkoušeli všemožně odvzdušnovat i roztahovat a ani tuk.
tak nevím jestli volvo ukazuje chybu synchronizace a nebo ne ..
Sad Rolling Eyes

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
acryll
Zaslal: út listopad 04, 2014 11:07 am Citovat
Založen: 17.9.2011 Příspěvky: 123 Bydliště: MT-sk
na to aby to chytilo musi mat vzduch,palivo a kompresiu,takze aj ked sa to zda od veci zhodil by som posledny spoj k saciemu potrubiu, skontroloval co tam je a skusil natocit
2. zmerat kompresiu
3. ked nepomoze zapojit televiziu
- ci su povely k otvoreniu vstrekov
- kontrola synchro
v zufalosti mozno vyfuk,napajanie snimacov
je to od veci, ale istota je gulomet, nepravdepodobne veci sa stavaju
blbe je,ze v live datach neni mnozstvo vstrekovaneho paliva, to by vela veci ulahcilo... detto BMW

_________________
ETC M523-RM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kluso
Zaslal: út listopad 04, 2014 12:09 pm Citovat
Založen: 8.4.2009 Příspěvky: 782
Volvo je poloviční ford Razz
u mondea když ecu dostane nevěrohodnou informaci o stavu paliva v nádrži tak nenastartuje aby se nezavzdušnil a diag. také nehlásí žádnou chybu a tlak paliva je ok
jinak jednou jsem měl repasované trysky a auto nejelo tak jsem je nechal znovu zkontrolovat a testem prošli ale auto nejelo,dal jsem jiný a vše ok.
Ale pokud nebyla nafta tak bych hledal chybu tam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út listopad 04, 2014 12:35 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Tak tak je to zku... ford od volva,kdyz se to zavzdušní není takřka šance to normálne natočit,drtil sem to 3 min na rozprášenou naftu do sání abych nepohřbil ten jako motor a pak se to chytlo a udrželo v chodu a od té doby to pak normálně chytalo,samo že vše bez chyb...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dodi911
Zaslal: út listopad 04, 2014 21:42 pm Citovat
Založen: 15.10.2009 Příspěvky: 604 Bydliště: Ke
Mozno ironicky digiho prispevok Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út listopad 04, 2014 22:54 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Nemyslím si,možná forma testu,aby se přesvědčil jestli jedná s bandou kreténů nebo jestli je někdo schopen sem dat konstruktivní radu,nicmene odpovedi tipu měřit tlaky a další stupidity bych považoval jako urážku Wink

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VencaZahyb
Zaslal: út listopad 04, 2014 23:29 pm Citovat
Založen: 6.11.2007 Příspěvky: 195
Ahoj resil jsem u tohodle stroje chod motoru na dva valce, pamet bez chyb........Po tydenim trapeni jsem boschem nakodoval vstřiky a auto na jak hodinky, uz predemnou se trapilo moc lidi .......Ja bych to zkusil znova na kodovat preci jenom je to polovicni ford....


preji hodne stesti Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DIGI-DELETED
Zaslal: ne listopad 09, 2014 19:58 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
vstriky jsou nakodovane (4) a kts umožnuje kodovat jen všechny 4 najednou stejnou tridou klasifikace, ne jednotlivě jako u ostatnich aut
nainstaloval jsem vidu 2010 a tam píšou že všechny maji stejnej kod a to bud 4,5 nebo 6 , jinak vida taky žádné chyby nehlasi..
jen mi zaraží že při pokusu o start vyběhne tlak až na 65 Mpa , to se mi zdá hodně, nebo že by kts kecala ??

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: po listopad 10, 2014 8:17 am Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
DIGI-DELETED napsal:
vstriky jsou nakodovane (4) a kts umožnuje kodovat jen všechny 4 najednou stejnou tridou klasifikace, ne jednotlivě jako u ostatnich aut
nainstaloval jsem vidu 2010 a tam píšou že všechny maji stejnej kod a to bud 4,5 nebo 6 , jinak vida taky žádné chyby nehlasi..
jen mi zaraží že při pokusu o start vyběhne tlak až na 65 Mpa , to se mi zdá hodně, nebo že by kts kecala ??

Nic proti KTS ale občas mi tam příjdou některý věci divný...a za ty prachy Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: po listopad 10, 2014 9:47 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
no nevim , používam esi2 online asi dva roky a poslední dobou na tom hodně zapracovali..
fordi , japonci, denso ecu , dost toho přibylo..
tovíš cracklá vybrakovana verze 2013 a 2014 toho moc neudělá Smile
ale občas to taky mele kraviny , abych to nepřechválil ....

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LuckkyLuke
Zaslal: po listopad 10, 2014 20:33 pm Citovat
Založen: 16.11.2008 Příspěvky: 64
Zkus to napíchnout jinou diagnostikou. Vyčítal jsem auto a Bosch měl nula závad, Atal taky a WoW mělo dvě.

Plno auto se mi taky nepodařilo jednoduše nastartovat (ford, renault), musel jsem vytvořit podtlak u filtru a nebo jsem musel přejít na drastickou metodu a to roztažení, poradil mi to známí, že se už trápil s hodně auty, ale toto vždy pomohlo, když je tam komprese, vzduch a palivo, tak to chytnout musí. Co teplota kapaliny není v mínusu a paliva?

Tady je návod z WoW, jak odvzdušnit palivovou soustavu:

http://ulozto.cz/xUZYyJdf/volvo-v50-pdf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: út listopad 11, 2014 5:47 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
roztahovat jsme to zkoušeli taky , mně to drastické nepřijde, když se na to jde s citem a ne to rozjet , zařadit za jedna a rychle pustit spojku.. Laughing
balonek mam taky zapojený , na spray to běží ale čerpadlo nesaje naftu, je tam pruhledne potrubi tak je to vidět, nicměně měl jsem tady stejne volvo a čerpadla jsem přehodil a v druhem autě běží ....
no vyndám televizi , na první kanál UHF vačku, druhý program klika a třetí VHF vstřiky a uvidíme jak vypadá dokumentární pořad na tema volvo ..

vtip je v tom že auto jsme odváželi přímo z parkoviště kde chcíplo ,ženská i dětma kolem pobíhala, takže nebylo napadeno kutilem , jak to většinou bývá..

jinak napíchl jsem to i vidou verze 2010 a taky 0 závad a v live datech toho zase nějak extra moc není , řekl bych že to same co kts

zaráží mně ten stav 0 v nádrži a 50% na budíku , chápu že některé systémy si počítají stav průběžně a tím pádem nereagují na přelévání paliva v nádrži , jstli není zakopaný pes tam , siemens systemy se pry při určité hladině samy vypnou , aby se to nezavzdušnilo..

pak mi ještě napadla ebola , jestli to není nějaká verze pro volvo..
Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roland702
Zaslal: út listopad 11, 2014 7:40 am Citovat
Založen: 21.9.2007 Příspěvky: 636
Taky jsem tu mel stilo, 0 zavad zdechlo. Ale beru TV hned a snimac otacek divny odpor ok. Beru spray bezi. 3dny a snimac uz nedava zadej signal a uz pise zavadu odpor neni. Otazka par minut promereni signalu.
Snimacem otacek bych zacal ☺
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LuckkyLuke
Zaslal: út listopad 11, 2014 7:46 am Citovat
Založen: 16.11.2008 Příspěvky: 64
Jestli to je ebola, tak to musíš odvést na infekční Smile, na to lék nemáš.

Drastický to je, když v čerpadle nemáš naftu a roztahuješ to, vydírá se (udělej to třeba u Delphi Renault - můžeš rovnou zahodit). Jedině roztahuju za 1 a hned pouštím spojku, aspoň ten motor dostane kopanec a probere se ze spánku a rovnou vyzkouším jestli jsou rozvody cajk. Smile

Jsem zvědavý na Televizi co bude ve zprávách.

Žhavení se rozsvítí?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mike76
Zaslal: út listopad 11, 2014 8:26 am Citovat
Založen: 6.3.2010 Příspěvky: 345 Bydliště: SR
neviem ako V50, ale XC60 ked odpojis plavak a rucicka padne na 0, auto zdochne aj s plnou nadrzou .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 4    Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 16:32 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.