Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  BMW 118d
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

BMW 118d

Autor Zpráva
vaha
Zaslal: čt říjen 30, 2014 17:20 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
Nevíte co znamenají přesně chyby
480A
481A
vím že se to týká DPF filtru..Psalo to ještě chyby 4D00 4010 4D03, to jsem vyměnil a už zbyly jen tyhle dvě Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: pá říjen 31, 2014 7:37 am Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
Jo neco s PDF.Diag a zmerit parametry.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dhfool
Zaslal: ne listopad 30, 2014 13:08 pm Citovat
Založen: 17.8.2013 Příspěvky: 25
vaha napsal:
Nevíte co znamenají přesně chyby
480A
481A
vím že se to týká DPF filtru..Psalo to ještě chyby 4D00 4010 4D03, to jsem vyměnil a už zbyly jen tyhle dvě Rolling Eyes


Máš DPF ucpané na beton. Pokud už je auto v limp modu a nemá výkon, tak ho jízdou nevyčistíš. Vyměnit DPF, nebo nechat vyčistit. Wapkou ho leda zničíš. Pokud ještě má auto výkon dá se pasivně regenerovat do fáze, kdy lze zapnout servisní reg. Podmínkou jsou splněné podmínky Very Happy pro spuštění reg. Ten EGP senzor jsi jak zjistil, že je špatný? Byla chyba, tak jsi ho vyměnil? Jaké udával live data? Jaká udává teď v při zapnutém zapalování a při běhu motoru ve volnoběhu a 2000ot.?

EDIT: Jo, oukám, že je to měsíc staré, no nic, když už jsem se s tím psal, tak to tady nechám Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: ne listopad 30, 2014 19:40 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
dhfool napsal:
vaha napsal:
Nevíte co znamenají přesně chyby
480A
481A
vím že se to týká DPF filtru..Psalo to ještě chyby 4D00 4010 4D03, to jsem vyměnil a už zbyly jen tyhle dvě Rolling Eyes


Máš DPF ucpané na beton. Pokud už je auto v limp modu a nemá výkon, tak ho jízdou nevyčistíš. Vyměnit DPF, nebo nechat vyčistit. Wapkou ho leda zničíš. Pokud ještě má auto výkon dá se pasivně regenerovat do fáze, kdy lze zapnout servisní reg. Podmínkou jsou splněné podmínky Very Happy pro spuštění reg. Ten EGP senzor jsi jak zjistil, že je špatný? Byla chyba, tak jsi ho vyměnil? Jaké udával live data? Jaká udává teď v při zapnutém zapalování a při běhu motoru ve volnoběhu a 2000ot.?

EDIT: Jo, oukám, že je to měsíc staré, no nic, když už jsem se s tím psal, tak to tady nechám Rolling Eyes

Už to je úpřešené jednotka neregenerovala přes 9000km! myslel jsem že to je nesmysl,ale asi po 100km to zregenerovalo a zůstala tam jen 480A. Že je filtr KO je mi jasný,ale majitelka to nechce pochopit že jízda 9km tam a zpět je na diesel málo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dhfool
Zaslal: ne listopad 30, 2014 22:29 pm Citovat
Založen: 17.8.2013 Příspěvky: 25
njn. Minulý týden jsem řešil regeneraci 3x na bramborách. 2x K.O. termostaty 1x žhaviče a městský režim "školka". Je to marný, je to marný ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: po prosinec 01, 2014 8:47 am Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
dhfool napsal:
njn. Minulý týden jsem řešil regeneraci 3x na bramborách. 2x K.O. termostaty 1x žhaviče a městský režim "školka". Je to marný, je to marný ...

A nejvíc mě rozsekala hláška že benzín by jí sežral,tak jsem měl doatz kolik to BMW papá a prej 7,5litru Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin
Zaslal: út prosinec 02, 2014 11:07 am Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
lidi jsou dementi mě moje octa 2,0tdi po městě studená žere kolem 19L a neohřeje se to ani boha nemít to PTC tak jezdim s omrzlou hubou zaprcaná nafta v zimě radši jezdim s pracovnim krámem fobie 2,0i jede to spotřeba kolem 12 město a je to hned ohřátý udržba fobie žádná a pořád to leze oct pořád něco chce sem tam čidlo sem tam vstřik rozvody stojej nesmysl prostě masakr ale zas na druhou stranu na dálky super

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 21:37 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.