Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  jednotka Focus 2.0TDci
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

jednotka Focus 2.0TDci

Autor Zpráva
volf.v
Zaslal: so prosinec 28, 2013 19:53 pm Citovat
Založen: 11.12.2013 Příspěvky: 4 Bydliště: Chotusice
Zdravím, prosím o pomoc. Po lehčí kolizi došlo k mechanickému poškození řídící jednotky Ford Focus 2.0TDci 100kW rok výroby 12/2006. Info ze štítku SID803A. 5WS40557A-T, 6M51-12A650-AEA. Na plechovém krytu je ještě štítek s těmito údaji SID803A, S122025102 A7, 50252, 867409126. V Polsku jsem v nějakém autovrakovišti objevil jednotku s úplně stejným označením dokonce i stejný datum výroby 06-12-08. Nevím jestli má cenu pro tuto jednotku dojet nebo jestli stačí sehnat nějakou SID803A a tu přehrát. Sháním někoho kdo by byl schopen tuto jednotku nahradit. Jednotka vůbec nekomunikuje, takže se z ní nedá asi nic vyčíst. Jsem od Čáslavi, pokud je tu v okolí někdo kdo by byl ochoten mi s tím pomoct. Děkuji Volf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
volf.v
Zaslal: ne prosinec 29, 2013 17:25 pm Citovat
Založen: 11.12.2013 Příspěvky: 4 Bydliště: Chotusice
Nikdo z okolí, kdo by mě pomohl tady asi není. Dnes jsem prošel kabeláž a našel přerušený drát napájení ecu. V jednotce jsem vyměnil snímač atm tlaku (MPXHZ6115A), který byl úplně rozmačkaný. Teď už jednotku načtu, ale hlásí to chybu P0A09 DC/DC Converter Status Circuit Low. Nikde jsem k této chybě nic konkretního nenašel. Baterie je nabitá, starter motorem normálně točí. Poradí někdo co tato chyba znamená a kde to hledat? Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janosik93
Zaslal: ne prosinec 29, 2013 22:30 pm Citovat
Založen: 26.2.2009 Příspěvky: 725 Bydliště: Spišská Nová Ves, Slovensko
najskôr bude jednotka fuč ..... podla schemy poriadne pomerať napajania, ak je všetko dobre, tak jednotka KO
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
hombre1
Zaslal: po prosinec 30, 2013 14:56 pm Citovat
Založen: 4.11.2011 Příspěvky: 81
volf.v napsal:
Nikdo z okolí, kdo by mě pomohl tady asi není. Dnes jsem prošel kabeláž a našel přerušený drát napájení ecu. V jednotce jsem vyměnil snímač atm tlaku (MPXHZ6115A), který byl úplně rozmačkaný. Teď už jednotku načtu, ale hlásí to chybu P0A09 DC/DC Converter Status Circuit Low. Nikde jsem k této chybě nic konkretního nenašel. Baterie je nabitá, starter motorem normálně točí. Poradí někdo co tato chyba znamená a kde to hledat? Díky


Chybu hledej v jednotce, nefunguje ti v ni napajeni vstriku. Zrejme ti prasklo trafiko, ci budici FET nebo neco kolem nich.

_________________
*-* opravy ecu a autoelektroniky *-*
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
volf.v
Zaslal: pá leden 31, 2014 21:11 pm Citovat
Založen: 11.12.2013 Příspěvky: 4 Bydliště: Chotusice
Chci jen poděkovat za rady. Nakonec byla jednotka v horším stavu než jsem očekával. Naštěstí se podařilo přečíst paměti a sehnal jsem stejnou jednotku. Díky jednomu členu tohoto fora, který data přečetl a jednotku naklonoval už zase jezdím. Ještě jednou díky a omlouvám se, že jsem se vetřel do vašeho fora.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 23:14 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.