Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Benzín  »  Rover 214Si (Caterham)
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Rover 214Si (Caterham)

Autor Zpráva
sajfi
Zaslal: so květen 04, 2013 19:45 pm Citovat
Založen: 4.5.2013 Příspěvky: 2
Ahoj,potřebuju poradit. Do Rovera 214Si r.v.97 jsem dal motor Caterham Supersport 1.4 97kw.K motoru jsem dostal i řídící jednotku,ted' k mému problému:
Bohužel jezdím na elektriku z Rovera 214Si,ale potřeboval bych rozhejbat tu jednotku z Caterhamu. Konektor k jednotce je u Rovera stejný jako u jednotky z Caterhamu (36 pinů) ,ale když tam zapojím jednotku z Caterhamu,tak jenom točí startér a ani snaha nastartovat.
Nevíte co by to mohlo způsobovat? Jde mi hlavně o to,že motor má nejvyšší výkon v 7500 ot/min a na jednotku z 214Si točím jenom 7000,takže se nemůžu dostat na max. výkon motoru.
Jedná se o jednotku Motorola MKC101830 a je na ní nápis M.E.M.S jako na tý Roverácký.Bohužel se mi nepodařilo najít žádné info,tak se obracím sem. Někdo mi říkal že ten Caterham má obd0 a Rover obd1,ale konektory jsou stejné,je potřeba přepájet nebo předělat piny?
Předem moc díky za pomoc a informace
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sajfi
Zaslal: so květen 04, 2013 21:16 pm Citovat
Založen: 4.5.2013 Příspěvky: 2
prosím Very Happy ,je to urgentní Embarassed . Nebo nezvládne to někdo za nějaký úplatek rozhejbat? Konektor na ECU je stejný na obou jednotkách,ale nevím proč to nechodí Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je ne duben 28, 2024 8:37 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.