Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diskuze mimo mísu  »  pak mějte dražší auto!!
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

pak mějte dražší auto!!

Autor Zpráva
AEP
Zaslal: po duben 29, 2013 10:21 am Citovat
Založen: 29.10.2008 Příspěvky: 1235 Bydliště: doma , přechodné v dílně
http://turbodecoder.pl/en

_________________
mám prd ! ale originál, žádná china !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Okura
Zaslal: po duben 29, 2013 10:35 am Citovat
Založen: 4.10.2008 Příspěvky: 2169 Bydliště: Ostrava
jojo dobrá hračka, není ani moc drahá Laughing

_________________
Immo emu, http://eshop.autoelectronic.cz/ new - Alfa/Fiat immo emu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
jankonam
Zaslal: so září 21, 2013 20:07 pm Citovat
Založen: 22.11.2011 Příspěvky: 57 Bydliště: Jáchymov
Jojo v čr s tím obchoduje člověk, který čoroval auta. Bananova republika
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jodr
Zaslal: so září 21, 2013 20:20 pm Citovat
Založen: 23.1.2011 Příspěvky: 607
Pokud nechceš o auto přijít pomůže jediné, zalít do betonu. Jinak pokud si potřební vyhlédnou auto, není obrany. Ta vrstva betonu musí být minimálně 1m....

_________________
Kouř po zapnutí ukáže cestu....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jankonam
Zaslal: so září 21, 2013 20:48 pm Citovat
Založen: 22.11.2011 Příspěvky: 57 Bydliště: Jáchymov
Nejlepe ty šmejdy postřílet...Koupí si to na netu a pak to čoruje kde může....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: po září 23, 2013 6:58 am Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2771
Strilet je moc jednoduchy.Nejaky muceni by mohlo byt.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukas001
Zaslal: po září 23, 2013 8:14 am Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
Jodr napsal:
Pokud nechceš o auto přijít pomůže jediné, zalít do betonu. Jinak pokud si potřební vyhlédnou auto, není obrany. Ta vrstva betonu musí být minimálně 1m....


No jo, ale pak to rozjeď...Very Happy

_________________
Vím přesně, co s tím je...je to rozbitý!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jodr
Zaslal: po září 23, 2013 13:17 pm Citovat
Založen: 23.1.2011 Příspěvky: 607
Lukas001 napsal:
Jodr napsal:
Pokud nechceš o auto přijít pomůže jediné, zalít do betonu. Jinak pokud si potřební vyhlédnou auto, není obrany. Ta vrstva betonu musí být minimálně 1m....


No jo, ale pak to rozjeď...Very Happy


Rozjeď? Většina z nás může mít problém už jen nastoupit! Laughing

_________________
Kouř po zapnutí ukáže cestu....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin
Zaslal: po září 23, 2013 14:19 pm Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
na videu to funguje hezky ale zkutečnost je jina mám několik sad na nedestrukční odemykání a někdy strávím u zamku třeba 30min takže zas tak horký to není nejrychlej se zamek dá otevřít destrukcí vytažením a nebo odštípnutím kliky a pak odemknout přes centrál šroubovákem za leto tady na jezeře odemknu kolem 200 aut všechno bud ztracené klíče nebo to dementum spadlo do vody a nebo si je zabouchly do kufru vše probíhá tak že dotyčný dement zavolá mě nebo mu to někdo doporučí dojedu na místo za asistence městké policie nebo státní podle toho kdo je zrovna volný proběhne ověření osoby co chce odemknout auto tím pádem zapis ověření že ten a ten a auto spz pak je vyženu za auto aby mě nečuměly na pazoury a kraksnu odemknu jak říkám někdy to ale nejde ani dekoderem pak nastoupí do akce trhák a nebo klika podle typu vozidla takže to že to někdo prodává neznamená že to každej dement odemkne i když to má problem je v tom že dneska jsou lidi škrti dát 1500 za alarm do auta za 100tis a pak sou nasraný že jim někdo štípnul kraksnu a dobře jim tak šetřílkum Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: po září 23, 2013 18:59 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
martin napsal:
na videu to funguje hezky ale zkutečnost je jina mám několik sad na nedestrukční odemykání a někdy strávím u zamku třeba 30min takže zas tak horký to není nejrychlej se zamek dá otevřít destrukcí vytažením a nebo odštípnutím kliky a pak odemknout přes centrál šroubovákem za leto tady na jezeře odemknu kolem 200 aut všechno bud ztracené klíče nebo to dementum spadlo do vody a nebo si je zabouchly do kufru vše probíhá tak že dotyčný dement zavolá mě nebo mu to někdo doporučí dojedu na místo za asistence městké policie nebo státní podle toho kdo je zrovna volný proběhne ověření osoby co chce odemknout auto tím pádem zapis ověření že ten a ten a auto spz pak je vyženu za auto aby mě nečuměly na pazoury a kraksnu odemknu jak říkám někdy to ale nejde ani dekoderem pak nastoupí do akce trhák a nebo klika podle typu vozidla takže to že to někdo prodává neznamená že to každej dement odemkne i když to má problem je v tom že dneska jsou lidi škrti dát 1500 za alarm do auta za 100tis a pak sou nasraný že jim někdo štípnul kraksnu a dobře jim tak šetřílkum Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Tak koukám že nejsem zas takový kokot,když mi něco nejde a na tom videu na netu to šlo samo Laughing Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jankonam
Zaslal: po září 23, 2013 19:51 pm Citovat
Založen: 22.11.2011 Příspěvky: 57 Bydliště: Jáchymov
Tak koukam, že jste taky kolegove z oboru.. Bohužel parchanti jsou asi s uměním trochu lepé/jelikož oni jsou schopni celou noc srát a učit u zámku a tudiš mají určitě lepší cit/každej se specializuje na nějakej zámek/. Zámkama se zabývám již přes 15let a abych měl čas se někde celou noc cvičit to asi ne, mám více práce než zkjoušet jako ostatní co to dělají. Nejvíc mi nasere když odemykam a někdo kvákne,ale ty zloději jsou tam hned, tak už jsem naštvanej a říkam, ale já nejsem zloděj já mám času dost - takže je důležité to odemknou a je jedno jestli za 1 minutu nebo 10minut. A když někdo kdo kdysi!" čoroval "auta a byl vyhlášenej zloděj ted má eshop a dělá pana poctivého tak se tomu člověk musí smát. Jinak nebavíme se o zlodějich z východu, ty jsou daleko před náma, ale spíše o vykradačích aut...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je so duben 27, 2024 15:37 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.