Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  chyba 01318 řídící jednotka vtřikovacího čerpadla
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

chyba 01318 řídící jednotka vtřikovacího čerpadla

Autor Zpráva
paja
Zaslal: pá duben 19, 2013 7:29 am Citovat
Založen: 7.3.2007 Příspěvky: 385
poly33 napsal:
tak rozluštění, přidřené pístky Smile čerpadlo ven a výměna Smile


hmm a jak si na to přišel? koukam co tady píšeš ,napřed si nic neměřil a potom si chtěl vyměnovat ten fet a tet je to přidřeny,píšete tady o tom dvě stranky ale přece but je ten fet ko -má přepaleny nožičky nebo se jenom hejbe v chladiči ,nebo je ko ventil ten změřiš skopem ,potom si změřiš druhej ventil ale když místo střiku tam daš jinej střik na trubku a vydíš jestli ti to tu trysku přetlačí nemusiš se divit že to dava naftu na střiky,zkontroluješ ventilek na přivodu jestli není zacpanej a jestli chodi jak má atd atd na to sou postupy tak mě zajíma jak si nakonec k tomu závěru došel , abych se taky poučil o tom fora jsou Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: pá duben 19, 2013 10:14 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
přitom návod jak na to je hned na první stránce včetně popisu signálů....
můžu ti říct že osobně u poloviny zákazníků nevím co vlastně chtějí , když jim řekneš at ti přivezou auto že jim to opravíš , tak to z nějakých důvodů nejde, pouze jim jde o to po telefonu vytáhnout z tebe informaci jak si to co nejlevněji opravit sám....
přibývá jich ale geometrickou řadou... Sad Sad

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paja
Zaslal: pá duben 19, 2013 11:11 am Citovat
Založen: 7.3.2007 Příspěvky: 385
No osobně jsem byl u znamého v bosch. když mu někdo přines vpčko at mu ho hodi na mašinu ale zapoměl mu říst že na něm uděla rozborku a zborku a něco tam blbě dal nazpět když se to roztočilo tak se to zakouslo a to si neviděl co to udělalo potom bych ti přál vidět co dělal on ,pak se není třeba divit že to nechtěj řešit když neví puvod a nebo si to nedemontuje sám a když to bude vyndavat a potom to rozebere a všechno tam vymění protože jako Bosch by na něj hodně řval zákaznik kdyby se to do dvou let zastavilo,tak tam nanda radši repas kterou ma za16000 a praci a ma vydělano ale zase já mám hodně čerpadel na tunění ,poslední dobou to chce ale každej nazpátek protože Franta na netu nešel že tam vyněniš něco za 30kč a nebudu přece dávát tolik tisíc pitomcum co mají dilnu.taková je doba takže tady máš repas a jinak si to udělěj sám s Frantou nemám čas,ty doby kdy se to tunilo jsou pryč je jiná prace Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poly33
Zaslal: so duben 20, 2013 17:01 pm Citovat
Založen: 26.2.2012 Příspěvky: 253 Bydliště: Brno,Kunčice pod Ondřejníkem
Kluci klííd, já si tu dílnu zaplatil , předek dolů, rozvody dolů, čerpadlo ven a na repas Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robin
Zaslal: so duben 20, 2013 21:35 pm Citovat
Založen: 26.12.2007 Příspěvky: 899
poly33 napsal:
Kluci klííd, já si tu dílnu zaplatil , předek dolů, rozvody dolů, čerpadlo ven a na repas Smile


Hmm Confused Na co předek dolů ,já to nechávám vždycky vyndávat manželku ,a má to venku za 20min na ulici .

_________________
VagCom304,china seeprog,tla012
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poly33
Zaslal: ne duben 21, 2013 1:13 am Citovat
Založen: 26.2.2012 Příspěvky: 253 Bydliště: Brno,Kunčice pod Ondřejníkem
jasný Smile jde to i že jen povolíš co to de na hadicích ale stejně je tam málo místa Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: ne duben 21, 2013 6:44 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
kolik že to dělá manželka ? 20 min ? já to dávam prabábě a tý to trvá 30 minut , asi jí budu muset popohnat bejkovcem.. Laughing Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robin
Zaslal: ne duben 21, 2013 9:34 am Citovat
Založen: 26.12.2007 Příspěvky: 899
poly33 napsal:
jasný Smile jde to i že jen povolíš co to de na hadicích ale stejně je tam málo místa Smile


To jsem s toho blázen, ono to je sice její tajemství jak to vyndavá , ale předek jak jsem koukal 100% ani nepovoluje ,jenom jeden
Levý kryt rozvodu a je venku.
Tak to si jí asi nechám když je zručnĕjší než tvůj mechanik Smile

_________________
VagCom304,china seeprog,tla012
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poly33
Zaslal: ne duben 21, 2013 18:31 pm Citovat
Založen: 26.2.2012 Příspěvky: 253 Bydliště: Brno,Kunčice pod Ondřejníkem
a Já si to zhodil celý Smile heč :p
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 10:21 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.