Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  ROBEKO flasher dotaz...
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

ROBEKO flasher dotaz...

Autor Zpráva
reset-present
Zaslal: st únor 20, 2013 11:54 am Citovat
Založen: 6.12.2012 Příspěvky: 22
Je možné se šoupnout nějaké odkazy na ten Kess a BDM,kde to pořídit??Po pravdě se mi moc nechce zrakvit si hned Golfa a jezdit v zimě MHD... Laughing Laughing Jooo a děkuji alesponˇ za normální komunikaci,kamenování patří do středověku.. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marquee
Zaslal: st únor 20, 2013 13:25 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
Co nám třeba prozradit co je to za Golfa? Jestli to chceš jenom na svoje auto tak asi nevytáhneš z kapsy částku v řádech několika desítek tisíc. Jinak při použití třeba vyhledávače Google jistě odkazy najdeš.
To je právě to co všem tady vadí asi nejvíc, pohodlnost a zbytečné dotazy na odpovědi, které si člověk může najít sám za pomoci několika kliknutí Idea

_________________
Opravy EDC15/EDC16 po pádu při zápisu, bez pájení a rozebírání ECU, ne vždy je to ovšem možné Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
reset-present
Zaslal: st únor 20, 2013 13:36 pm Citovat
Založen: 6.12.2012 Příspěvky: 22
Nutno říci,že mně to zajímá už delší dobu,občas dělám diag.ale tohle je pro mně srdcovka,chtěl bych to umět alesponˇ v hobby stupni..Je to Golf IV GTI 1.8T ,AGU 150PS moje hračka...
Chtěl bych věci,které fungují,něco jsem si napsořil a raději si pořídím něco kvalitnějšího ale zase milioooon nemám... Laughing Tak zlatý střed..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Libang
Zaslal: st únor 20, 2013 14:03 pm Citovat
Založen: 25.11.2010 Příspěvky: 163 Bydliště: Velké Meziříčí
jaky rok vyroby ? cislo jednotky jake ? tam muze byt klidne jeste pajeci jednotka jako nektere Audi A3 AGU Wink na to by ti byl flasher celkem k nicemu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marquee
Zaslal: st únor 20, 2013 14:10 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
Ladit bez zkušeností benzína s turbem jen za pomocí flasheru.... to se teda cítíš. A ještě k tomu
VW 1.8 turbo kde jednotky při zápisu padají docela rády i dobrým vybavením. To teda před tebou smekám.

_________________
Opravy EDC15/EDC16 po pádu při zápisu, bez pájení a rozebírání ECU, ne vždy je to ovšem možné Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
reset-present
Zaslal: st únor 20, 2013 17:12 pm Citovat
Založen: 6.12.2012 Příspěvky: 22
Tak,že bude lepší vypájet švába,šoupnout do programátoru,nahrát soft a zpět do jednotky??
Proč tedy pak ty čínské flashery,které napůl nefungují?Jde každý šváb přehrát programátorem??I ten z mé ME7.5??Je to sice více práce ale více jistoty,ne??Jsem naprostý laik,jde mi jen o základ,zkoušet už budu sám,slibuju...
Tak nějaké vybavení jsem tady už vyčetl...Díky... Wink

http://checksum.cz/forum/viewtopic.php?t=8642&postdays=0&postorder=asc&highlight=flasher&start=15
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin
Zaslal: st únor 20, 2013 17:31 pm Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
no jestli neumíš dělat s horkým vzduchem a pájkou tak toho švába vyndaš tak max dvakrát a je po jednotce na ladění se používá emulátor a ne flasher kdy už to kurwa pochopíte flasher je na výměnu FW v ecu a ne na ladění ladí se na valcích nebo motorové brzdě bud s plně programovatelnou ecu nebo seriovou ecu s emulátorem Evil or Very Mad

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reset-present
Zaslal: st únor 20, 2013 17:49 pm Citovat
Založen: 6.12.2012 Příspěvky: 22
Já to chápu...Chci si jen nahrát upravenej soft a nechci aby mi při tom padla jednotka tak,že to vyndám a nahraju v programátoru.To je bezpečné,ne?Max přijdu o švába,koupim nového a nahraju soft..Nechci to vyndavat vícekrát,jen jednou... Mapu si nechám udělat performance Wink
Nechci čínskej kabel a jezdit MHD...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin
Zaslal: st únor 20, 2013 19:01 pm Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
ted jsem koukal co je tam za jednotku ME7,5 Rolling Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green tak to tě čekaj perný chvilky Twisted Evil Twisted Evil protože až se ti rozesere cheksum tak to dohromady nedáš a na tuhle situaci si vsadim Twisted Evil Twisted Evil to bude pak dotaz hele tejden to jezdilo a najednou to nestartuje nahraju origo a stejně nestartuje Mr. Green Mr. Green proč se to stane nemusim říkat že? sis fakt vybral jednotku na pokusy líp to ani nešlo nedávno jsem to řešil jednomu členovy taky mu to nešlo do hlavy že se to rozsypalo Wink u týhle jednotky se dopočítá checksum po zápisu a ten kabel co to dělá to musí umět na programátoru to samozřejmě lze ale v tej upravě musí bejt dopočítanej checksum podle originálu a pokud se hrábne někam kde ti editační sw neumí dopočítat tak se to sesype i když se to dělá programátorem

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marquee
Zaslal: st únor 20, 2013 20:31 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
reset-present napsal:
Tak,že bude lepší vypájet švába,šoupnout do programátoru,nahrát soft a zpět do jednotky??
Proč tedy pak ty čínské flashery,které napůl nefungují?Jde každý šváb přehrát programátorem??I ten z mé ME7.5??Je to sice více práce ale více jistoty,ne??Jsem naprostý laik,jde mi jen o základ,zkoušet už budu sám,slibuju...
Tak nějaké vybavení jsem tady už vyčetl...Díky... Wink

http://checksum.cz/forum/viewtopic.php?t=8642&postdays=0&postorder=asc&highlight=flasher&start=15

Naprostý laik a hrneš se do turbobenzína. Tam už je dobrý měřit a nejlíp nezavislým zařízením. Je docela dobrý vědět co přesně a jak moc teplého ti jde z výfuku, jinak se připrav na tavení lehkých kovů Laughing

_________________
Opravy EDC15/EDC16 po pádu při zápisu, bez pájení a rozebírání ECU, ne vždy je to ovšem možné Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 7:42 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.