Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  Jednotka EDC15 místo jednotky MSA15 - zkušenost?
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Jednotka EDC15 místo jednotky MSA15 - zkušenost?

Autor Zpráva
Sayllo
Zaslal: čt únor 07, 2013 21:53 pm Citovat
Založen: 5.5.2012 Příspěvky: 339 Bydliště: France
jjarda napsal:
No redukci bych si udělal, to je jasný, to přepinování by nebyl problém a kdyby to nemělo ten dot, tak už jsem se do toho pustil, ale ten dot bych chtěl zachovat. Jinak airbagům by to vadit nemělo ne, že nekomunikují s motorem? ABSku to nevadí starýmu, páč už jsem několikrát nacpal do starý 80ky pumpe duse a šlape to.

Jinak důvod je prostý, abych mohl pohodlně ladit Very Happy


Ano, staremu ABS to nevadi so starym softom. Ale airbagu to vadit bude zakazdych okolnosti. Bude svietit stale. Myslim ze nezbavis sa ani toho ABS/ESP, i ked teda uteba je to stym ESP inak..

Ked by si mal uz stavajucu EDC15v tak myslim ze mozes premontovat ECU iba doplnenim redukcie a softu. Plati pre CAN co je asi 12/1999 a vyzsie. Ale isty si niesom.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jjarda
Zaslal: čt únor 07, 2013 21:58 pm Citovat
Založen: 29.7.2011 Příspěvky: 219
jj, však už jste mi to dostatečně vysvětlili, že se na to mám vysr...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
exotus
Zaslal: čt únor 07, 2013 22:01 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Sayllo napsal:

Ano, staremu ABS to nevadi so starym softom. Ale airbagu to vadit bude zakazdych okolnosti. Bude svietit stale. Myslim ze nezbavis sa ani toho ABS/ESP, i ked teda uteba je to stym ESP inak..

Ked by si mal uz stavajucu EDC15v tak myslim ze mozes premontovat ECU iba doplnenim redukcie a softu. Plati pre CAN co je asi 12/1999 a vyzsie. Ale isty si niesom.


Airbagu to bude vadit proč? To mě docela zajímá? Jak stará vw3 komunikuje po can a s čím?

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DIGI-DELETED
Zaslal: čt únor 07, 2013 23:44 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
s tím odporem co je místo pytle to komunikuje leda tak Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: pá únor 08, 2013 0:13 am Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
To asi nepochopíme ono se to v Noisy-Le-Grand dělá uplně jinak,tady jsme v cz a poradíme si,to není jak spařit šneky a zachlastat to nějakým zkyslím čůčem s naproti sedící kundičkou co ti žere ty kecy Wink

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sayllo
Zaslal: pá únor 08, 2013 2:47 am Citovat
Založen: 5.5.2012 Příspěvky: 339 Bydliště: France
exotus napsal:
Sayllo napsal:

Ano, staremu ABS to nevadi so starym softom. Ale airbagu to vadit bude zakazdych okolnosti. Bude svietit stale. Myslim ze nezbavis sa ani toho ABS/ESP, i ked teda uteba je to stym ESP inak..

Ked by si mal uz stavajucu EDC15v tak myslim ze mozes premontovat ECU iba doplnenim redukcie a softu. Plati pre CAN co je asi 12/1999 a vyzsie. Ale isty si niesom.


Airbagu to bude vadit proč? To mě docela zajímá? Jak stará vw3 komunikuje po can a s čím?


No ked to prekope na CAN a necha tam tu povodnu RJ arbagu alebu je nepresofti, airbag mu svietiti zostane. Na stavajucom maxi d. Otacky tiez nepozia a tusim ani palivo...

Ale to sa tyka problemu budikov a nie asi ECU
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sayllo
Zaslal: pá únor 08, 2013 3:30 am Citovat
Založen: 5.5.2012 Příspěvky: 339 Bydliště: France
exotus napsal:
To asi nepochopíme ono se to v Noisy-Le-Grand dělá uplně jinak,tady jsme v cz a poradíme si,to není jak spařit šneky a zachlastat to nějakým zkyslím čůčem s naproti sedící kundičkou co ti žere ty kecy Wink


Tak pozri, tu aspon stoho nejakeho skysnuteho cuca, no ktore by si ale aj tak musel makat cely mesiac, ludia neslepnu, ani nekapu na kadejaku metanovu ci metylovu otravu, ci co tam u vas jaksi teraz leti...A to ze sa vidia, nemusia zatial pretvarat do denneho pozdravu..

Neviem ako som ja konkretne tvojej osobe uskodil, ale pokial mas vyhradnu potrebu mat najvecsieho vtaka pri stole, tak prosim, ale vysvetli mi potom, co hladas na takomto fore?

To ze blba Slovencina chyba este aj v youtube, alebo ako sucast windows ci obycajny pribalovy letak, stym uz nikdy nikto nic nenarobi... Ale ze pre Britaniu a Francuzsko je CZ zname iba ako ,,čekislovak,, a je to Sovietsky Zvaz a dosiel od vas nuklearny mrak ked vam vybuchol Cernobil az na uzemie Pariza a nasledky boli znatelne, Je fakt na pobavenie Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DIGI-DELETED
Zaslal: pá únor 08, 2013 7:31 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
presoftit necanovú jednotku na canovú , to musi byt do piče ostrá slivovica....
..
tak to mi teda pojd na hop .... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: pá únor 08, 2013 8:35 am Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Sayllo ty si tam leješ ostřikovač do čuča nebo co to hulíš za matroš,to sou hlody,já se ptal na ty airbagy,proč budou svítit a odpověď sem pořád nedostal,jak motorová jednotka rosvítí kontrolku,nebo to bude asi tou slivkou co piju já....

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
oliverko
Zaslal: pá únor 08, 2013 10:00 am Citovat
Založen: 31.3.2012 Příspěvky: 112
DIGI-DELETED napsal:
presoftit necanovú jednotku na canovú , to musi byt do piče ostrá slivovica....
..
tak to mi teda pojd na hop .... Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Ked vies co mas vtej jednotke preletovat, staci to exotusove cuco Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oliverko
Zaslal: pá únor 08, 2013 10:02 am Citovat
Založen: 31.3.2012 Příspěvky: 112
exotus napsal:
Sayllo ty si tam leješ ostřikovač do čuča nebo co to hulíš za matroš,to sou hlody,já se ptal na ty airbagy,proč budou svítit a odpověď sem pořád nedostal,jak motorová jednotka rosvítí kontrolku,nebo to bude asi tou slivkou co piju já....


Nehulim, ja dokonca uz nefajcim skoro 1,5 roka, cize nemozes to valat na to, ze ty si si este vcera neprecital toto---------No ked to prekope na CAN a necha tam tu povodnu RJ arbagu alebu ju neupravy a nepresofti, airbag mu svietiti zostane. Na stavajucom maxi d. Otacky tiez nepozia a tusim ani palivo...

Ale to sa tyka problemu budikov a nie asi ECU
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oliverko
Zaslal: pá únor 08, 2013 10:07 am Citovat
Založen: 31.3.2012 Příspěvky: 112
Ja som si vsimol, vy ste tu sice velky machry co jako naprogramovat a co ako presoftit aby to fakt slapalo, ale ked ti sem bacnem KO rj motora po inej stranke ako softwarovej, zvladnes to tiez tak isto? Lebo ja ano.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oliverko
Zaslal: pá únor 08, 2013 10:09 am Citovat
Založen: 31.3.2012 Příspěvky: 112
Mimochodom, neviem tu najst tento origo suborm mozete mi pomoct?

P 307 2001 2,0 hdi
5WS40020GT
HW9641849280
SW9644895180
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DIGI-DELETED
Zaslal: pá únor 08, 2013 10:58 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
oliverko napsal:
Ja som si vsimol, vy ste tu sice velky machry co jako naprogramovat a co ako presoftit aby to fakt slapalo, ale ked ti sem bacnem KO rj motora po inej stranke ako softwarovej, zvladnes to tiez tak isto? Lebo ja ano.


zvládneš třeba přeletovat bga , když myslíš že nic než software neumíme ?

Wink

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oliverko
Zaslal: pá únor 08, 2013 11:11 am Citovat
Založen: 31.3.2012 Příspěvky: 112
DIGI-DELETED napsal:
oliverko napsal:
Ja som si vsimol, vy ste tu sice velky machry co jako naprogramovat a co ako presoftit aby to fakt slapalo, ale ked ti sem bacnem KO rj motora po inej stranke ako softwarovej, zvladnes to tiez tak isto? Lebo ja ano.


zvládneš třeba přeletovat bga , když myslíš že nic než software neumíme ?

Wink


V ktorej stych 4casti ma byt ako problem? Je nehovorim ze nevietem ja hovorim ze tvrdite ze ostatny nevedia nic...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá březen 29, 2024 9:27 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.