Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  BAZAR - Prodám/Koupím  »  K: Digiprog cz clon
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

K: Digiprog cz clon

Autor Zpráva
rjauto
Zaslal: ne květen 07, 2017 11:33 am Citovat
Dobry den

Mam zaujem o cesky digiprog od p. Hal....a ak by niekto chcel predat moze byt aj pouzivany ale funkcny .

Zaslal: so červen 09, 2018 8:53 am Citovat
vykasli se na digiprog a radeji si aktualizuj suprvaga na 2018.2 firmware 57 Very Happy

[url]https://uloz.to/!YThKvhh1btla/supervag-cable-7i-firmware-57-zip[/url]

Zaslal: pá červen 15, 2018 6:27 am Citovat
Jestli myslíš toho digiproga od HR Carsoft, tak zkus zavolat přímo Richtrovi. Já jsem mu volal a mně řekl, že už žádného dalšího digiproga nemají, ale možná jsi lepší zákazník než já a pod pultem se třeba něco najde:).
Já od nich mám alespoň zdarma upgrade digiprogu na V4.94, protože od nich beru tuningové soubory.

A ten suprvag se už dá koupit i na aliexpresu:

kód:
https://www.aliexpress.com/item/SUPERVAG-KEY-PROGRAMMER-ODOMETER-DIAGNOSE/32810592496.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
serjoza
Zaslal: čt červen 28, 2018 7:03 am Citovat
Suprvag se dá koupit i zde:

kód:
https://www.aliexpress.com/item/SUPERVAG-KEY-PROGRAMMER-ODOMETER-DIAGNOSE/32810592496.html
https://www.aliexpress.com/item/Super-VAG-Key-Programmer-Odometer-Diagnose/32807166001.html
https://www.aliexpress.com/item/Best-quality-Super-VAG-Key-Programmer-Odometer-Diagnose/32807430693.html

Nějak si nedovedu představit toho debila, kterej by dneska koupil suprvaga za "kilo" Smile
Teda ne že by ti číňani byli nějak extra levní, obzvlášť když dolar teď letí nahoru, ale přece jenom je to relativně příznivá cena za něco, co v podstatě nic moc neumí...

Sice v té číně je na prodej nějaká starší verze, ale to není problém pořešit, stačí si tady stáhnout nejnovější
firware 57 a nainstalovat verzi 2018.2:

kód:
http://garageforum.org/Thread-SuperVAG-firmware

Chodí to bez problémů jak na originálním kabelu, tak i na tom čínském...

Další varianta je měnit seriové číslo kabelu tak dlouho, až narazíte na takové číslo, které má oficiálně zaplacené předplatné na rok 2018 (nebo najít nějakého zákazníka s předplatným 2018, který vám řekne číslo svého kabelu). Tenhle systém má tu výhodu, že při vydání nové verze suprvagu nemusíte čekat, až se ten nový firmware objeví na internetu (než ho ten zaměstananec firmy HajzlRichter s.r.o. nějak nenápadně vynese ven, tak to logicky chvíli trvá). Takhle ho můžete mít hned po vydání nové verze. Další výhoda je, že pokud narazíte na číslo kabelu, který má aktivované předplatné 2018 a případně i další funkce (např. speed6 apod.), můžete se klidně s tímto kabelem připojovat na internet bez nebezpečí zablokování- museli by to zablokovat i tomu člověku, co to má ofiko koupené, a tomu by se to asi moc nelíbilo:-)

Nechci nějak moc napovídat, ale když se podíváte na ty jejich videa na youtube, tak pozornému divákovi jistě neunikne, že pánové zde používají kabel se seriovým číslem 17273. Tak šup šup, honem ho běžte vyzkoušet, co všechno umíSmile
Znasilnena_Terezka
Zaslal: so srpen 04, 2018 7:55 am Citovat
Tady si stáhněte nejnovější firmware 58 pro SuperVAG 2018.3.1:

kód:
garageforum.org/Thread-SuperVAG-firmware

Po stažení a instalaci nezapomeňte poděkovat neznámému "dobře placenému" zaměstnanci krachující firmy HajzlRichter s.r.o., který si prodejem firmwaru musí přivydělávat k té almužně, kterou dostává od těch dvou agresivních manažerskejch zmrdů s ostrými lokty, co jim ta firma patří.

Ale zase na druhou stranu je třeba říci, že kdyby to nebyli takoví kokoti a chovali se ke svým zaměstnancům jako k lidem a nezacházeli s nimi jako s kusem špinavého hadru, nikdy bychom se takto snadno k tomu firmwaru nedostali. Takže tímto děkujeme i těm dvěma kriplům a dodáváme - dobře to děláte kluci, jen tak dál, hlavně nic na sobě neměňte:)

Zaslal: po září 24, 2018 16:55 pm Citovat
Tak dnes odzkoušeno na Starém kabelu 5.1 Very Happy Very Happy a Ono to funguje jako fík Smile teďka už ten carsoft je asi uplně zbytečnej děkuji pár nejmenovaným lidem jak tady na checksumu tak ja jinem foru. když jsem chtěl od výše uvedené společnosti pomoci ,, nebylo mi vyhověno a to vlastním orinál od nich ,, holt mají smůlu a já radost že si takhle můžu přehrat kabel Smile

Originál HR Carsoft 5.1 2014
Krásně přehranej Carsoft původně v.5.1 - nyní V7 2018.4
bresto100
Zaslal: út říjen 02, 2018 19:34 pm Citovat
snilek napsal:
Tak dnes odzkoušeno na Starém kabelu 5.1 Very Happy Very Happy a Ono to funguje jako fík Smile teďka už ten carsoft je asi uplně zbytečnej děkuji pár nejmenovaným lidem jak tady na checksumu tak ja jinem foru. když jsem chtěl od výše uvedené společnosti pomoci ,, nebylo mi vyhověno a to vlastním orinál od nich ,, holt mají smůlu a já radost že si takhle můžu přehrat kabel Smile

Ja som tiez asi zbytocne kupoval licencie od nich,no na stastie nie vsetky. Very Happy
exotus
Zaslal: út říjen 02, 2018 20:43 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1913 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
A co funkce online,jdou tam taky?
Všimnul si někdo že ten sw si sám na pozadí odesílá svá (VAŠE) data co děláte a jak, je to jenom shromažďování dat kodování a souborů aby bylo z čím pracovat na další verzi...

Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vaha
Zaslal: st říjen 03, 2018 5:37 am Citovat
exotus napsal:
A co funkce online,jdou tam taky?
Všimnul si někdo že ten sw si sám na pozadí odesílá svá (VAŠE) data co děláte a jak, je to jenom shromažďování dat kodování a souborů aby bylo z čím pracovat na další verzi...

A kdo to dnes nedělá?
keymaker
Zaslal: st říjen 03, 2018 6:58 am Citovat
Takhle to dopadá, když se na dobře platicího zákazníka firma začne dívat jako na obtížný hmyz, který jenom otravuje a myslí si, že když jednou zaplatil 120.000Kč za všechny licence, tak už mu ten kabel bude fungovat napořád. Heslo "Náš zákazník náš pán" si pánové z carsoftu předělali na "Naval prachy a vypadni". Evil or Very Mad
A výsledek se rychle dostavil - všichni teď hromadně budou předělávat staré 5i kabely na nové 7i a to zcela zdarma. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. A kdo chce moc, nemá nic. Very Happy

Jenom pro informaci - které funkce jsou vlastně online, tzn. je třeba být připojen na internet?

To vaha: A kdo to dnes nedělá? Třeba ten, kdo nechce mít problémy s GDPR. Ale na nějaké dodržování zákonů v carsoftu evidentně sere pes...
zoltan
Zaslal: pá říjen 05, 2018 7:49 am Citovat
Pokud nebudeš připojen na internet, tak supervag žádná data odesílat nebude, můžete být všichni v klidu.

Jestli někdo potřebuje být online, tak doporučuju nastavit si seriové číslo kabelu na 17273 a použít
nějakou VPN, např. TunnelBear nebo Windscribe. Oboje je zdarma, stačí stáhnout, nainstalovat a vybrat
si nějakou vzdálenou destinaci. Když se pak se supervagem připojíš na internet, tak se jim tam objeví
seriové číslo 17273 (což má dalších několik set lidí) a IP adresa třeba někde z Austrálie Very Happy

A nezapomeňte si stáhnout firmware 59, tam co vždycky Laughing
anydraj
Zaslal: pá říjen 05, 2018 11:53 am Citovat
Proc to tu zasirate spamem ?
Si udelejte vlakno - SV zasranej treba
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT
Právě je út říjen 16, 2018 18:45 pm