Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  ford IDS
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

ford IDS

Autor Zpráva
marekh
Zaslal: st březen 07, 2018 21:48 pm Citovat
Založen: 4.1.2012 Příspěvky: 129 Bydliště: Skalica (SR)
Som nevedel že ids ide aj na 2534 .. mám KTS tak sa spýtam joe-ho či bude vedieť poradiť Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marekh
Zaslal: st březen 07, 2018 22:00 pm Citovat
Založen: 4.1.2012 Příspěvky: 129 Bydliště: Skalica (SR)
A k investícii asi tak že ak mi niekto povie že mám dať 2000€ tak to kašlem ale ak bude fungovať aj china vcm tak rád do toho pôjdem nakoľko ajtak vždy beriem najprv texu alebo kts takže využitie pre ňu neni 100% takisto mám kopec aj náradia že to čo použijem raz za čas a neni nárok na presnosť alebo 100% kvalitu tak nepotrebujem predraženú kvalitu ..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: st březen 07, 2018 22:47 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
I při investici 200eur budeš jen divák,výhodou oproti kablíku focom za 12 dolíku je to víc,protože naposled jsem měl tu čest u známého to otestovat a na cca 3řech autech těžkej propadák motor a vcelku nic víc neustále padala komunikace a dá se říct odpad,to vcm má alespoň trochu blíže k autu,čína hrne všechno čím jde načíst auto, úplně do bezvědomí,ohromnej kšeft kvantita, ale bez funkce a nebo jen pro soukromé použití telatům aby fakt zamachrovali před sousedem...
Nevím jak texa ale za mě bych to hodil do popelnice taky,pár zkušeností a nelíbí pro mě špatně,obdivuju lidi co s tím opravujou auta Wink

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
midnight_man
Zaslal: st březen 07, 2018 22:54 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
nevyhoda kTS je ta ze ju musis flashovat dookola ...a to je dost nanič, ked ti to drbne pocas flashovania.

VCM2ka za 300€ z fora dobrej kvality sa ti vráti Smile....skor je problem IDS software nakolko free sú len VWware inštalacie, nativna inštalacia do systému je platená vacsinou a ak to ma vydrzat netreba do toho systému potom sahat. Cize ideal samostatny notebook.


avšak toto su vsetko veci ktore ak dokazes riesit problemy na ktore potrebuješ IDS, dokazes vygooglit, dohladat...vypátrať.

Pokial nie si schopný dohladať si tieto info, je otázne či budeš vedieť ako a na čo tú VCMku použiť.

Neber to ako atak, ale.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: st březen 07, 2018 23:04 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
KTS jako hw drží,stejně to neflashuješ kvuli jednomu autu...
IDS jede i nativ,bohužel poslední data jsou fakt starý a bez online to moc nejde a na příležitostný zob je lepší to poslat do fordu,jako diag na full nastavení a personalizaci auta ok,na flash to více méně nepoužívám,je dobrý že to sjede full scan auta, trotlovské je to že se to furt ptá co tam jako je a co to je za rok,bmw a vw si to vyčuchá samo podle vin,nicméně bmw ještě dělal inteligent zatímco vw už je napadeno virem...
KTS už je jak atal do pneuservisu, ale ten musí jet pecky aby uplatil data Very Happy

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
midnight_man
Zaslal: čt březen 08, 2018 0:40 am Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
jasne ze ide akurat tie nove instalacie som free nevidel....len platene. teda nie su free riesenia na licenciu...


a tak v kraaaajnom pripade sa da zaplatit aj online na vcmke..ale to uz treba mat origo vcm alebo dobry dobry klon.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: čt březen 08, 2018 7:02 am Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
Pro upresneni, posledni nativni je Ford V86 a Mazda V88
+ asi 4 aktualizace a pak uz jen dalsi verze v VM boxu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JozefC
Zaslal: čt březen 08, 2018 7:18 am Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
Na Ids s kts a passthru zabudni, nefunguje a verzia 88 je pri novych autach tak do kosa. Momentalne som na 108.06.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: čt březen 08, 2018 8:04 am Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
To JosefC

Oni se tu bavi o sw stazenem na netu
Ty mas origo zrejme
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JozefC
Zaslal: čt březen 08, 2018 10:02 am Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
Mas pravdu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: čt březen 08, 2018 11:02 am Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
akoze si platis normalne licenciu od forda jo? online konto Very Happy to aby si robil aspon 2-3 fordy denne.

108 je dávno von..... neviem kde ste prispali. akurat treba pustit chlpy za aktivaciu Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JozefC
Zaslal: čt březen 08, 2018 11:37 am Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
Mam 2-3 fordy denne ak sa mi chce pracovat a pisem, ze momentalne som na 108.6, takze tak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: čt březen 08, 2018 12:09 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
kód:
http://mhhauto.com/Thread-Ford-IDS-108-06-Online-Calibration-Native-Install-with-Remote-Support
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kluso
Zaslal: čt březen 08, 2018 14:00 pm Citovat
Založen: 8.4.2009 Příspěvky: 782
Hoši podle mě prostě nejde dělat vše.Různé číny (lexia,clip atd..)
už téměř nepoužívám,jednak ta čína občas padne a jednak je prostě lepší dělat jednu dvě značky které máš plně pokryté včetně schémat a víš co a jak pracuje a proč to tam je.
V dněšní době je to už u každé značky tak specifické a je tam tolik systému že nejdřív několik hodin bádáš a pak opravuješ.

a ano platím za software u fordu,nemám každý den 2 auta,ale ti zákazníci ke mě jezdí a zaplatí to
protože v autorizáku to je většinou banda dementů.
Jinak aktivace na rok za IDS u bratrů v usa vyjde výrazně levněji takže kupuju tam.
Už mě prostě nebavilo pořád přemýšlet jestli to lehne,jestli náhodou není aktualizace,jestli mám nastavenej správnej datum,jestli nejsem připojenej na net atd....
Jen mám poslední dobou pocit,že je třeba opravovat dostatečně dlouho dobu.Poku je za hodku hotovo
a chceš 2t. tak se to každému zdá hodně a nevysvětlíš mu že platíš sw a aktualizace atd.
Když na auto čeká 2-3 dny tak je štastnej,že má opraveno a cenu neřeší...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JozefC
Zaslal: čt březen 08, 2018 14:30 pm Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
Tak to si trafil klinec po hlavicke a najlepsie jednej. Casom sa klientela rozrastie, ak mas vsetko po ruke a venujes sa zakazkam seriozne. A na pockanie max vycitat a vymazat zavady inak sa rozlucime.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 22:33 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.