Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  manual winOLS
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

manual winOLS

Autor Zpráva
mmiloss
Zaslal: út únor 06, 2018 9:10 am Citovat
Založen: 8.11.2017 Příspěvky: 20
midnight_man napsal:
no mas tam upravu..to vacinou tak byva, len bacha no....nie je problem naliat naftu a tlak...
problem je aby to slo aj o 50.000km


prave preto ak sa tu najde niekto ochotny kludne mu poslem to co mi dali nech to skontroluje, a samozrejme nemam problem ak sa tam este nieco da upravit aj zaplatit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: út únor 06, 2018 11:33 am Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
odmeraj si kolko ti tlačí turbo a aka je vstrekovana davka paliva...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmiloss
Zaslal: út únor 06, 2018 11:39 am Citovat
Založen: 8.11.2017 Příspěvky: 20
midnight_man napsal:
odmeraj si kolko ti tlačí turbo a aka je vstrekovana davka paliva...


dakujem za super radu Smile keby si upresnil este ako ci Opcomom alebo?

niesom automechanik, to ako keby som ti ja povedal zmeraj na plazme jednotlive napetia obrazovky a porovnaj ich...

to len na porovnanie mozno to dokazes Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: út únor 06, 2018 12:23 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
v prvom rade si posud ci je tvoje auto v stave aby mohlo bezpecne hrabat na 3ke este 50.000km, alebo ci pocitas s tym ze zachvilku budes menit spojku, 2 hmotak, turbo, robit hlavu, ventile a pod...

Pretoze hrabat na 3ku je sice fajn...ale ma to svoju dan a auto by malo byt v 100% stave.

Ked si toto premyslis....a dojdes k zaveru ze chces len normalne DPF OFF, viem ti poskytnut z mojich kreditov fileservice od upravcu s DPF OFF bez navysenia vykonu. Tak isto sa da aj stage1...ale... (samozrejme to treba zaplatit)

všetci vieme ze free solutions sú vsade na forach ale aby som to daval zakaznikovi....to nie.

dávka a tlak sa mera na diag....ktorou to spravis je viac menej jedno Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmiloss
Zaslal: út únor 06, 2018 14:43 pm Citovat
Založen: 8.11.2017 Příspěvky: 20
midnight_man napsal:
v prvom rade si posud ci je tvoje auto v stave aby mohlo bezpecne hrabat na 3ke este 50.000km, alebo ci pocitas s tym ze zachvilku budes menit spojku, 2 hmotak, turbo, robit hlavu, ventile a pod...

Pretoze hrabat na 3ku je sice fajn...ale ma to svoju dan a auto by malo byt v 100% stave.

Ked si toto premyslis....a dojdes k zaveru ze chces len normalne DPF OFF, viem ti poskytnut z mojich kreditov fileservice od upravcu s DPF OFF bez navysenia vykonu. Tak isto sa da aj stage1...ale... (samozrejme to treba zaplatit)

všetci vieme ze free solutions sú vsade na forach ale aby som to daval zakaznikovi....to nie.

dávka a tlak sa mera na diag....ktorou to spravis je viac menej jedno Smile



vopred dakujem konecne niekto zaccal aj komunikovat a vysvetlit co a ako
DPF v aute mam normalne funkcne, mne blbol permanentne EGR ventil,
je pravda auto sice uz ma novu dvojhmotu ale turbo este nie aj ked teraz v " pekne zavija ked zoslapnem pedal" cize asi pojde do kytek uz krvacalo olej.

nie som automechanik preto som sa tu pytal ako vypnut elektronicky EGR aby mi nehlasil chybu a uz ked niekto vie tak zdvihnut vykon ale v normach aby som si ho nedodrbkal. pretoze aj tych 110 kw v zaklade mi stacilo, ale kazdy tvrdi zdvihni vykon klesne spotreba. nakolko ze je to 1,9cdti mi to zerie stale okolo 7 litrov,
pritom kazdy tvrdi na 1,9 okolo 5 litrov. tak neviem, 6 ku davam max na dialnici lebo na okreskach nieje kde... tak som to chcel skusit.
napisal som DIGImu ten povedal aky kabel mi staci. kabel prisiel vycital som a uz nebolo cloveka co by mi to upravil.

az na ang fore boli poliaci a kadekto viac komunikativnejsi a oni mi dali pristup na ten server kde bolo na vyber, od EGR off aj DPF OFF aj klapky OFF aj skrtiaca OFF. ja som stiahol len EGR Off + Tuning tam bolo napisane...

nahral do auta, to sa restartlo. a zavada egr zmizla aj ked konektor odpijim zavada nieje a vykon je citelny hodne az priam kope... ci je v ramci normy alebo nieco prekrocene to neviem. ale je pravda ze rano teraz v minusooch mi chyta na prve pretocenie, ze by vioac nafty??? predtym muselo vzdy dlhsie tocit.


tak teraz porad Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: út únor 06, 2018 15:22 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
sorry myslel som ze DPF Wink ...to mas jedno, nikdy nevies co kto v softe porobil a nik to tu nebude skumat Wink to bohuzial necakaj.

startovacie davky nie su sucastou uprav vacsinou Wink.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mmiloss
Zaslal: út únor 06, 2018 15:40 pm Citovat
Založen: 8.11.2017 Příspěvky: 20
midnight_man napsal:
sorry myslel som ze DPF Wink ...to mas jedno, nikdy nevies co kto v softe porobil a nik to tu nebude skumat Wink to bohuzial necakaj.

startovacie davky nie su sucastou uprav vacsinou Wink.


tak nabeham 49000 km ho posuniem dalej Very Happy

ale nie nech len pekne vrci, kedykolvek tam viem nasypat original. mam zalohu.
akurat uz by som si musel kupit nove to EGR bo to ma vytacalo.

koncim debatu.

zaver: islo mi o to ci ludia na tomto fore vedia aj pomoct ci nie.... tot vse. HAUK Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út únor 06, 2018 22:13 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Umia ale je jednodušší si vydělat koruny či eura svojí prací a následně zaplatit jinému za jeho práci...
Bohužel každej televizák umí opravit auto po elektronické sránce a každej instalatér po mechanické tzn že na nás zbývá jen to co dokurví elektroinstalatér nebo potažmo elektrozedník a pak se nediv reakci na demetní dotaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DIGI-DELETED
Zaslal: st únor 07, 2018 6:01 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
upřímně, kdo jiný by měl více rozumět nastavení spalovacího motoru , než televizák ? snad jen správce sítě nebo studentík ?

200 eur se mu dávat nechce , tak si radši koupí flasher ....

nový egr stojí 100 eur , to je asi moc, tak je lepší rozesrat soft v ecu a ucpat filtr částic ...



Rolling Eyes Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: st únor 07, 2018 10:36 am Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
jaaaaj, to je v aute DPF? Very Happy a fakt je.... to som nevsimol..

v tom pripade to pojde papa....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 23:24 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.