Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Panely přístrojů, immo  »  Výměna ŘJ, Felicia 1.3 MPI, Simos 2P
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Výměna ŘJ, Felicia 1.3 MPI, Simos 2P

Autor Zpráva
mafiosso666
Zaslal: so únor 28, 2015 17:42 pm Citovat
Založen: 28.2.2015 Příspěvky: 1
Zdravím,

chci vyměnit jednotku na felicii 1.3MPI z roku 1996 za jednotku, kterou jsem koupil z aukra, motivace byla takova, ze ma aktualnejsi firmware (je vyrobena 11.99). Problem, ale nastal s immobilizerem (necekane ze? Smile). Otazka tedy zni, lze muj stary klic sparovat s novejsi jednotkou, aby ho prijala?

Zkousel jsem klasicky postup pres VAG-COM s kabelem Fast KKL podle tohoto navodu (http://jmjm.cz/clanky-skoda-felicia-1300-mpi-siemens-simos2p.php#simos-zbytecne-ekokomponenty), ale bez uspechu (VAG hlasi, ze mam spatny kabel :/). Potom jsem zkousel Motordiag Imobox manager, bohuzel je to jenom demo, takze samozrejme, ze pin neprozradi. Finalne jsem zkousel prehrat adaptacni hodnoty ze stare jednotky pomoci http://www.motordiag.cz/msm, to ale bylo bez uspechu, tovarni binarka techto dvou jednotek vypada uplne jinak. Auto hekalo a ani nenabehlo Smile. Navic prvnich 14 hodnot je read-only. Moc se mi neche pajet, hlavne bych nerad zasahoval do te puvodni jednotky.

Nejake snadne reseni s kabelem? Pripadne nejhur s preprogramovanim "nove" jednotky?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bavoro
Zaslal: so únor 28, 2015 18:20 pm Citovat
Založen: 8.4.2012 Příspěvky: 98
Ked si dobre pametam mislim ze po vymene nepotrebujes ani pin staci v immo 25 prisposobenie a skupina 000 vymazat adaptacne hodnoty postup by mal byt aj vo vis 3.0
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sae
Zaslal: čt březen 09, 2017 21:39 pm Citovat
Založen: 11.3.2008 Příspěvky: 39
...alebo prečítaj 93C56 a ulož do novej Very Happy

_________________
Mojim cieľom je, aby ste sa mali dobre, lebo ak sa budete mať dobre vy, budem sa mať dobre aj ja Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je út duben 23, 2024 22:15 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.