Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Komfortní systém  »  Coming leaving home octavia 2 FL
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Coming leaving home octavia 2 FL

Autor Zpráva
Peter007
Zaslal: so září 19, 2015 22:31 pm Citovat
Založen: 17.3.2009 Příspěvky: 12
Ahoj Chlapi

No mam taký problém Smile mam octavia 2 FL Elegance rok vyr 8/2009.

Výbava: xenóny s AFS, maxidot, cúvacie senzor vpredu vzadu, navigáciu Amundsen, DSG prevodovka, tempomat, multifunkčný volant, svetelný a daždový senzor, corner hmolvky atď.

A ceming a leaving nefunguje.

Je to čudné ale keď som auto kúpil tak som nemal vypínač na svetlá s funkciou AUTO. Tak prvé čo som urobil tak som vymenil daný vypínač a pokúsil som sa to nejako nakódovať. CHCEL SOM PREPOIŤ VYPINAČ S BCM jednotkou ale v káblovom zväzku na vypínači SÚ VŠETKY PINY OBSADENÉ tak tam NEMÁM ČO DOPLNIŤ.

Tak neviem prečo to tak je ale je to asi prepojené od výroby.
Keď dám vypínač do polohy auto tak mi spustia a svietia xenóny. Na maxidote mám položku coming a leaving home ale nič nefunguje aj keď mám vypínač v polohe AUTO.

Vie mi niekto poradiť čo ako. Podľa informácií mám ževraj zlé kódovanie alebo potom neviem.

Nižšie prikladám log pri diagnostike kóli kódovaniu.

Keď som mal pred face tak tam to bolo potrebné najskôr prepojiť a potom nakódovať ale tu teda neviem ako na to.

Ďakujem za pomoc

Link:

http://ulozto.sk/xADHEEdj/moja-o2-vymena-oleja-txt
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirodj2
Zaslal: ne září 20, 2015 19:35 pm Citovat
Založen: 8.6.2011 Příspěvky: 278 Bydliště: Michalovce
Mazal niekto niekedy chyby na tom aute?
Ohladne svetiel aj xenonov tu mas asi vsetke mozne chyby, treba to zmazat a nanovo nacitat. Ten vypis z diag si poslal ako keby si odpojil obe svetla aj s hmlovkami+drl a dal nacitat cez vcds ze co sa stane...
Ked mas svetelny/dazd.senzor, treba skontrolovat ci je aj nakodovany, netreba tahat ziadne kable k vypinacu. Ale tie chyby okolo cely postup posuvaju do neznama...
Odial si ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Peter007
Zaslal: ne září 27, 2015 22:17 pm Citovat
Založen: 17.3.2009 Příspěvky: 12
Áno chyby sú tam pretože som lakoval predný naraznik a samozrejme som ho musel zdemontovat ako aj hlavne svetla. Tie chyby nemajú spojenie z Coming a leaving Home. Svetelný senzor tam je od vyroby. Nebol tam akurát vypínač na svetla s funkciou auto. Ten som tam dal. Je tam asi zle kódovanie na Coming a leaving ako aj svetelný senzor. Ja som z Trenčína

Ďakujem za pomoc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter007
Zaslal: st září 30, 2015 20:53 pm Citovat
Založen: 17.3.2009 Příspěvky: 12
Poradí niekto?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá březen 29, 2024 7:07 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.