Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  eeprom EDC16 Golf V -blika zhavenie
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

eeprom EDC16 Golf V -blika zhavenie

Autor Zpráva
melosko
Zaslal: út květen 26, 2015 13:07 pm Citovat
Založen: 26.5.2015 Příspěvky: 1
Dobry den, mam Golfa5 1,9TDI 2004 BKC a chcel by som vas poprosit o radu. Parkoval som na parkovisku a kedze mam z osvetlenia priestoru pre nohy, ktore je cele LED aj osvetlenie pod autom vypinal som ho otocenim klucika zap-vyp vtedy vypne osvetlenie priestoru pre nohy, ale este som neštartoval no urobyl som to rychlo. Po nastartovani mi vyhodilo poruchu zavada na motoru. Tak som par krat vypol a znovu nastartoval no chyba ostala dodnes. Na pristrojovke blika zhavenie a svieti kontrolka motoru. Po pripojeni Vag jednotka motoru hlasila chybu 18048 Chyba v EEPROM, 17978 ridici jednotka motoru zablokovana imobilizerem a 17054 modul zhavicich svicek 1 chybna funkce auto naštartuje a funguje normalne. Po vymazani chyb chyba EEprom ostava a chyba modulu zhavenia sa objavuje sporadicky. Pri mrazoch mi to slabsie startovalo, ale rano pri teplote cca 2stupne sa mi 3krat v priebehu mesiaca stalo ze nastartujem normal a zhavenie neblika, ostala iba kontrolka motora no ked sa to stalo tretikrat utekal som po vag a vymazal chybu a ok ziadna chyba ani kontrolka no po vypnuti znovu naskocilo EEPROM a potom aj modul zhavenia a po zmazani EEPROM chyba ostava. Auto bolo rok a pol predtym chipovane zo 77kw na 105kw a EGR OFF a vsetko islo ok denne vyuzivane. Bateria 77Ah+kapacitor 2F. ElsaWin mam. Co to som popozeral kontakty kostry nic nenasiel na napajanie jednotky motoru som zapojil 21w ziarovku napajanie drzalo. Co s tym, kam s tym prosim poradte.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Storm
Zaslal: út červen 23, 2015 4:53 am Citovat
Založen: 31.1.2015 Příspěvky: 10 Bydliště: jižní čechy
Začal bych přizpůsobením všech klíčů. Pokud žádná změna tak přizpůsobit řj motoru k immo.

_________________
Organizovaný zločin? Proč ne... alespoň v něčem je pořádek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 9:07 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.