Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  Výměna ŘJ 1.9 TDi AFN (???)
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Výměna ŘJ 1.9 TDi AFN (???)

Autor Zpráva
Martin7788
Zaslal: st duben 15, 2015 18:10 pm Citovat
Založen: 16.2.2015 Příspěvky: 10
Zdravím všechny a zároven prosím o radu. Potřeboval bych vyměnit řídící jednotku na audi a4 b5 1.9 tdi 81kw afn s číslem jednotky 038 906 018 FD. Důvod: nejde nastavit předvstřik, v tdi grafu je hodnota pořád 38 a ani se nehne, když natáčím čerpadlo, tak reaguje, mění se zvuk motoru i kouřivost, ale s jednotkou to ani nehne. Už jsem to řešil i na jiných forech, ale nikdo neví odkazovali mě na špatné čerpadlo nebo jednotku, čerpadlo už jsem vyměnil a žádná změna... Takže ted je na řadě jednotka, chci se tedy zeptat jestli musím sehnat zase jednotku s tím stejným číslem, nebo jestli lze použít jednotka z jiného vozu např.: Passat 1.9tdi 81kw afn s číslem jednotky: 038 906 018P, nebo z octavie 1.9tdi 81kw. Nerozumím tomu co znamenají ty písmena na konci, někde je FD, nekde P,D,F. atd.. Prosím, hlavně potřebuji zaručeně ověřenou informaci od někoho kdo tomu rozumí, kdo neví, nebo si jen myslí, tak at raději nepíše, nerad bych zbytečně sháněl špatný kus. Díky za rady. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: st duben 15, 2015 21:42 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
já teda nevim a nebo si jen myslim , že bych vzal osciloscop a změřil střídu ventilu na čerpadle a signál vstřiku


http://uloz.to/xfhrjxZu/vyber-produktu-podle-druhu-cisl-pdf

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 13:19 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.