Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diagnostika - obecně  »  Diagnostika pro osob. užití?
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Diagnostika pro osob. užití?

Autor Zpráva
Elkim
Zaslal: ne květen 11, 2014 11:08 am Citovat
Založen: 11.5.2014 Příspěvky: 1
Ahoj,

Rád bych si pořídil, pouze z informačních důvodů a zájmu nějakou diagnostiku, na vw koncern. Mám fabku I 19 tdi pd. Nechci nic měnit, pouze vidět pro zajímavost hodnoty např. turba, vstřiků, váhy vzduchu, teploty apod. Jen čistě pro zajímavost.
Na netu i na aukru je spousta kabelů za pár stovek i se softwarem, je to k něčemu?

díky moc Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robin
Zaslal: ne květen 11, 2014 19:47 pm Citovat
Založen: 26.12.2007 Příspěvky: 899
Já začínal na http://www.pc-autodiagnostika.cz/autodiagnostika-vag a beru to i dnes častĕji do rukou než Svaga ,VAS atd...

_________________
VagCom304,china seeprog,tla012
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaTDI
Zaslal: út prosinec 16, 2014 12:04 pm Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 290
na f1 by mohlo stačit to, co má Robin jako první v podpisu (a na příp. naučení je to taky možná lepší) s nějakym tim kabelem "za pár stovek" (abych odpověděl na pův.otázku, tak k "něčemu" jsou i ty kabely za pár stovek, ale dost záleží na provedení/převodníku, apod. jak co do spolehlivosti, tak co do schopností pracovat s různejma sw...je toho na netu docela dost Wink ) a s přístupem "nechci nic měnit" (a 1 příspěvkem) bych možná vyzkoušel i verzi Lite ( http://www.ross-tech.com/vcds-lite/download/index.html - nezkoušel jsem, ale počítam, že s tim nepůjde o moc víc než např. s nelicencovanou 304kou...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je so duben 27, 2024 18:29 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.