Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  Pomoc Audi A8 3.0TDI netočí a pípá jednotka u spolujezdc
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Pomoc Audi A8 3.0TDI netočí a pípá jednotka u spolujezdc

Autor Zpráva
ViperX2
Zaslal: pá září 19, 2014 21:15 pm Citovat
Založen: 30.11.2009 Příspěvky: 63
Nevíte někdo čím by to mohlo být?Včera jsem šel do auta jen na skok, všiml jsem si že pípá jednotk pravděpodobně J533, nějak jsem tomu nevjenoval pozornos.Dnes skočím do auta jednotka stále pípal.Chci nastartovat a nic, na podruhý tedy auto začlo točit a chytlo, což už se my asi 3 x stalo.Jedu a zjištuji že nafunguje radio a nic spojený s ním.Přijedu domu kouknu na pojstky v kufru u jednotky rádia a rádio se rozběhlo, tak jsem si odychnul.Chi nastartovat a startér opět netočí,rádio hraje a jednotka pípá.Mohl by to být startér?Budíky se tvaří jako že by auto startovalo, na chvíly zasne i kontrolka baterky a když to pak usoudí že auto tedy neběží zase se rozsvítí kontrolka baterky.A co ta jednotka u spolujezdce pod kobercem, že pípá?Má ještě nějakou svoji pojstku, nebo jak na to?Předem děkuji za každou radu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 9:42 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.