Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diskuze mimo mísu  »  Upozornění na firmu PowerTec (chiptuning.cz) Kladno!!!
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 4    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Upozornění na firmu PowerTec (chiptuning.cz) Kladno!!!

Autor Zpráva
Libang
Zaslal: út duben 22, 2014 9:55 am Citovat
Založen: 25.11.2010 Příspěvky: 163 Bydliště: Velké Meziříčí
EOBD upravdu neumi vice jak 2550mbar mam dukaz ! Laughing



log 2x71.rar
 Komentář:

stáhnout/zobrazit
 Soubor:  log 2x71.rar
 Velikost:  836 Bajtů
 Staženo:  2588 krát

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra
Zaslal: út duben 22, 2014 16:49 pm Citovat
Založen: 6.7.2013 Příspěvky: 184
DIGI-DELETED napsal:
tak v jednom má pravdu : 90% zdejších látalů ani netuší která bije když něco "látají" ...
no ale těch zbývajících 5 až 10 % je schopno kohokoliv informačně rozstřílet.. ... Laughing


Cece, to ja neumim rict. Mi se tu par lidi snazilo pomoct i pres sz, ale povetsinou jsem dosel k tomu, ze to delaji spatne, ale sam muzu tezko soudit s jistotou. Ti co vi, tak max postouchnou, rejpnou si.

V cem ma ten pan podle me pravdu, ze pekny stranky a marketing nejsou spatne v principu. Ale neberte si priklad zrovna ze stranek powertec - ty jsou spatne.

Jak postupuju jako zakaznik lajk? Vybiram si nekoho kdo vypada, ze vi co dela a proc to dela. Dnesni svet tak funguje a lidi se o tobe dozvi predevsim z netu. Nikdo neotvira zlaty stranky. S tim je potreba se smirit a prizpusobit se tomu. A sro je dobre kvuli danim a muze to pridat na duveryhodnosti.(u powertec ne)

_________________
Milovat vuni spaleneho benzinu! Vic netreba Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út duben 22, 2014 21:10 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
To: Hydra radili ti pro to že nejsi konkurence chceš si to dokurvit sam....

Vyjadřovat se k tématu nebudu jen to doplním VLASTNÍM názorem,fa. co se zde presentuje ať ve špatném nebo dobrém nazývám X dělá práci za kterou bere peníze,to v jaké je kvalitě je věcí názoru,pokud jezdí klientela a jsou spokojeni OK,pokud to dělá blbě tak proč jezdí a proč platí,pokud je něco blbě,managmentem to dožene a myslím že zřejmě managment maj asi zmaklej jinak by nejezdili...
Web je líbivej a pestrej a blikací a píčovin tam je dost ( to je to co to stádo dementů chce - jasnej blikací - klikací web s cenama a s fotkama manageru a lidí co se dají tlouct spoustu aut v presentačce...)
To že tam je mezírka v seo a v kodu je mizivé promile...

Fa X je jen dalsí Tuner na trhu,musíme se s tím smířit jako s s dalším kěeftem s ND z Polska e-shopu jak nasranejch a efekt uniká a ceny jdou doprdele,olej díly prostě nic ,věechno si to tupé stádo doveze v kufru a pak se diví že nemá záruku a v tom se jenom malilinko zastanu fa. X kdy pochybila že udělala práci pro dementa na autě které potřebuje servis a to nutně a v globále managměnt byl přednější a dopadlo to jak to dopadlo,to že se nasranej blbeček vylejvá na forech je poslední dobou moda ale to že se vylejvá i fa. X je zbytečné a kontraproduktivní Wink a tady vidím selhání i managmentu...

Nejsem z Kladna neznám je NECHCI a je mi to jinak uprdele jen je to zbytečné,jsou tu i jiní co se presentují a mají pobočky po cele republice a managment je víc než práce,fungujou stejně,je to jednoduché pominuli chlapské ego spojili se tři a maj es.er.očko. já sám budu sám bo nikomu nevěřím a nikdy nebudu...

Pane X fňukáním na noname foru nic nezlepšíte...
PS: na začátku diskuse byly slova že fora nee a najednou i přizpíváte to jsou vjeci...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tpower
Zaslal: so srpen 02, 2014 10:31 am Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
Nelze nenapsat par radku, ne jako pomluvu, ale jako realitu.

Na webu hrozne napada a pomlouva online ladeni - to mu to tolik lezi v hlave? Prodam mu OLS300, neni problem a muze v tu chvili otocit a naopak ho vyzdvihovat Wink Jenze jeste musi koupit WinOLS a to je jina pohadka nez jednoduche ECM.
150 aut mesicne? Pardon, tuhle jsem byl pro neco na vrakaci co je kousek za nim a cekal jsem tam cca 2 hodiny a neprijelo tam ani jedno auto a to v tu chvili nejak nevychazi s takovouhle neefektivni "dirou" na pocet 150 mesicne Wink
Ty generovane grafy na webu je krasne oblbovani zakaznika.

Nejvic jsem se zasmal tomu, ze pracuje na prolomeni ochrany EDC17 a pote EDC17C64. Jejich "vyvojove centrum" je asi na vyssi urovni nez renomovani vyrobci kabelu a nastroju.

Jinak k tomu neni co dodat, jen ze tento dotycny hazi spinu i na mne a kdyz jsem se s nim konfrontoval, tak zacal kricet co ho napadam a ja ho jen slusne upozornoval ze se pohybuje na tenkem lede.

Verim ze dela co umi, ale na klamani zakazniku ohledne dpf filtru bych doporucil se vykaslat a upravy jsou jake jsou a asi prosel "kvalitnim skolenim" jak uvadi.

Laughing

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
powertec
Zaslal: st srpen 06, 2014 19:25 pm Citovat
Založen: 16.4.2014 Příspěvky: 15
Celá historie pošramoceného ega pana tpower má zárodek v 6 let staré záležitosti, kdy jsme po demontáži řídící jednotky z vozu zákazníka zjistili, že již byla upravovaná firmou TDI Chip, což nám zákazník i potvrdil a po otevření jsme zjistili, že byla celá utěsněna obyčejným silikonem za 50 korun, kde hrozilo reálné riziko tištěného spoje vlivem agresivního silikonu, který byl aplikován. Zákazník na to konto kontaktovat mistra TDI chip a ten následně nás., který nás seřval do telefonu, co si to dovolujeme a mě osobně označil za někoho, kdo ještě tahal kačera ve chvíli, kdy on už upravoval auta.
Celou záležitost jsme se snažili s mistrem TDI Chip vyjasnit, nicméně zjištujeme že EGO je větší, než jsme si mysleli. Celou záležitost jsme tenkrát považovali za uzavřenou, očividně mr TDI očividně nikoli a po celou dobu komentuje nás jako firmu a snaží se nás pošpinit jak to jen jde. Jeden z posledních příspevků mistra byl komentář námi zveřejněných nových úprav EDC17C64. Na jeho žádost link na naše promo videa.
http://youtu.be/VicMni6abyU?list=UUR2h7vyBwaXPmZFO9r7FpMg
http://youtu.be/etF1d0w7iOM

Zároveň jsme si vyhledali promo video mistra TDI, kteřé prikládáme níže Smile
https://www.youtube.com/watch?v=7mNHk8fzx8g

Citujeme z videa pana Nováka z TDI chipu:

"Spotřeba se sníží o 0,7 - 1,5 litru" - to je velmi sofistikovaný výpočet. Garantovat snížení spotřeby na všech vozech min o 0,7l je poměrně odvážný

"Úprava řádově trvá půl hodiny, až hodinu, včetně testovací jízdy." - hmm je vidět že nejsou "nalívači ani hypermarket ale úpravce ... "

Nejvíc, ale nejvíc nás dostalo: Je to původně 66kW a mnoho mechanických úprav. Máme tam velký turbo, větší hlavu, velký vstřiky a plánujeme ještě větší turbo, větší hlavu a ještě větší trysky Very Happy

Online ladění na webu nepomlouváme, jen píšeme pravdu, co to je. TDI Chip ho prezentujete jako snovou věc, bez které se úprava nedá dobře udělat, na druhou stranu upravuje auta za hodinu i s jízdním testem, pokud jej vůbec dělá. Připravit auto na online ladění je pomalu za hodinu nereálné. Proč nenapíšete na web, že to u těch aut lze, ale standartně to neděláte? Proč nanapíšete, že auta s jednotkami EDC16 a novější online ladit nedokážete? To už není pro zákazníka podstatné,že ? Smile

Shodou náhod se nám před nedávnem dostalo do ruky auto, které TDI Chip "upravoval". Připravujeme článek s analýzou celé úpravy, kterou rozhodně na našem webu i na facebooku zveřejníme.


tpower napsal:
Nelze nenapsat par radku, ne jako pomluvu, ale jako realitu.

Na webu hrozne napada a pomlouva online ladeni - to mu to tolik lezi v hlave? Prodam mu OLS300, neni problem a muze v tu chvili otocit a naopak ho vyzdvihovat Wink Jenze jeste musi koupit WinOLS a to je jina pohadka nez jednoduche ECM.
150 aut mesicne? Pardon, tuhle jsem byl pro neco na vrakaci co je kousek za nim a cekal jsem tam cca 2 hodiny a neprijelo tam ani jedno auto a to v tu chvili nejak nevychazi s takovouhle neefektivni "dirou" na pocet 150 mesicne Wink
Ty generovane grafy na webu je krasne oblbovani zakaznika.

Nejvic jsem se zasmal tomu, ze pracuje na prolomeni ochrany EDC17 a pote EDC17C64. Jejich "vyvojove centrum" je asi na vyssi urovni nez renomovani vyrobci kabelu a nastroju.

Jinak k tomu neni co dodat, jen ze tento dotycny hazi spinu i na mne a kdyz jsem se s nim konfrontoval, tak zacal kricet co ho napadam a ja ho jen slusne upozornoval ze se pohybuje na tenkem lede.

Verim ze dela co umi, ale na klamani zakazniku ohledne dpf filtru bych doporucil se vykaslat a upravy jsou jake jsou a asi prosel "kvalitnim skolenim" jak uvadi.

Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tpower
Zaslal: st srpen 06, 2014 19:43 pm Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
powertec napsal:
Celá historie pošramoceného ega pana tpower má zárodek v 6 let staré záležitosti, kdy jsme po demontáži řídící jednotky z vozu zákazníka zjistili, že již byla upravovaná firmou TDI Chip, což nám zákazník i potvrdil a po otevření jsme zjistili, že byla celá utěsněna obyčejným silikonem za 50 korun, kde hrozilo reálné riziko tištěného spoje vlivem agresivního silikonu, který byl aplikován. Zákazník na to konto kontaktovat mistra TDI chip a ten následně nás., který nás seřval do telefonu, co si to dovolujeme a mě osobně označil za někoho, kdo ještě tahal kačera ve chvíli, kdy on už upravoval auta.
Celou záležitost jsme se snažili s mistrem TDI Chip vyjasnit, nicméně zjištujeme že EGO je větší, než jsme si mysleli. Celou záležitost jsme tenkrát považovali za uzavřenou, očividně mr TDI očividně nikoli a po celou dobu komentuje nás jako firmu a snaží se nás pošpinit jak to jen jde. Jeden z posledních příspevků mistra byl komentář námi zveřejněných nových úprav EDC17C64. Na jeho žádost link na naše promo videa.
http://youtu.be/VicMni6abyU?list=UUR2h7vyBwaXPmZFO9r7FpMg
http://youtu.be/etF1d0w7iOM

Zároveň jsme si vyhledali promo video mistra TDI, kteřé prikládáme níže Smile
https://www.youtube.com/watch?v=7mNHk8fzx8g

Citujeme z videa pana Nováka z TDI chipu:

"Spotřeba se sníží o 0,7 - 1,5 litru" - to je velmi sofistikovaný výpočet. Garantovat snížení spotřeby na všech vozech min o 0,7l je poměrně odvážný

"Úprava řádově trvá půl hodiny, až hodinu, včetně testovací jízdy." - hmm je vidět že nejsou "nalívači ani hypermarket ale úpravce ... "

Nejvíc, ale nejvíc nás dostalo: Je to původně 66kW a mnoho mechanických úprav. Máme tam velký turbo, větší hlavu, velký vstřiky a plánujeme ještě větší turbo, větší hlavu a ještě větší trysky Very Happy

Online ladění na webu nepomlouváme, jen píšeme pravdu, co to je. TDI Chip ho prezentujete jako snovou věc, bez které se úprava nedá dobře udělat, na druhou stranu upravuje auta za hodinu i s jízdním testem, pokud jej vůbec dělá. Připravit auto na online ladění je pomalu za hodinu nereálné. Proč nenapíšete na web, že to u těch aut lze, ale standartně to neděláte? Proč nanapíšete, že auta s jednotkami EDC16 a novější online ladit nedokážete? To už není pro zákazníka podstatné,že ? Smile

Shodou náhod se nám před nedávnem dostalo do ruky auto, které TDI Chip "upravoval". Připravujeme článek s analýzou celé úpravy, kterou rozhodně na našem webu i na facebooku zveřejníme.


tpower napsal:
Nelze nenapsat par radku, ne jako pomluvu, ale jako realitu.

Na webu hrozne napada a pomlouva online ladeni - to mu to tolik lezi v hlave? Prodam mu OLS300, neni problem a muze v tu chvili otocit a naopak ho vyzdvihovat Wink Jenze jeste musi koupit WinOLS a to je jina pohadka nez jednoduche ECM.
150 aut mesicne? Pardon, tuhle jsem byl pro neco na vrakaci co je kousek za nim a cekal jsem tam cca 2 hodiny a neprijelo tam ani jedno auto a to v tu chvili nejak nevychazi s takovouhle neefektivni "dirou" na pocet 150 mesicne Wink
Ty generovane grafy na webu je krasne oblbovani zakaznika.

Nejvic jsem se zasmal tomu, ze pracuje na prolomeni ochrany EDC17 a pote EDC17C64. Jejich "vyvojove centrum" je asi na vyssi urovni nez renomovani vyrobci kabelu a nastroju.

Jinak k tomu neni co dodat, jen ze tento dotycny hazi spinu i na mne a kdyz jsem se s nim konfrontoval, tak zacal kricet co ho napadam a ja ho jen slusne upozornoval ze se pohybuje na tenkem lede.

Verim ze dela co umi, ale na klamani zakazniku ohledne dpf filtru bych doporucil se vykaslat a upravy jsou jake jsou a asi prosel "kvalitnim skolenim" jak uvadi.

Laughing


Very Happy Very Happy Very Happy

To neni zadne posramocene ego ... Razz

Je to jedno, ale bylo to takhle - zakaznik nebyl s upravou powertec spokojeny a sam si nechal ze zalohy kterou dostal na cd nahrat nekym jinym original. Jednotka lehla, protoze, svete div se, na cd byl original z uplne jineho auta / jednotky. Auto doputovalo k nam a zadost byla na zprovozneni. Jednotka zalepena koupelnovym silikonem (lepil powertec) a tim to zacalo. Po powertecu jsem slusne chtel original co tam patri, ten mne odpalkoval tim, ze jsem preci profik tak tech originalu mam spousty (BDM - modri vedi) a ze ho neda a pak mne zacal napadat. No byl jsem zrovna na Zlicine a opravdu jsem to chtel otocit do powertecu pro zalohu osobne.

Tim to uzavru. CD se zalohou tu stale mam, takze nevymyslim nic jentak - je na nem powertec superextrachiptuning a typ vozu se kterym se ale zaloha neshoduje ...

Je mi to uplne jedno, ale az pojedu kolem, tak se asi v powertecu zastavim abych se mu osobne predstavil ...

Je videt zes web proste necetl poradne. Nikde neni za hodinu, ale prit se nebudu, rozhodne nejsem v pozici ze bych se mel obhajovat.

Zverejni, moji zakaznici urcite pojedou k tobe na analyzu a zrovna ty mas znalosti na to delat analyzy software. Crackovany sw je na to idealni a ani oficialni ECM na analyzu nestaci Razz

Hele delej jak myslis a umis, tvoje vec, tvuj problem ...

UVEDOM SI, ZE TOHLE VLAKNO JE O TVOJI NAPROSTE NEPROFESIONALITE A HODNE SPATNEM PRISTUPU K ZAKAZNIKOVI A ANI STO CLANKU O ONLINE LADENI NEBO MNE, NEBO JINEM UPRAVCI TI KSEFTY NEPRINESE. A PROC TO HLAVNE RESIS KDYZ MAS 2500 UPRAV ROCNE??? TO TI SNAD MUZOU BYT MOJE I JINE UPRAVY FUK A ONLINE TI NEMUZE BYT TRNEM V OKU VUBEC ... PROC TEDA DAVAS SLEVY KDYZ MAS TOLIK PRACE? OPAK BUDE PRAVDOU, SEDIS A NEMAS DO CEHO PICHOUT ... Very Happy


Naposledy upravil tpower dne st srpen 06, 2014 21:24 pm, celkově upraveno 2 krát.

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tpower
Zaslal: st srpen 06, 2014 19:51 pm Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
A chlapce jak chces, zverejnim RZ aut a softwary z nich, ktere jsem tu za posledni dobu po tobe opravoval, profesionalne odstranene dpf apod.

Zdarma tu zmerime a zanalyzujeme veskere upravy powertec a veskere ihned zverejnime.

Zajimave ze pri mereni u tebe nemuze byt nikdo pritomen a je slyset jen nekolikere proslapnuti plynu - no asi novy zpusob mereni vykonu ...

Timhle pristupem jsi mne k tomu sam dohnal, PROBER SE a budes mit zivot jednodussi, prodavat treba garazove systemy je take dobry kseft, nedelej neco v cem se nevyznas a nepomlouvej jine kdyz na to ani nemas vitaminy.

Preji hezky vecer ... jdu si dat pivo po praci Razz

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roland702
Zaslal: st srpen 06, 2014 20:57 pm Citovat
Založen: 21.9.2007 Příspěvky: 636
Vtipne video je ta policejni okta s total suchou nadrzi. ☺ kazdej resi nejake blbe oktany a teploty paliva..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
parik
Zaslal: st srpen 06, 2014 21:00 pm Citovat
Založen: 13.8.2012 Příspěvky: 103
Upravou ridicich jednotek se sice nezivim, ale mam to jen jako konicka, venuju tomu celkem hodne svyho volnyho casu, ale tu upravu co jsem videl od Powertecu, to byla fuserina hotova za 5 min. DPF vypnuty pres Ecusafe, tim padem vypnuti vcetne vsech DTC, takze uz to nikdy nezahlasi vadne zhavicky nebo netesnost ci vuli vyrivych klapek. Dale pak u DW a Nm to IQ natvrdo +10%, TQ limiter jen dve hodnoty +10% a +21% a tak dal...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
powertec
Zaslal: st srpen 06, 2014 21:40 pm Citovat
Založen: 16.4.2014 Příspěvky: 15
Toto vlákno je především o snaze nás poškodit. Proto reagujeme. Nemáme potřebuju někoho pomlouvat. Nenajdeš jedinou zmínku, že bysme někoho někde pomlouvali. Pouze reagujeme, pokud někdo pomlouvá nás. Být v něčem dobrý se zkrátka neodpouští. Víme to.

Tykáme si? OK. Bohužel patříš mezi ty, kteří místo aby se zamysleli sami nad sebou začnou kopat kolem sebe a myslí si, že pomluvami získají nějaké zákazníky. Ale je to nesmysl, to se jen obrátí proti tobě. Přijde nám úplně vtipné, že dokážeš celých šest let být napruzený proto, že ti někdo řekl, že používáš špatný silikon, který ničí jednotky. Šest let dokážeš být nasraný kvůli takové věci? Musí se ti těžko spát.

Všechno co si napsal v posledním příspěvku jsi si vymyslel, jsi velký, velký lhář! Lžeš jako když tiskne, takže pak nemáš potíže lhát asi ani svým zákazníkům. Dokonce lžeš možná i sám sobě. To jsme už pochopili. My, narozdíl od tebe, používáme tmel určený k lepení řídících jednotek už 12 let a máme na ně daňové doklady. Snadno doložitelné. Ten zákazník, který u tebe tenkrát byl, protože mu odešel filtr pevných částic a předtím byl u tebe na chiptuningu, by mohl vyprávět, jak ta jednotka vypadala Smile Možná ještě někde najdeme fotky.

Vymyslet si RZ, auta a vadné softwary jistě zvládneš. O to nemáme strach Smile Máš o nás hodně špatné informace, když si myslíš, že používáme ECM a podobné softwary. Existují dnes už mnohem uživatelsky přívětivější a lepší nástroje. Vůbec mám pocit, že nás dost podceňuješ Smile

Až zas budeš jezdit celý den po vrakovištích a shánět díly, které pak zákazníkům prodáš jako nové, klidně se stav. Je ale lepší se objednat, protože většinou máme na týden až 14 dnů dopředu plno.

Každopádně, my bereme konkurenci jako hnací motor. Každá negativní reakce konkurence nás žene dál, díky tomu jsme lepší a lepší, takže vlastně i ty nám tím pomlouváním pomáháš Smile A počkej co všechno připravujeme. To se teprve z toho zvrhneš Smile

tpower napsal:
A chlapce jak chces, zverejnim RZ aut a softwary z nich, ktere jsem tu za posledni dobu po tobe opravoval, profesionalne odstranene dpf apod.

Zdarma tu zmerime a zanalyzujeme veskere upravy powertec a veskere ihned zverejnime.

Zajimave ze pri mereni u tebe nemuze byt nikdo pritomen a je slyset jen nekolikere proslapnuti plynu - no asi novy zpusob mereni vykonu ...

Timhle pristupem jsi mne k tomu sam dohnal, PROBER SE a budes mit zivot jednodussi, prodavat treba garazove systemy je take dobry kseft, nedelej neco v cem se nevyznas a nepomlouvej jine kdyz na to ani nemas vitaminy.

Preji hezky vecer ... jdu si dat pivo po praci Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tpower
Zaslal: st srpen 06, 2014 21:47 pm Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
Co jsem napsat chtel, to jsem napsal.

No k tomu neni co dodat, u nas jsou dukazy misto slibu ... Razz

Nemuzu uverit, ze jsi v takovym krcalku, kdyz mas takovejch penez - to bych si postavil vetsi centrum stylu Audi a rozhodne nekde v centru Prahy at jsi zakaznikum bliz.

Ja si nic dokazovat nemusim ... pracuj, nenech se rusit, urcite jsi moc vytizeny a odpoved ti bere spoustu tveho drahoceneho casu a prave upravujes nejaky vuz nebot jinak se neda 150 aut mesicne zvladnout Very Happy

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tpower
Zaslal: st srpen 06, 2014 21:52 pm Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
Nejvetsi hrdinstvi jsi predvedl tim, zes mi smazal prispevky na fb powertec.cz a zablokoval mne ... Very Happy

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yamaha007
Zaslal: čt srpen 07, 2014 21:50 pm Citovat
Založen: 7.8.2014 Příspěvky: 1
Souhlasím s tím že mistr TDI chip je jen zloděj a to jeho ladění stylem dej sem prachy a vypadni už taky odneslo dost motorů!!! Bohužel i můj.. Chová se jak mistr světa ale umí prd, jen tahat z lidí prachy a když auto blbne, vymlouvá se na milion věcí které to způsobují a to jen kvůli toho že už neví jak by to odrbal aby to auto nějak alespoň odjelo... Smazání různých bezpečnostních hranic a funkcí auta.. to je vše co umí a bere za to nehorázné prachy... a potom když je motor v čoudu výmluvy a jen výmluvy...a chování stylem zaplať mi litr za každý slovo jinak se s tebou nebudu vůbec bavit...
NEBOJ SE, TAKY NA TEBE DOJDE, LHÁŘI ULHANEJ!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tpower
Zaslal: čt srpen 07, 2014 22:20 pm Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
Yamaha007 napsal:
Souhlasím s tím že mistr TDI chip je jen zloděj a to jeho ladění stylem dej sem prachy a vypadni už taky odneslo dost motorů!!! Bohužel i můj.. Chová se jak mistr světa ale umí prd, jen tahat z lidí prachy a když auto blbne, vymlouvá se na milion věcí které to způsobují a to jen kvůli toho že už neví jak by to odrbal aby to auto nějak alespoň odjelo... Smazání různých bezpečnostních hranic a funkcí auta.. to je vše co umí a bere za to nehorázné prachy... a potom když je motor v čoudu výmluvy a jen výmluvy...a chování stylem zaplať mi litr za každý slovo jinak se s tebou nebudu vůbec bavit...
NEBOJ SE, TAKY NA TEBE DOJDE, LHÁŘI ULHANEJ!


A hele ucelovka - 1 prispevek a hned takovyhle.

Jake motory konkretne? Jake je tvoje auto konkretne ? Tak zrovna tys tu nikdy nebyl ... Very Happy Jen pouzivas zde vyrcena slova presnou formulaci powertecu a pouzivas stejne spojeni TDI chip. Jedine ty jsi bezpecnostni hranice Razz

Jestli myslis ze zalozis na fb nekolik fake uctu a tady taky a budes hazet, tak jsi prestrelil ... Very Happy

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: pá srpen 08, 2014 7:15 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
podle mně je pánové tahle DEBATA úplně zbytečná , páč zákazníci na tomhle foru žádní nejsou , jen milion špekulantů kteří si to chtějí nějak spatlat sami , TAK ABY NEMUSELI NIKOMU NIC PLATIT.... Laughing Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 4    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 20:06 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.