Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  Peugoet 407 1,6 hdi edc16C34
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Peugoet 407 1,6 hdi edc16C34

Autor Zpráva
david psa
Zaslal: po únor 24, 2014 8:37 am Citovat
Založen: 22.2.2014 Příspěvky: 10 Bydliště: Chrudim
Takže chápu li to dobře,tak by mělo stačit soft tam dat přes bdm,jelikož přes obd se špatně nalil.Tak to problém není,jen mě zarazilo,že tak 50x jsem s 1,6 neměl problém a ted toto.Snad to pomůže.Navic mě překvapilo,že chvíli nic a po 10ti km to začlo dělat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kari
Zaslal: po únor 24, 2014 8:49 am Citovat
Založen: 14.10.2010 Příspěvky: 1201 Bydliště: na okraji Dřínovské jámy
to pude těžko, když nemáš zálohu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kari
Zaslal: po únor 24, 2014 8:52 am Citovat
Založen: 14.10.2010 Příspěvky: 1201 Bydliště: na okraji Dřínovské jámy
Okura napsal:
pokud píše interní chyba nebo RJ vadná,nebude nesouhlasit CRC v seriovce, dá se opravit


nevím jak u C34, ale u té mé U31 žádná chyba nebyla. Podle mě by to ale nenatočil vůbec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
david psa
Zaslal: po únor 24, 2014 9:14 am Citovat
Založen: 22.2.2014 Příspěvky: 10 Bydliště: Chrudim
Pro mě není problém si dohonit originál software podle řídící jednotky.Tak by to snad i šlo.No zkusime to co to bude dělat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
podivoc
Zaslal: po únor 24, 2014 9:42 am Citovat
Založen: 27.11.2009 Příspěvky: 584 Bydliště: brno
specialne tyhle jednotky se kurvi,pokud se rozsype crc v eeprom vyhazuje zavadu vadna konfigurace.Pokud neprehrajes eeprom tak vsechno ostatni je marnej boj
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
david psa
Zaslal: po únor 24, 2014 10:15 am Citovat
Založen: 22.2.2014 Příspěvky: 10 Bydliště: Chrudim
Mě to nic nevypisuje i konfiguraci mi to vebe bez komplikací,pouze to schazoval tlak.Ale dnes rano jsem to dal do auta a jede to normálně,tak jestli si potřebovala jednotka sednout,..Projedeme a uvidime,zdali to bude ok.Pokud jo,tak už nic nechápu:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
podivoc
Zaslal: po únor 24, 2014 11:12 am Citovat
Založen: 27.11.2009 Příspěvky: 584 Bydliště: brno
to ti treba dvakrat pojede normalne po treti problem,a tak porad dokola,ale mozna budes mit stesti zkus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
david psa
Zaslal: so březen 01, 2014 11:27 am Citovat
Založen: 22.2.2014 Příspěvky: 10 Bydliště: Chrudim
Takže je po problému.Chyba byla ve špatné konfiguraci čerpadla.Ale přišel jsem na to náhodou,protože když se čerpadlo zatřídílo i když správně,tak stejně po uspání jednotky a bsi stále auto zhasínalo.Jelikož mám více sad (jednotka,bsi,chip) tak jsem tam dal jinou sadu,vše ok a po navrácení cca po 2 hodinách je auto již v pohodě.Takže vše bylo v pohodě,akorat mě nenapadlo že někdy si potřebuje opravdu odfrknout:-)Díky za rady!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 21:18 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.