Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  038906019NS 77KW 1.PD nekomunikuje po přehrání
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

038906019NS 77KW 1.PD nekomunikuje po přehrání

Autor Zpráva
angelin
Zaslal: po duben 16, 2012 17:30 pm Citovat
Založen: 15.1.2011 Příspěvky: 8
Ahojky, prosím vás pěkně kdo by mně pomohl s jednotkou 038906019NS . Protože jsem pako a nahrál jsem tam špatný soft a ona potvora se mnou nemluví , to je tak když na to člověk pospíchá a další na vás mluví. Nebo nějakou radu co s tím.
Okolí Prahy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m5668443578
Zaslal: po duben 16, 2012 18:10 pm Citovat
Založen: 3.3.2008 Příspěvky: 342 Bydliště: Frýdek-Místek, Pardubice, Brandýs nad Labem
Ahoj, Brandýs nad labem, kdybys chtěl.

_________________
More Power By Me TDi Power
-------------------------------------------------------------
Chiptuning, Diagnostika, Přizpůsobení Km, PIN, IMMO
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
angelin
Zaslal: po duben 16, 2012 22:36 pm Citovat
Založen: 15.1.2011 Příspěvky: 8
Děkuji, vyřešeno dik Martin. Benzín 1.2 jí moc nechutnala.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: út duben 17, 2012 7:43 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
počkej tys nalil do pd benzínovej soft a ještě se s tím chlubíš ?

doufám že máš aspon luxusní webové stránky jako většina "supernalejvačů" .. Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin
Zaslal: út duben 17, 2012 9:17 am Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
nj se mu to povedlo ale to nevíte všechno má flasher od carsoftu a poslal jim mailem na upravu soubor ze simos 3,3A a v mailu připsal že je to tdi1,9 no borci od carsoftu mu upravily ten soubor do 1,4i a popsaly ho jako 1,9tdi a on to tam nahrál a jednotka samo padla takže chyba byla že se uklik se souborem co poslal a chyba že carsoft pošle na požadovanou upravu na tdi soubor na mpi takže carsoft budou zase así taky jen překupníci uprav protože pokud by mu to někdo dělal online tak si toho musel všimnout nj stalo se už je opraveno a příště si dá pozor
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: út duben 17, 2012 12:25 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
no aspon že to carsoft neprodává ve slave verzi , to pak by uživatelé "performance " služeb už nepoužili žádný normální file...
hodně firem to tak dělá a říká tomu "láska na celý život " Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
angelin
Zaslal: út duben 17, 2012 15:48 pm Citovat
Založen: 15.1.2011 Příspěvky: 8
Já se tím moc nechlubím!!! každej se jednou utne, prostě učenej z nebe nespadl. A jak píše Martin tak bych taky trochu čekal že když ten soubor neodpovídá popisu že je něco jinak no. Ukecal mně tenkrát jeden obchoďák na flasher když už mám od nich Supervag ten je slušnej. Já jsem soubory nikdy neupravoval a nechával jsem si je dělat na tom není nic špatnýho, akorát mě skončil ten zdroj tak jsem to nechal udělat v Carsoftu a spletl jsem se v souboru co jsem jim poslal , pak jsem nekoukl na to co jsem nahrával , číslo mně moc nesedělo s originálem a řekl jsem si že snad v Carsoftu ví co posílají ,no prostě moje chyba sem chtěl být rychle hotový já vím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: út duben 17, 2012 20:18 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
to jsou ty úpravy že do 66kw nahraješ 81kw apod.? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: st duben 18, 2012 6:37 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
angelin napsal:
Já se tím moc nechlubím!!! každej se jednou utne, prostě učenej z nebe nespadl. A jak píše Martin tak bych taky trochu čekal že když ten soubor neodpovídá popisu že je něco jinak no. Ukecal mně tenkrát jeden obchoďák na flasher když už mám od nich Supervag ten je slušnej. Já jsem soubory nikdy neupravoval a nechával jsem si je dělat na tom není nic špatnýho, akorát mě skončil ten zdroj tak jsem to nechal udělat v Carsoftu a spletl jsem se v souboru co jsem jim poslal , pak jsem nekoukl na to co jsem nahrával , číslo mně moc nesedělo s originálem a řekl jsem si že snad v Carsoftu ví co posílají ,no prostě moje chyba sem chtěl být rychle hotový já vím.


počkej ty něco naleješ do auta a ani nevíš co ? no aspon kdybys to porovnal v total commanderu , tak uvidíš že je celý file úplně jinak...

mně když jednou padla bdmkem ecu na ppd , tak jsem musel vytáhnout 25000 a žádné forum mi nepomohlo...

já si myslim že by si každý měl projít tímto aby pak zvážil jestli mu stojí za to srát se někam bez znalostí a vybavení jen kvůli vidině snadného zisku...

takové dvě tři padlé ecu měsíčně , a hned by nalejvačů byla sotva polovina , protože nač kupovat nějaké programátory a tak , když se mi to posere, tak to někdo z fora za 1000kč opraví...


tady u nás taky jeden 18 ti letej hejsek "čipuje" za dumpingové ceny a když mu něco lehne , tak maže do plzně za jedním členem fora a ten mu to s radostí opraví za 1000kč, takže v podstatě jeho riziko je max 1000kč

pak se nedivme , že je tuning s cenama kde je ...


Wink


Naposledy upravil DIGI-DELETED dne st duben 18, 2012 10:11 am, celkově upraveno 1 krát.

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
angelin
Zaslal: st duben 18, 2012 8:04 am Citovat
Založen: 15.1.2011 Příspěvky: 8
O na hranici se mnou.,jenom se se překouk no. S cenama máte pravdu, když jsem si to kupoval asi před 6 rokama tak jsem pak zjistil že to někdo dělá tady v okolí za 1500,.já jsem nikdy pod cenu nešel to sem to prostě nedělal. A není to o tom zisku, to si myslím že už jak píšete je jinde díky některým. Já sem poctivě dal docela dost peněz za soft a čekal jsem trochu podporu ze strany dodavatele a nic, jsem rád když mě odpoví na meil. Programátor mám ale bohužel tohle neumí, jenom Asixe. A proč nespolupracovat s někým kdo mně udělá softik když to neumím. Já mám nějakej soft do hodně aut co mě dali když jsem si před časem zkusil koupit Galeto s číny ale nikdy sem se neodvážil to tam nahrát a Galeto jsem hodil do bedny a nikdy jsem ho nepoužil. A už po programátoru koukám po této zkušenosti ale zatím nevím jakej.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
angelin
Zaslal: st duben 18, 2012 8:09 am Citovat
Založen: 15.1.2011 Příspěvky: 8
Když už se tady o tom bavíme co říkáte na tohle http://weilei.com.cn/VP-298list.htm nebo poradte co .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je ne duben 28, 2024 21:16 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.