Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  co si myslíte o firmě cardiag???
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

co si myslíte o firmě cardiag???

Autor Zpráva
go.vojta
Zaslal: ne leden 27, 2008 8:17 am Citovat
Založen: 27.1.2008 Příspěvky: 15 Bydliště: třebíč
Ahoj.. co si myslíte o této firmě a hlavně o jejich produktech?? jaké mají zázemí při řešení problémů, záruky, atd... zajímám se o tento produkt.. http://www.cardiag.cz/cz/autodiagnostika/tachometry-immobilizery/tacho-universal.html

děkuji za názory těch co už mají zkušenosti s touto firmou..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
mario313
Zaslal: ne leden 27, 2008 8:40 am Citovat
Založen: 4.1.2008 Příspěvky: 26
Je to cinsky klon, klonovana DIGA, ktora sa da v pohode zohnat za polovicnu cenu. Nic proti firme Cardiag...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
geri
Zaslal: ne leden 27, 2008 16:15 pm Citovat
Založen: 5.11.2007 Příspěvky: 243
taky nic pro ti nim ale ne každá funguje tak ja má, čínani se sem tam seknou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
go.vojta
Zaslal: ne leden 27, 2008 17:07 pm Citovat
Založen: 27.1.2008 Příspěvky: 15 Bydliště: třebíč
no myslel jsem si to, že to nebude tak růžové.. a používá to někdo?? jsou s tím velké problémy??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Lukas001
Zaslal: ne leden 27, 2008 18:13 pm Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
go.vojta napsal:
no myslel jsem si to, že to nebude tak růžové.. a používá to někdo?? jsou s tím velké problémy??


Copak skláři mají málo práce Very Happy Very Happy Very Happy
Bude se motat Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
go.vojta
Zaslal: út leden 29, 2008 19:43 pm Citovat
Založen: 27.1.2008 Příspěvky: 15 Bydliště: třebíč
skláři mají práce dost.. Very Happy ale rád bych si rozšířil obzory tak sbírám info.. neboj pro tebe to konkurence nebude Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Lukas001
Zaslal: st leden 30, 2008 10:35 am Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
go.vojta napsal:
skláři mají práce dost.. Very Happy ale rád bych si rozšířil obzory tak sbírám info.. neboj pro tebe to konkurence nebude Very Happy


Já se nebojím, Very Happy jen si to vyzkoušej,každej vidí jen tu smetanu, ale to předtím a investice co se musejí do toho dáta stále dokupovat nový updejty Exclamation Exclamation a pak přijde pár k..kotů (nemyslím tím tebe)co umí pár aut poj..be ceny a pak se všichni diví že to nejde.
Jinak hodně zdaru Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Janosik93
Zaslal: po březen 02, 2009 14:06 pm Citovat
Založen: 26.2.2009 Příspěvky: 725 Bydliště: Spišská Nová Ves, Slovensko
Lukas001 napsal:
go.vojta napsal:
skláři mají práce dost.. Very Happy ale rád bych si rozšířil obzory tak sbírám info.. neboj pro tebe to konkurence nebude Very Happy


Já se nebojím, Very Happy jen si to vyzkoušej,každej vidí jen tu smetanu, ale to předtím a investice co se musejí do toho dáta stále dokupovat nový updejty Exclamation Exclamation a pak přijde pár k..kotů (nemyslím tím tebe)co umí pár aut poj..be ceny a pak se všichni diví že to nejde.
Jinak hodně zdaru Very Happy


Presne ako vravíš. každý vidí len tú omáčku a nik nevie, kolko lamania hlavy v tom bolo, aby si to robil na profi urovni. sice ja auta nečipujem, a ani velmi nechcem, ale zajima ma všetko s tým spojene
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MARCELA
Zaslal: ne leden 24, 2010 21:12 pm Citovat
Založen: 26.2.2008 Příspěvky: 27
každopádně tohle ti dneska seženu za 30 procent tý ceny jinak už jsem měl kdysi tu čest řešit s touhle firmou nějakej problém po koupi kabelu a od tý doby jsem tam nekoupil ani šroubek je ti jasný jak se k tomu postavili Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
digigoat
Zaslal: ne leden 24, 2010 22:38 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
já myslim že je to jedno jestli cardiag a nebo kdovíjakej diag....
stejně všichni nakupujou v číně , nejčastěji na : www.bynkaay.com , www ecutool.com , www.ecutrade.com a mnoho jiných....
stačí sledovat co čínani vyráběj a všechno se stejně dříve nebo později objeví v nabídce všech možných diagů za minimálně trojnásobnou cenu...
záruky na to nejsou žádné , je to problém cokoli posílat zpět do číny a tak záleží jen na tom co kdo slíbí...
většinou s tím ani neumějí pracovat , zajímá je jen cena nákup -prodej
kvalita bývá různá a software bývá mnohokráte infikován různými trojany apod.

možná je lepší si to v té číně objednat rovnou a ušetřit si dohady s prodejci kteří možná před diagnostikou prodávali mobily a za pět let můžou zase prodávat playstationy .
Laughing Laughing Laughing

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hansdob
Zaslal: po leden 25, 2010 20:34 pm Citovat
Založen: 13.9.2009 Příspěvky: 128
Mám od nich Vag+can commander 2.0 full cz .Vzal jsem to jen kvuli cz nejsem dobrej angličtinář no a ono česky tam jsou dvě okýnka čte to řj jen když se to dobře vyspí Většinou to funguje tak že tam kde lze načíst budíky nelze načíst jednotku a naopak tak pak si dáš mnoho pokusů kdy se modlíš aby jsi tomu neublížil a vyčteš obojí. jinak KM v budíkách do 06 jdou snad na všem od groupu a pin vyčteš také po boji jak píšu výš. Já osobně to mám na ten pin a tak mi to stačí jinak na to kašlu a už bych od nich nic nechtěl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kluso
Zaslal: po leden 25, 2010 21:34 pm Citovat
Založen: 8.4.2009 Příspěvky: 782
Ahoj,dělám to krátce tak ti neradím jen píšu jak to bylo u mě. Koupil jsem digu protože není drahá (bez problémů ji koupíš za polovinu) a jak píšou umí skoro všechno. Za chvilku jsem zjistil že skoro všechno neumí a něco umí pěkně zkur...takže když jsem musel koupit pár tachometrů protože se nepovedli a s tímhle adrenalinovým přístrojem nemáš zálohu (až na pár vyjímek ji neumí) tak jsem koupil programátor a pak nějaký softy abych vůbec mohl něco dělat. No a od té doby už jenom pořád něco kupuju protože jeden programátor ti nestačí a pořád zjištuju že bych potřeboval něco dalšího takže kupuju a kupuju a doufám že se to někdy třeba vrátí Very Happy
A nebudu tady rozvádět kolik hodin,dnů a měsíců už u toho sedím a učím se.
Ale kdo nic nedělá nic nepokazí takže pokud chceš tak proč ne,nějak se začít musi.
PS: kup jí od někoho kdo s ní dělá,hodí se to když potřebuješ s něčím poradit,tak jako já Very Happy (díky iky)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alex.par
Zaslal: út leden 26, 2010 13:07 pm Citovat
Založen: 26.3.2008 Příspěvky: 248
v čine to stoji nejakých 400 dolaru + poštovné, ale popravde toho moc neumí spiš tak kazde třetí auto.
používate nekdo ten Super tacho? je to obdoba digi ale prej je to udajne daleko lepší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 15:34 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.