Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Komfortní systém  »  komfortka ford Galaxi
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

komfortka ford Galaxi

Autor Zpráva
marquee
Zaslal: čt září 10, 2009 8:30 am Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
Komfortka je u galaxi součástí pojistkové skříně jestli se nepletu....když mi nekomunikuje a pojistky jsou všechny ok tak to je asi po smrti??? Zase si jeden amatér sám montoval alarm a kompletně mu přestal chodit centrál. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janosik93
Zaslal: čt září 10, 2009 9:13 am Citovat
Založen: 26.2.2009 Příspěvky: 726 Bydliště: Spišská Nová Ves, Slovensko
marquee napsal:
Komfortka je u galaxi součástí pojistkové skříně jestli se nepletu....když mi nekomunikuje a pojistky jsou všechny ok tak to je asi po smrti??? Zase si jeden amatér sám montoval alarm a kompletně mu přestal chodit centrál. Confused
par som ich mal, skus na pol hodiny odpojiť bateriu, otoč kluč do polohy ON , potom kluč vypni, zapoj baterku, a malo by to isť..... ono ked tam meriaš, a zapajaš alarm, veeelemi rada ta komfortka zblbne.... ale robi to lem saran, alhambra, a galaxi . inde som sa s týmto problémom nestretol
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
marquee
Zaslal: čt září 10, 2009 17:01 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
Dik za info....už jsem jich dělal spoustu a nikdy se mi nic podobného nestalo, nevím co tam ten člověk prováděl, tohle auto je tak jednoduchý na zapojení, že to lehčí snad ani nemůže být. Zkusím to a uvidíme. Takhle to dopadá když je někomu líto dát někomu pár korun za práci, dobře mu tak...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janosik93
Zaslal: čt září 10, 2009 21:56 pm Citovat
Založen: 26.2.2009 Příspěvky: 726 Bydliště: Spišská Nová Ves, Slovensko
Tak ako vravis.... ja som uz spravil vela tychto aut, a alarmov, ratat sa to da uz na stovky, a este som nikdy problem nemal.... sice len raz, ale to som nemal diagnostiku Smile po odpojeni baterie mi ostal airbag svietit, ale to som hned kupoval novsiu diagnostiku, ale od vtedy nikdy ziadny problem...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Janosik93
Zaslal: pá září 11, 2009 11:55 am Citovat
Založen: 26.2.2009 Příspěvky: 726 Bydliště: Spišská Nová Ves, Slovensko
tak čo? ako to dopadlo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
milhausek
Zaslal: čt prosinec 24, 2009 6:26 am Citovat
Založen: 29.6.2009 Příspěvky: 207 Bydliště: Humpolec
u Galaxi od 98 nahoru nenajdes komfortku na 46, ale je součástí centrální elektriky 09
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger ICQ
marquee
Zaslal: so prosinec 26, 2009 11:16 am Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
Vím kde to ve Vagu hledat, ale dopadlo to tak že jednotka byla po smrti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 2:25 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.