Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  Fabia C86
 Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Fabia C86

Autor Zpráva
LUBO
Zaslal: pá říjen 16, 2009 21:31 pm Citovat
Založen: 24.2.2008 Příspěvky: 316
FUTO napsal:
PÁNOVÉ KLASIKA PÍŠETE AŤ SE VŠE NACHÁ NA ODBORNÍKACH JAKO JSTE VY A KDYŽ PAK NA FORU HLEDÁM POMOC SAMO ZA PENÍZE VIZ MŮJ MB V SEKCI IMMO TAK SE MI OZVOU 3 LIDI Z CELÉHO FORA A POMOC MI NABÍDNE POUZE JEDEN "AEP" ZA TO MU DĚKUJI. A PAK SE DIVTE ŽE JE TU SPOUSTA NOVÁČKŮ KTEŘÍ SE SNAŽÍ NĚCO PŘIUČIT MĚLI BY JSTE SE NAD SEBOU ZAMYSLET NEŽ NĚCO NAPÍŠETE!!!! Embarassed

Laughing TO SA IM SNAŽIM NATLCŤ DO TYCH PREČIPOVANYCH HLAV......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
digigoat
Zaslal: pá říjen 16, 2009 22:26 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
TADY nejde zase tak o prachy jako o to jestli můžeš tomu druhému něco nabídnout...
na rovinu vagcom 304 neni dnes uplně to pravé
a nediv se že ti moc lidi nechce pomoct , občas někdo z nich taky musí za vybavení a kvalitní softy vysypat nemale peníze
každy nežije jen z toho ,co sosnul nekde na netu a přečetl na forech...
změn si radši nick a začni tady znovu ale trochu jinak Smile
hardware nestahneš Laughing

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FUTO
Zaslal: pá říjen 16, 2009 23:32 pm Citovat
Založen: 3.4.2009 Příspěvky: 179
TY JSI ASI OPRAVDU NA PALICI ČETL JSI CO JSEM NAPSAL CO SEM MOTAŠ NĚJAKEJ VAG COM ATD. MLUVIL JSEM O TOM ŽE VÁM NĚKDO NABÍDNE PRÁCI A VY JSTE TICHO A MYSLÍM ŽE TU JDE HLAVNĚ O PRACHY JINAK BY JSI TU TAK NEVYSÍRAL!!!!! ZAMYSLI SE NEŽ NĚCO NAPÍŠEŠ Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lama11
Zaslal: so říjen 17, 2009 10:27 am Citovat
Založen: 28.9.2009 Příspěvky: 3
na palici jsi ty : protože když už tě pošlu do prdele já a ještě pár lidí kolem tak ti to nestačí...

prostě jsi vlezl na forum kde si každej zpravidla přečte příspěvky toho konkretniho člověka, aby si o něm udělal Úsudek a podle toho se s nim bavi a nebo nereaguje...
takže po přečtení tvych příspěvku jsem si nazor udělal a nejen já ....


takže na rovinu : HODNĚ LIDÍ SEREŠ , AKORÁT MÁLO Z NICH TI TO OPRAVDU ŘEKNE

TAK SE NEDIV, ŽE NA TEBE LIDI SEROU , PROTOŽE NA NĚJAJKY STAHOVAČE Z NETU , CO SI MYSLI ŽE VLEZOU NA FORUM A KAŽDEJ JIM TAM BUDE RADIT, SE KAŽDEJ ZVYSOKA VYSERE

zde je příklad : Moc prosím o radu mercedes jde otevřít dálkou ale po zasunutí klíče nereaguje
infra v klíči je v poho mám odzkoušeno přestalo to chodit v závislosti na baterku
auta které stálo půl roku s vybitou baterkou. Nemůžem najít immo každý říká někde jinde pod palubkou
ted jsme rozdelali spínačku a v ní jsou dvě motoroly jestli můžete nekdo poradit něco jiného než navštívit
MB tak budu moc vděčný



Jsem z Hradce Králové a pokud to někdo umí tak ať mi prosím napíše potřebuji to rozchodit.Dík

FUTO
Zaslal: po říjen 05, 2009 18:53 pm
Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 79
Pomůže mi někdo prosím ??? Samozřejmě za peníze.

TADY ASPON VIDÍŠ , ŽE TVOJE PENIZE ASI NIKDO NECHCE , PROTOŽE HODNĚ LIDÍ VÍ JAK NA TO ALE ŽÁDNÁ REAKCE ...

FUTO
Zaslal: čt říjen 08, 2009 12:41 pm
Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 79
To se tu pomoci opravdu nedočkám???

sory za to že jsem tě musel vyhlásit takto , ale když to nechceš pochopit , tak to bohužel jinak nejde...
já vim že cítíš určitou podporu jiste skupiny pochlebovačů , co jsou rádi za to , že si někde něco zadarmo stáhnou.... akorat by bylo dobre vědět co to je a kčemu to je
možná by bylo lepší se angažovat v jiném oboru , než je chiptuning, protože ačkoliv to všechno vypadá jednoduše (stačí zapojit galetto do obd , vložit cd s "MAPAMI " do mechaniky a jsem MISTR CHIPTUNING)
tak to až tak jednoduche není....
jo a oslovení typu páni profíci a to jak toto použiváš ,ti akorát snižuje tvuj kredit na tomto foru, protože tím urážíš mnoho lidí...
chtelo by to asi jiný typ fora než je checksum , třeba škoda forum , opel forum a tak , protože tam jsou lidi rádi když si mohou vzájemně poradit , jak se mění žárovka v brzdovem světle..
tady je to trochu jinej level

a končím definitivně debatu s tebou , protože se to už dostává do rovin osobních urážek....

MĚJ SE FAJN , A PŘEJU HODNĚ ŮSPĚCHU PRI CHIPTUNINGU Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek_H
Zaslal: so říjen 17, 2009 11:15 am Citovat
Založen: 26.4.2009 Příspěvky: 59
mne to zmazalo epromku,ten program som dal hned preč
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
chucky
Zaslal: so říjen 17, 2009 17:32 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 489
nema smysl se hadat panove, kdyz admini maji zajem provozovat toto forum jako stranky plne CRACK programu, je to jejich vec a jejich web, mozna by si ale meli uvedomit ze pak z nich odejdou lidi na kterych tyto weby stoji a co opravdu neco vedi Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digigoat
Zaslal: so říjen 17, 2009 17:50 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
máš pravdu , hádat se nemá cenu , ale to už nešlo vydržet Laughing
za chvili by z toho fora opravdu byl hrnec plnej zavirovanyho shitu ....

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FUTO
Zaslal: so říjen 17, 2009 18:51 pm Citovat
Založen: 3.4.2009 Příspěvky: 179
digigoat napsal:
máš pravdu , hádat se nemá cenu , ale to už nešlo vydržet Laughing
za chvili by z toho fora opravdu byl hrnec plnej zavirovanyho shitu ....


Ted něco já za prvé nevím proč se schováváš za druhy nick Lama11 ale asi k tomu máš svuj duvod chci tobě a všem říct že já narozdíl od vás nikoho neurážím a do chiptuningu se nemontuju a ani to dělat nehodlám vždy jsem za práci tohodle ražení platil a platit až na drobné vyjímky budu. Příspěvky typu" Pomoc" jsem psal ještě než jsem sem cokoliv uplodoval a rozhodně jsem u toho nijak nechytračil aby si někdo udělal názor podlé mých příspěvků jak tady píšeš pouze jsem se ptal za člověka který mi slíbil opravu a pak si něveděl rady protože na žádná fora nechodí. K mým uploadům vetšinu programů co jsem sem dal tak se stále prodává a rozhodně pokud jsou staré nevadí že je sem dám vy co je znáte tak je nestáhnete a ty co je neznaj je stáhnou skouknou a rozhodnou se jestli si je nechají věřím že si je spousta lidí nechá kecy typu viry mě unavujou ale znovu píši každý program kontroluji než ho dám sem. K mým odpovědím a oslovením profíci patřilo né všem tu na foru ale vám pánové co se do mě navážíte určitě víte o kom mluvím ale rozhodně vás neurážím jako vy mě. K programům chápu že s nimy má někdo práci ale jsme v čechách kde autorská práva porušuje každej a věřím že skoro každej zde na foru at má doma DVD s filmem nebo CD s mp3.Co se týče mé osoby rozhodně nedám na žádné pochlebovače ale do sekce software budu dávat sowtware at se ti to líbí nebo ne zatím většina mi píše že chce a myslím že poměr většina 5:80 opravdu většina je Laughing

A TED VŠEM JSME NA FORU TAK POKUD SE VÁM NELÍBÍ MÉ UPLOADY TAK ZALOŽTE PŘÍSPĚVEK A UVIDÍME KDO CHCE A KDO NE POKUD BUDE VĚTŠINA PROTI TAK UŽ SEM NIC NEDÁM A NEBO TO UDĚLÁM SÁM V SEKCI DISKUZE MIMO MÍSU A MUŽEM SLEDOVAT!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digigoat
Zaslal: ne říjen 18, 2009 12:50 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
dobře to děláš...... Laughing

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
had
Zaslal: út říjen 20, 2009 21:41 pm Citovat
Založen: 22.10.2007 Příspěvky: 366 Bydliště: 02
tenhle softik bych dal nekam honem rychle do trezoru. ale pokud ho chce nekdo pouzit, proc ne, bude aspon nejaka prace pro nekoho. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 2:00 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.